Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаевтың өкілеттігін растау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 сәуірдегі № 363 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2004 жылғы 17 мамырдағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасы Үкіметінің арасындағы Мұнай және газ саласындағы жан-жақты ынтымақтастықты дамыту туралы негіздемелік келісімге хаттамаға 2009 жылғы 14 қазанда Бейжің қаласында Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрі лауазымында қол қойған Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаевтың өкілеттігі расталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О подтверждении полномочий Мынбаева Сауата Мухаметбаевича
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2010 года № 363
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Подтвердить полномочия Мынбаева Сауата Мухаметбаевича, подписавшего 14 октября 2009 года в городе Пекине, в должности Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан Протокол к Рамочному соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики о развитии всестороннего сотрудничества в области нефти и газа от 17 мая 2004 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов