"Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № 148 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы
«Қазақстан Республикасының 2020 жылға дейінгі стратегиялық даму жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 1 ақпандағы № 922 Жарлығын іске асыру мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттік бағдарламалар тізбесі (бұдан әрі - Тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Тізбеде көрсетілген мерзімге сәйкес мемлекеттік бағдарламалардың жобаларын белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне енгізсін.
3. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2010 жылғы «__» _____
___ Жарлығымен
бекітілген
Мемлекеттік бағдарламалар тізбесі
Р/с
Атауы
Әзірлеуге жауапты мемлекеттік орган
Мемлекеттік бағдарламаларды әзірлеу мерзімі
Мемлекет тік бағдарламаларды іске асыру мерзімі
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне енгізу мерзімі
1
Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі мемлекеттік бағдарлама
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
2010 жылғы 1 наурызға дейін
2010 - 2014 жылдар
2010 жылғы 1 сәуірге дейін
2
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
2010 жылғы 1 сәуірге дейін
2011 - 2020 жылдар
2010 жылғы 1 мамырға дейін
3
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін дамытудың «Салауатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
2010 жылғы 1 сәуірге дейін
2011 - 2015 жылдар
2010 жылғы 1 мамырға дейін
4
Қазақстан Республикасында тілдерді дамыту мен қолданудың мемлекеттік бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
2010 жылғы 1 қазанға дейін
2011 - 2020 жылдар
2010 жылғы 1 қарашаға дейін

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об утверждении Перечня государственных программ"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2010 года № 148
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об утверждении Перечня государственных программ".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
Об утверждении Перечня государственных программ
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 февраля 2010 года № 922 "О Стратегическом плане развития Республики Казахстан до 2020 года" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень государственных программ (далее - Перечень).
2. Правительству Республики Казахстан внести в установленном порядке в Администрацию Президента Республики Казахстан проекты государственных программ согласно срокам, указанным в Перечне.
3. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от " " 2010 года №
Перечень государственных программ
п/п
Наименование
Государст-
венный
орган,
ответствен-
ный за
разработку
Срок
разработки
государст-
венных
программ
Срок
реализации
государст-
венных
программ
Срок
внесения в
Администра-
цию
Президента
Республики
Казахстан
1
Государственная
программа по
форсированному
индустриально-
инновационному
развитию
Республики
Казахстан
Министерство
экономики и
бюджетного
планирования
Республики
Казахстан
До 1 марта
2010 года
2010 - 2014
годы
До 1 апреля
2010 года
2
Государственная
программа
развития
образования
Республики
Казахстан
Министерство
образования
и науки
Республики
Казахстан
До 1
апреля
2010 года
2011 - 2020
годы
До 1 мая
2010 года
3
Государственная
программа
развития
здравоохранения
Республики
Казахстан
"Салауатты
Қазақстан"
Министерство
здравоохра-
нения
Республики
Казахстан
До 1
апреля
2010 года
2011 - 2015
годы
До 1 мая
2010 года
4
Государственная
программа
развития и
функционирова-
ния языков в
Республике
Казахстан
Министерство
культуры и
информации
Республики
Казахстан
До
1 октября
2010 года
2011 - 2020
годы
До 1 ноября
2010 года