Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 6 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1474 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен бақылау агенттігінің Экономиканы және қаржы жүйесін тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 6 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің Экономиканы және қаржы жүйесін тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
«Жылжымайтын мүлік нарығындағы проблемаларды шешу жөніндегі қолданыстағы тетіктерді іске асыру» деген бөлімде:
реттік нөмірі 4-жолда:
екінші абзацта:
«пайдалануға берілетін тұрғын үйдің үштен бір бөлігі (барлығы 2124 пәтер)» деген сөздер «пайдалануға берілетін тұрғын үй (барлығы 2224 пәтер)» деген сөздермен ауыстырылсын;
«кейіннен» деген сөз «мынадай тәртіппен:
1) 2124 пәтерді кейіннен орталық мемлекеттік органдардың арасында бөлу» деген сөздермен ауыстырылсын;
«тұрғын үйге мұқтаж мемлекеттік қызметшілердің арасында қайта бөлуі мүмкін.» деген сөздерден кейін мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«2) кейіннен «Қазақ ұлттық өнер университеті» MM (бұдан әрі - «ҚазҰӨУ» MM) профессор-оқытушылық құрамының арасында бөлу үшін 100 (жүз) пәтер.
Бұл ретте, кейіннен «ҚазҰӨУ» MM профессор-оқытушылық құрамының арасында бөлу үшін көрсетілген 100 (жүз) пәтер жалдау шартымен берілетін болады.
Тұрғын үй беруге ұсыныс жасалған (жалдау шарттарымен) «ҚазҰӨУ» MM профессор-оқытушылық құрамы қызметкерлерінің тізімі жыл сайын «ҚазҰӨУ» ММ-ның тұрғын үй комиссиясы отырыстарының хаттамаларымен бекітіледі және «Қалалық жылжымайтын мүлік» МКК-ға тапсырылады.
Жалдау (жалға алу) шарттары бір жылдан аспайтын мерзімге жасалады, бұл ретте жалдау (жалға алу) шартын бұзуға негіз болмаған жағдайда «ҚазҰӨУ» MM ұсынатын тізімге сәйкес ол келесі мерзімге ұзартылуы мүмкін.
«ҚазҰӨУ» MM профессор-оқытушылық құрамының қызметкері берілген пәтерден бас тартқан жағдайда «ҚазҰӨУ» ММ оны қайта бөлуі мүмкін.
Пәтер «ҚазҰӨУ» MM профессор-оқытушылық құрамы қызметкерінің жалдау (жалға алу) шартының талаптарын орындамауына байланысты және өзге де себептер бойынша босатылған жағдайда «ҚазҰӨУ» ММ оны тұрғын үйге мұқтаж «ҚазҰӨУ» MM профессор-оқытушылық құрамының өзге қызметкерлері арасында қайта бөлуі мүмкін.».

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2009 года № 6
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1474
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2009 года № 6 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Плана совместных действий Правительства Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации экономики и финансовой системы на 2009-2010 годы" следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий по реализации Плана совместных действий Правительства Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации экономики и финансовой системы на 2009-2010 годы, утвержденным постановлением:
в строке, порядковый номер 4, раздела "Реализация действующих механизмов по решению проблем на рынке недвижимости":
в абзаце втором:
слова "одна треть жилищ, вводимых в эксплуатацию (всего 2124 квартиры), будет передана" заменить словами "вводимые в эксплуатацию жилища (всего 2224 квартиры) будут переданы";
слова "для последующего распределения" заменить словами "для распределения в следующем порядке:
1) 2124 квартиры для последующего распределения";
после слов "среди иных государственных служащих, нуждающихся в жилье." дополнить абзацами следующего содержания:
"2) 100 (сто) квартир для последующего распределения среди профессорско-преподавательского состава ГУ "Казахский национальный университет искусств" (далее - ГУ "КазНУИ").
При этом указанные 100 (сто) квартир для последующего распределения среди профессорско-преподавательского состава ГУ "КазНУИ" будут предоставлены на условиях найма жилища.
Списки работников профессорско-преподавательского состава ГУ "КазНУИ", которым рекомендуется предоставить жилище (на условиях найма), ежегодно будут утверждаться протоколами заседаний жилищных комиссий ГУ "КазНУИ" и передаваться в ГКП "Городская недвижимость".
Договоры найма (аренды) будут заключаться на срок не более одного года, при этом в случае отсутствия оснований для его расторжения договор найма (аренды) может быть пролонгирован на следующий срок согласно списку, представляемому ГУ "КазНУИ".
В случае отказа работника профессорско-преподавательского состава ГУ "КазНУИ" от предоставляемого жилища ГУ "КазНУИ" может его перераспределить.
В случае высвобождения жилища в связи с невыполнением работника профессорско-преподавательского состава ГУ "КазНУИ" условий договора найма (аренды) жилища и по иным причинам ГУ "КазНУИ" может его перераспределить среди иных работников профессорско-преподавательского состава ГУ "КазНУИ", нуждающихся в жилье.".

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов