Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 маусымдағы № 668 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің "Астанатопография", "Шығысгеодезия", "Батысгеодезия", "Қазгеокарт", "Солтүстікгеодезия", "Оңтүстікгеодезия", "Орталықмаркшейдерия" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің "Қазгеодезия" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына (бұдан әрі - "Қазгеодезия" РМҚК) қосылу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Мыналар:
1) Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі "Қазгеодезия" РМҚК-нің мемлекеттік басқару органы;
2) "Қазгеодезия" РМҚК қызметінің негізгі мәні топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстарды жүргізу болып белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетіне "Қазгеодезия" РМҚК-нің жарғысын бекітуге ұсынуды;
2) "Қазгеодезия" РМҚК-ні Қазақстан Республикасының әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді;
3) осы қаулыдан туындайтын басқа да шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.02.2013 № 109 қаулысымен;
3) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 08.02.2013 № 109; 05.08.2013 № 796; 28.08.2015 № 683 қаулыларымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

Вопросы Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2010 года № 668
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать Республиканские государственные казенные предприятия "Астанатопография", "Востокгеодезия", "Запгеодезия", "Казгеокарт", "Севгеодезия", "Южгеодезия", "Центрмаркшейдерия" Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами путем слияния в Республиканское государственное казенное предприятие "Казгеодезия" Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами (далее - РГКП "Казгеодезия").
2. Определить:
1) органом государственного управления РГКП "Казгеодезия" Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами;
2) основным предметом деятельности РГКП "Казгеодезия" производство топографо-геодезических и картографических работ.
3. Агентству Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) представление на утверждение в Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан устав РГКП "Казгеодезия";
2) государственную регистрацию РГКП "Казгеодезия" в органах юстиции Республики Казахстан;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Внести следующие изменения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 08.02.2013 № 109;
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 08.02.2013 № 109; от 05.08.2013 № 796; от 28.08.2015 № 683.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов