Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 қарашадағы № 1138 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 мамырдағы № 464 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2009 жылғы Қазақстан Республикасы халқының ұлттық санағы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 қарашадағы № 1138 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы халқының ұлттық санағын өткізудің іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 4-жолдың 6-бағанында «2010 - 19000,0*» деген сандар алып тасталсын;
реттік нөмірі 8-жолдың 6-бағанында «2009 - 510781,0» деген сандар «2009 - 513165,0» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10-жолдың 6-бағанында «2009 - 76363,0; 2010 - 3559,0*» деген сандар «2009 - 78345,0; 2010 - 1200,0» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10-1-жолдың 6-бағаны «2009 - 21930,0» деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 11-жолдың 6-бағанында «2009 - 2518310,0» деген сандар «2009 - 2492014,0» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолдың 6-бағанында «2010 - 32760,0» деген сандар «2010 - 19845,0» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2007 года № 1138
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2010 года № 464
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2007 года № 1138 "О национальной переписи населения Республики Казахстан в 2009 году" следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий проведения национальной переписи населения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в графе 6 строки, порядковый номер 4, цифры "2010 - 19000,0*" исключить;
в графе 6 строки, порядковый номер 8, цифры "2009 - 510781,0" заменить цифрами "2009 - 513165,0";
в графе 6 строки, порядковый номер 10, цифры "2009 - 76363,0; 2010 - 3559,0*" заменить цифрами "2009 - 78345,0; 2010 - 1200,0;";
графу 6 строки, порядковый номер 10-1, дополнить цифрами "2009 - 21930,0";
в графе 6 строки, порядковый номер 11, цифры "2009 - 2518310,0" заменить цифрами "2009 - 2492014,0";
в графе 6 строки, порядковый номер 15 цифры "2010 - 32760,0*" заменить цифрами "2010 - 19845,0".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов