Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 6 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 1427 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен бақылау агенттігінің Экономиканы және қаржы жүйесін тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 6 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің Экономиканы және қаржы жүйесін тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
«Жылжымайтын мүлік нарығындағы проблемаларды шешу» деген III бөлімде:
«Жылжымайтын мүлік нарығындағы проблемаларды шешу жөніндегі жаңа тетіктерді іске асыру» деген кіші бөлімде:
3-1) тармақшаның екінші абзацында:
«10 млрд. теңге» деген сөздер «7 млрд. теңге» деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
«Алматы қаласындағы «Күн квартал» және «Шаңырақ» тұрғын үй кешендерінің құрылысын қаржыландыру «Стресті активтер қоры» акционерлік қоғамы арқылы 3 млрд. теңге сомасында жүзеге асырылады, оның ішінде «Күн квартал» тұрғын үй кешенін қаржыландыруға - 2 млрд. теңге, «Шаңырақ» тұрғын үй кешеніне - 1 млрд. теңге бөлінеді;».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2009 года № 6
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2010 года № 1427
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2009 года № 6 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Плана совместных действий Правительства Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации экономики и финансовой системы на 2009-2010 годы" следующие изменение и дополнение:
в Плане мероприятий по реализации Плана совместных действий Правительства Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации экономики и финансовой системы на 2009-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе III. "Решение проблем на рынке недвижимости":
в подразделе "Реализация новых механизмов по решению проблем на рынке недвижимости":
в абзаце втором подпункта 3-1):
слова "10 млрд. тенге" заменить словами "7 млрд. тенге";
дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"Финансирование строительства жилых комплексов "Солнечный квартал" и "Шанырак" в городе Алматы будет осуществляться через акционерное общество "Фонд стрессовых активов" на сумму 3 млрд. тенге, из них на финансирование жилого комплекса "Солнечный квартал" - 2 млрд. тенге, жилого комплекса "Шанырак" - 1 млрд. тенге;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов