Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 желтоқсандағы № 1316 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 525 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1345 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.12.13 № 1345 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Нашақорлық пен есірткі бизнесінің алдын алу және оларға қарсы іс-әрекет бойынша жұмысты үйлестіру мәселелері жөніндегі комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 желтоқсандағы № 1316 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 48, 546-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Нашақорлық пен есірткі бизнесінің алдын алу және оларға қарсы іс-әрекет бойынша жұмысты үйлестіру мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Жігітеков             - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Нұржан Рахметханұлы     комитеті төрағасының бірінші орынбасары
(келісім бойынша),
Қайырбекова           - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Салидат Зекенқызы       сақтау вице-министрі,
Сарыбеков             - Қазақстан Республикасының Білім және
Махметғали Нұрғалиұлы   ғылым вице-министрі,
Оразов                - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Нұрай Нұрғожаұлы        ақпарат вице-министрі,
Қанағатов             - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
Елсияр Баймұхамедұлы    министрлігі Спорт комитетінің төрағасы,
Шабақбаев             - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
Марат Несіпбекұлы       Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті
төрағасының орынбасары;
мына:
«Телебаев             - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Ғазиз Тұрысбекұлы       ақпарат вице-министрі»
деген жолдағы «және ақпарат» деген сөздер алып тасталсын;
көрсетілген құрамнан Нұрғали Дәулетбекұлы Білісбеков, Тамара Анатольевна Вощенкова, Наталья Николаевна Иванова, Фархад Шаймұратұлы Қуанғанов, Анатолий Қожекенұлы Құлназаров, Михаил Васильевич Лырчиков шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года № 1316
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 525. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1345
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.12.2010 № 1345.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года № 1316 "Об образовании Комиссии по вопросам координации работы по профилактике и противодействию наркомании и наркобизнесу" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 48, ст. 546) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Комиссии по вопросам координации работы по профилактике и противодействию наркомании и наркобизнесу:
Джигитекова                - первого заместителя Председателя
Нуржана Рахметхановича       Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию),
Каирбекову                 - вице-министра здравоохранения
Салидат Зекеновну            Республики Казахстан,
Сарыбекова                 - вице-министра образования и науки
Махметгали Нургалиевича      Республики Казахстан,
Оразова                    - вице-министра связи и информации
Нурая Нургожаевича           Республики Казахстан,
Канагатова                 - председателя Комитета по спорту
Ильсияра Баймухамедовича     Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан,
Шабакбаева                 - заместителя председателя Комитета
Марата Несипбековича         уголовно-исполнительной системы
Министерства юстиции Республики
Казахстан;
в строке:
"Телебаев                  - вице-министр культуры и информации
Газиз Турысбекович           Республики Казахстан"
слова "и информации" исключить;
вывести из указанного состава: Билисбекова Нургали Даулетбековича, Вощенкову Тамару Анатольевну, Иванову Наталью Николаевну, Куанганова Фархада Шаймуратовича, Кульназарова Анатолия Кожекеновича, Лырчикова Михаила Васильевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов