Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 2099 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 қыркүйектегі № 923 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2017 жылғы 9 маусымдағы № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.06.2017 № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының бұрынғы әскери объект - "Дарьял-У" радиолокациялық станциясы аумағының экологиялық жағдайын зерделеу жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 2099 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
"Рақымбеков - Қарағанды облысы әкімінің орынбасары",
Төлеутай Сатайұлы
"Нұхұлы - Қазақстан Республикасы Білім және
Алтынбек ғылым министрлігі Ғылым комитеті
төрағасының орынбасары";
мына:
"Ким - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Александр Афанасьевич минералдық ресурстар министрлігі Атом
энергетикасы комитеті төрағасының
орынбасары"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Ким - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Александр Афанасьевич жаңа технологиялар министрлігі Атом
энергиясы комитеті төрағасының
орынбасары";
көрсетілген құрамнан А.Ж. Дүйсебаев, В.В. Могильный, Б.Н. Сәрсенов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2009 года № 2099
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2010 года № 923. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2017 года № 357
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.06.2017 № 357 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2009 года № 2099 "О создании Межведомственной комиссии по изучению экологической ситуации территории бывшего военного объекта - радиолокационной станции "Дарьял-У" Актогайского района Карагандинской области" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Межведомственной комиссии:
"Рахимбекова - заместителя акима Карагандинской
Толеутая Сатаевича области",
"Нухулы - заместителя председателя Комитета
Алтынбек науки Министерства образования и науки
Республики Казахстан";
строку:
"Ким - заместитель председателя Комитета по
Александр Афанасьевич атомной энергетике Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Ким - заместитель председателя Комитета
Александр Афанасьевич атомной энергии Министерства индустрии и
новых технологий Республики Казахстан";
вывести из указанного состава Дуйсебаева А.Ж., Могильного В.В., Сарсенова Б.Н.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов