Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 тамыздағы № 826 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 шілдедегі № 694 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 қазандағы № 1192 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.10.20 № 1192 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әскери қызметшілерді, ішкі істер органдарының, қаржы полициясының, прокуратураның қызметкерлерін Қазақстан Республикасының жекелеген мемлекеттік органдарына іссапарға жіберу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 тамыздағы № 826 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 29, 384-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
4-тармақта "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті," деген сөздерден кейін "Қазақстан Республикасы "Сырбар" сыртқы барлау қызметі," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2004 года № 826
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2010 года № 694. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2011 года № 1192
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.10.2011 № 1192 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2004 года № 826 "О порядке прикомандирования военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел, финансовой полиции, прокуратуры к отдельным государственным органам Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 29, ст. 384) следующее дополнение:
в пункте 4 после слов "Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан," дополнить словами "Службой внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар",".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов