Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 27 мамырдағы № 479 Қаулысы
«Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 12 наурыздағы № 936 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
1.
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі, оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2010 года № 479
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 12 марта 2010 года № 936 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений" следующие изменения:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов, с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"
1.
Министерство культуры Республики Казахстан с
учетом подведомственных ему государственных
учреждений, в том числе:

359
Қазақстан Республикасының сауда өкілдігі
8
»;
реттік нөмірі 11-жолда:
3-бағандағы «22120» және «17732» деген сандар тиісінше «22055» және «17753» деген сандармен ауыстырылсын;
«Дін мәселелері жөніндегі ғылыми-зерттеу және талдау орталығы 30»; «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Мәдениеттер мен діндердің халықаралық орталығы    50» деген жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 14-жолда:
2-бағанда «Энергетика және минералдық ресурстар» деген сөздер «Мұнай және газ» деген сөздермен ауыстырылсын;

359
Торговое представительство Республики
Казахстан
8
";
в строке, порядковый номер 11:
в графе 3 цифры "22120" и "17732" заменить соответственно цифрами "22055" и"17753";
строки: "Научно-исследовательский и аналитический центр по вопросам религии    30"; "Международный центр культур и религий Министерства юстиции Республики Казахстан    50" исключить;
в строке, порядковый номер 14:
в графе 2 слова "энергетики и минеральных ресурсов" заменить словами "нефти и газа";

3-бағандағы «726» және «87» деген сандар тиісінше «174» және «26» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазгеоақпарат» республикалық геологиялық ақпарат орталығы  71» деген жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының әкімшілігі   10»;
реттік нөмірі 15-жолда:
2-бағандағы «сауда» деген сөз «жаңа технологиялар» деген сөздермен ауыстырылсын;

в графе 3 цифры "726" и "87" заменить соответственно цифрами "174" и "26";
строку "Республиканский центр геологической информации "Казгеоинформ"    71" исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
"Администрация специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк"    10";
в строке, порядковый номер 15:
в графе 2 слово "торговли" заменить словами "новых технологий";

3-бағандағы «783» және «226» деген сандар тиісінше «1274» және «289» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасының сауда өкілдігі      8» деген жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«Қазгеоақпарат» республикалық геологиялық ақпарат орталығы   71»;
реттік нөмірі 18-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
18.
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі, оның аумақтық органдары және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:

в графе 3 цифры "783" и "226" заменить соответственно цифрами "1274" и "289";
строку "Торговое представительство Республики Казахстан    8" исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
"Республиканский центр геологической информации "Казгеоинформ"   71";
строку, порядковый номер 18, изложить в следующей редакции:
"
18.
Министерство связи и информации Республики
Казахстан с учетом его территориальных органов и
подведомственных ему государственных учреждений,
в том числе:

2. Орталық атқарушы органдар осы қаулыдан туындайтын тиісті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

2. Центральным исполнительным органам принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов