3) «Қазақстан Республикасында құқық қорғау қызметі мен сот жүйесінің тиімділігін арттыру жөніндегі кейбір шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № 1009 қаулысында:
3-тармақтағы «Көші-қон полициясы комитетінің» деген сөздер алынып тасталсын;
10-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 3-қосымшасында:
атауында «министрлігі Көші-қон полициясы комитетінің» деген сөздер «министрлігінің» деген сөзбен ауыстырылсын.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы 2010 жылғы 1 қарашадан бастап қолданысқа енгізілетін 2-тармақтың 2) тармақшасын қоспағанда, 2010 жылғы 30 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1477 қаулысына
қосымша
Қайта аталатын мемлекеттік мекемелердің тізбесі
1. «Оралмандарды бейімдеу және кіріктіру орталығы» мемлекеттік мекемесі, Қарағанды қаласы «Қарағанды облысы Ішкі істер департаментінің Оралмандарды бейімдеу және кіріктіру орталығы» мемлекеттік мекемесі.
2. «Оралмандарды бейімдеу және кіріктіру орталығы» мемлекеттік мекемесі, Шымкент қаласы «Оңтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаментінің Оралмандарды бейімдеу және кіріктіру орталығы» мемлекеттік мекемесі.
3. «Оралмандарды бейімдеу және кіріктіру орталығы» мемлекеттік мекемесі, Оңтүстік Қазақстан облысы Ақсукент ауылы «Оңтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаментінің Оралмандарды бейімдеу және кіріктіру орталығы» мемлекеттік мекемесі.
4. «Оралмандарды бейімдеу және кіріктіру орталығы» мемлекеттік мекемесі, Маңғыстау облысы Ақтау қаласы «Маңғыстау облысы Ішкі істер департаментінің Оралмандарды бейімдеу және кіріктіру орталығы» мемлекеттік мекемесі.

3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 1009 "О некоторых мерах по повышению эффективности правоохранительной деятельности и судебной системы в Республике Казахстан":
в пункте 3 слова "Комитета миграционной полиции" исключить:
подпункт 2) пункта 10 исключить;
в приложении 3 к указанному постановлению:
в заголовке слова "Комитета миграционной полиции" исключить.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 30 сентября 2010 года, за исключением подпункта 2) пункта 2, который вводится в действие с 1 ноября 2010 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2010 года № 1477
Перечень переименовываемых государственных учреждений
1. Государственное учреждение "Центр адаптации и интеграции оралманов", город Караганда в государственное учреждение "Центр адаптации и интеграции оралманов Департамента внутренних дел Карагандинской области".
2. Государственное учреждение "Центр адаптации и интеграции оралманов", город Шымкент в государственное учреждение "Центр адаптации и интеграции оралманов Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области".
3. Государственное учреждение "Центр адаптации и интеграции оралманов", село Аксукент Южно-Казахстанской области в государственное учреждение "Центр адаптации и интеграции оралманов Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области".
4. Государственное учреждение "Центр адаптации и интеграции оралманов", город Актау Мангистауской области в государственное учреждение "Центр адаптации и интеграции оралманов Департамента внутренних дел Мангистауской области".