№ 3099 трансформаторлық кіші станцияны республикалық меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 ақпандағы № 128 Қаулысы
«Мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екінші түріне беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 81 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің «Сарыарқа» өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті» мемлекеттік мекемесінің теңгеріміндегі Астана қаласы, Мирзоян көшесі, 23/1-үй мекен-жайы бойынша орналасқан құны 14187000 (он төрт миллион бір жүз сексен жеті мың) теңге № 3099 трансформаторлық кіші станция республикалық меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Астана қаласының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағынан туындайтын қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О передаче трансформаторной подстанции № 3099 из республиканской собственности в коммунальную собственность города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2010 года № 128
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности в коммунальную собственность города Астаны трансформаторную подстанцию № 3099, расположенную по адресу: город Астана, улица Мирзояна, дом 23/1, стоимостью 14187000 (четырнадцать миллионов сто восемьдесят семь тысяч) тенге, находящуюся на балансе государственного учреждения "Межрегиональный департамент государственного имущества и приватизации "Сарыарқа" Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с акиматом города Астаны в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов