Қорғаныс мұқтажы үшін жер учаскесін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 1397 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 13-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қызылорда облысы Қызылорда қаласының жерінен жалпы алаңы 70,0 гектар жер учаскесі қорғаныс мұқтажы үшін тұрақты жер пайдалану құқығында Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерлерінің «5547 әскери бөлімі» мемлекеттік мекемесіне берілсін.
2. Қызылорда облысының әкімі және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 1397 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерлерінің
«5547 әскери бөлімі» мемлекеттік мекемесіне берілетін
жердің экспликациясы
Жер учаскесінің жалпы алаңы, гектар
Оның ішінде жайылым
Жер учаскесінің нысаналы мақсаты
Жер учаскесінің орны
70,0
70,0
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерлерінің «5547 әскери бөлімі» мемлекеттік мекемесінің оқу-атыс орталығы үшін
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Қосшыңырау ауылдық округі

О предоставлении земельного участка для нужд обороны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2010 года № 1397
В соответствии с подпунктом 3) статьи 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить государственному учреждению "Воинская часть 5547" Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан земельный участок общей площадью 70,0 гектаров на праве постоянного землепользования для нужд обороны из земель города Кызылорды Кызылординской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акиму Кызылординской области и Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2010 года № 1397
Экспликация
земель, предоставляемых государственному учреждению
"Воинская часть 5547" Внутренних войск
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Общая площадь
земельного участка,
гектар
Из них
пастбища
Целевое назначение
земельного участка
Местоположение
земельного
участка
70,0
70,0
Для размещения
учебно-стрелкового
центра
государственного
учреждения
«Воинская часть 5547»
Внутренних
войск Министерства
внутренних дел
Республики Казахстан
Кызылординская
область
город Кызылорда
аульный округ
Косшынырау