«Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті туралы» және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы заңдарының жобаларын Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 341 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 тамыздағы № 1282 және № 1283 қаулыларымен енгізілген «Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті туралы» және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы заңдарының жобалары Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проектов законов Республики Казахстан "О Счетном комитете по контролю за исполнением республиканского бюджета" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2010 года № 341
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Парламента Республики Казахстан проекты законов Республики Казахстан "О Счетном комитете по контролю за исполнением республиканского бюджета" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета", внесенные постановлениями Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2009 года № 1282 и № 1283.
Премьер-Министр
Республики Kазахстан                       К. Масимов