Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 шілдедегі № 1165 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 мамырдағы № 470 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 № 970 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жастар ісі жөніндегі кеңесті құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 шілдедегі № 1165 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 31, 396-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Жастар ісі жөніндегі кеңестің құрамына мыналар енгізілсін:
Сарыбеков                - Қазақстан Республикасының Білім және
Махметғали Нұрғалиұлы      ғылым вице-министрі, төрағаның орынбасары,
Қожахмет                 - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Мадияр Дүйсенбайұлы        министрлігі Тәрбие жұмысы және жастар
саясаты департаменті директорының міндетін
атқарушы, хатшы,
Айсина                   - Қазақстан Республикасы Парламенті
Майра Арапқызы             Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша),
Нұрымбетов               - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Біржан Бидайбекұлы         халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі,
Оразаев                  - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Марат Әбілахатұлы          вице-министрі,
Телебаев                 - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ғазиз Тұрысбекұлы          вице-министрі,
Өскенбаев                - Қазақстан Республикасының Туризм және
Қайырбек Айтбайұлы         спорт вице-министрі,
Тихонюк                  - Қазақстан Республикасы Құрылыс және
Николай Петрович           тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері
агенттігі төрағасының орынбасары,
Аманғалиев               - Атырау облысы әкімінің орынбасары,
Серік Қалешұлы
Әбдірайымов              - Ақмола облысы әкімінің орынбасары,
Қалижан Серікұлы
Балаева                  - Астана қаласы әкімінің орынбасары,
Аида Ғалымқызы
Бектаев                  - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Әли Кәрімұлы               орынбасары,
Бектұрғанов              - Қостанай облысы әкімінің орынбасары,
Серік Шыңғысұлы
Ғалымова                 - Павлодар облысы әкімінің орынбасары,
Әлия Қайратқызы
Қараев                   - Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары,
Жауымбай Амантұрлыұлы
Қырықбаев                - Қарағанды облысы әкімінің орынбасары,
Арман Оразбайұлы
Мұқанов                  - Алматы облысы әкімінің орынбасары,
Серік Мейірханұлы
Мұхамедов                - Қызылорда облысы әкімінің орынбасары,
Мұрат Бақтиярұлы
Нұрқатова                - Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары,
Сара Қайыржанқызы
Түсіпбеков               - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
Түсіпхан Түсіпбекұлы       орынбасары,
Төлепберген              - Жамбыл облысы әкімінің орынбасары,
Мейрамбек Мылтықбайұлы
Сейдуманов               - Алматы қаласы әкімінің орынбасары,
Серік Тұрарұлы
Сүлеймен                 - Батыс Қазақстан облысы әкімінің
Серік Кенжебекұлы          орынбасары,
Есқараев                 - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Азамат Несіпбайұлы         Заңнама департаментінің директоры,
Лепеха                   - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Игорь Владимирович         министрлігінің Әкімшілік полициясы
комитеті төрағасының орынбасары,
Мәйкеев                  - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Мұрат Жәлелұлы             министрлігінің Штабтар бастықтары
комитеті төрағасының орынбасары,
Аманшаев                 - Ш. Айманов атындағы «Қазақфильм»
Ермек Әмірханұлы           акционерлік қоғамының президенті
(келісім бойынша),
Өрсариев                 - Қазақстан Республикасы Президентінің
Арын Амангелдіұлы          жанындағы Мемлекеттік басқару
академиясының ректоры (келісім бойынша),
Боранбаев                - «Студенттік құрылыс жастар еңбек
Жақсыбай Ералыұы           жасақтарының республикалық штабы»
мекемесінің басшысы (келісім бойынша),
Ғиззатов                 - «АСК» республикалық студенттер қозғалысы»
Тақан Талғатұлы            қоғамдық бірлестігінің президенті (келісім
бойынша),
Кулик                    - «ЗУБР» әлеуметтік-корпоративтік қорының
Виталий Олегович           директоры (келісім бойынша),
Мұқажанов                - «Ұлттық Дельфий Комитеті» жеке меншік
Ұлар Оразғалиұлы           мекемесінің басшысы (келісім бойынша),
Салиходжаев              - «Жасыл ел» жастар еңбек жасақтарының
Ескендір Валжанұлы         республикалық штабы» жеке меншік
мекемесінің басшысы (келісім бойынша),
Сыдықов                  - «Қазақстан жастары конгресі» заңды
Нұрлан Ерболатұлы          тұлғалар бірлестігінің атқарушы
директоры (келісім бойынша);
мына:
«Қуанғанов               - Қазақстан Республикасының Білім және
Фархад Шаймұратұлы         ғылым вице-министрі, төрағаның
орынбасары»,
«Хамзина                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Нұргүл Қалиқызы            сақтау министрлігі Білім, ғылым және
кадрлық ресурстар департаментінің
директоры»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Қуанғанов               - Солтұстік Қазақстан облысы әкімінің
Фархад Шаймұратұлы         орынбасары»,
«Хамзина                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Нұргүл Қалиқызы            министрлігі Ғылым және адами ресурстар
департаментінің директоры»;
көрсетілген құрамнан Н.С.Өтешев, Е.Ж.Бабақұмаров, Т.М.Бердоңғаров, С.Ә.Әбдіманапов, А.Д.Досжан, О.А.Бобрышева, В.В.Палаев, М.С.Дәулетжанов, А.Н.Хаматдинова, Д.Қ.Сәдуақасов, Д.Қ.Көтербеков, А.Д.Құрманғалиева, С.Г.Тупицын, Ғ.P.Әбдірахымов, М.Ж.Қалауи, М.Қ.Алтынбаев, Г.Ж.Қарақұсова, Н.Б.Баймұханов, Е.Б.Қалымов, Н.Т.Кәрімбаев, Н.Б.Новодворская, М.Қ.Сатыбалдиев, А.Ж.Шпекбаев, У.С.Қоңырбаев, Н.Қ.Бақытбеков, Т.А.Рахманберді шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2000 года № 1165
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2010 года № 470. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2000 года № 1165 "О создании Совета по делам молодежи" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 31, ст. 396) следующие изменения:
в состав Совета по делам молодежи при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
ввести:
Сарыбекова                - вице-министра образования и науки
Махметгали Нургалиевича     Республики Казахстан, заместителем
председателя,
Кожахмета                 - исполняющего обязанности директора
Мадияра Дуйсенбаевича       Департамента воспитательной работы и
молодежной политики Министерства
образования и науки Республики
Казахстан, секретарем,
Айсину                    - депутата Мажилиса Парламента Республики
Майру Араповну              Казахстан (по согласованию),
Нурымбетова               - вице-министра труда и социальной защиты
Биржана Бидайбекулы         населения Республики Казахстан,
Оразаева                  - вице-министра сельского хозяйства
Марата Аблахатовича         Республики Казахстан,
Телебаева                 - вице-министра культуры Республики
Газиза Турысбековича        Казахстан,
Ускенбаева                - вице-министра туризма и спорта
Каирбека Айтбаевича         Республики Казахстан,
Тихонюка                  - заместителя Председателя Агентства
Николая Петровича           Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального
хозяйства,
Амангалиева               - заместителя акима Атырауской области,
Серика Калешевича
Абдираимова               - заместителя акима Акмолинской области,
Халижана Сериковича
Балаеву                   - заместителя акима города Астаны,
Аиду Галымовну
Бектаева                  - заместителя акима Южно-Казахстанской
Али Каримовича              области,
Бектурганова              - заместителя акима Костанайской области,
Серика Чингисовича
Галимову                  - заместителя акима Павлодарской области,
Алию Кайратовну
Караева                   - заместителя акима Мангистауской
Жауымбая Амантурлыулы       области,
Кырыкбаева                - заместителя акима Карагандинской
Армана Оразбаевича          области,
Муканова                  - заместителя акима Алматинской области,
Серика Меирхановича
Мухамедова                - заместителя акима Кызылординской
Мурата Бахтияровича         области,
Нуркатову                 - заместителя акима Актюбинской области,
Сару Каиржановну
Тусипбекова               - заместителя акима
Тусипхана Тусипбековича     Восточно-Казахстанской области,
Толепбергена              - заместителя акима Жамбылской области,
Мейрамбека Мылтыкбаевича
Сейдуманова               - заместителя акима города Алматы,
Серика Тураровича
Сулеймена                 - заместителя акима Западно-Казахстанской
Серика Кенжебекулы          области,
Ескараева                 - директора Департамента законодательства
Азамата Несипбаевича        Министерства юстиции Республики
Казахстан,
Лепеху                    - заместителя председателя Комитета
Игоря Владимировича         административной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан,
Майкеева                  - заместителя председателя Комитета
Мурата Жалеловича           начальников штабов Министерства обороны
Республики Казахстан,
Аманшаева                 - президента акционерного общества
Ермека Амирхановича         "Казахфильм" имени Ш.Айманова" (по
согласованию),
Орсариева                 - ректора Академии государственного
Арына Амангельдиевича       управления при Президенте Республики
Казахстан (по согласованию),
Буранбаева                - руководителя Учреждения
Джаксыбая Эралиевича        "Республиканский штаб студенческих
строительных молодежных трудовых
отрядов" (по согласованию),
Гиззатова                 - президента общественного объединения
Такана Талгатовича          "Республиканское студенческое движение
"АСК" (по согласованию),
Кулика                    - директора Социального корпоративного
Виталия Олеговича           фонда "ЗУБР" (по согласованию),
Мукажанова                - руководителя частного учреждения
Улара Оразгалиевича         "Национальный Дельфийский Комитет" (по
согласованию),
Салиходжаева              - руководителя частного учреждения
Искандера Валжановича       "Республиканский штаб молодежных
трудовых отрядов "Жасыл ел" (по
согласованию),
Сыдыкова                  - исполнительного директора объединения
Нурлана Ерболатовича        юридических лиц "Конгресс молодежи
Казахстана" (по согласованию);
строки:
"Куанганов                - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович         Республики Казахстан, заместитель
председателя",
"Хамзина                  - директор Департамента образования,
Нургуль Калиевна            науки и кадровых ресурсов Министерства
здравоохранения Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Куанганов                - заместитель акима Северо-Казахстанской
Фархад Шаймуратович         области",
"Хамзина                  - директор Департамента науки и
Нургуль Калиевна            человеческих ресурсов Министерства
здравоохранения";
вывести из указанного состава: Утешева Н.С., Бабакумарова Е.Ж., Бердонгарова Т.М., Абдыманапова С.А., Досжана А.Д., Бобрышеву О.А., Палаева В.В., Давлетжанова М.С., Хаматдинову А.Н., Садвакасова Д.К., Кутербекова Д.К., Курмангалиеву А.Д., Тупицына С.Г., Абдрахимова Г.Р., Калауи М.Ж., Алтынбаева М.К., Карагусову Г.Д., Баймуханова Н.Б., Калымова Э.Б., Каримбаева Н.Т., Новодворскую Н.Б., Сатыбалдиева М.К., Шпекбаева А.Ж., Конурбаева В.С., Бакытбекова Н.К., Рахманберди Т.А.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов