Мемлекеттік мүлікті республикалық меншіктен коммуналдық меншікке берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 қыркүйектегі № 945 Қаулысы
«Мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екінші түріне беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 81 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық меншіктен «Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы жанындағы Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы» мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен Астана қаласының коммуналдық меншігіне мынадай әкімшілік ғимараттар мен гараждар:
Астана қаласы, Ш. Уәлиханов көшесі, 2 мекенжайы бойынша орналасқан ғимарат;
Астана қаласы, С. Сейфуллин көшесі, 32 мекенжайы бойынша орналасқан ғимарат;
Астана қаласы, С. Сейфуллин көшесі, 73 мекенжайы бойынша орналасқан ғимарат;
Астана қаласы, Желтоқсан көшесі, 59 мекенжайы бойынша орналасқан ғимарат және гараж;
Астана қаласы, I. Есенберлин көшесі, 4 мекенжайы бойынша орналасқаи ғимарат және гараж берілсін.
2. Астана қаласының әкімдігіне жаңа әкімшілік ғимараттың құрылысы аяқталғанға және ол республикалық меншікке берілгенге дейін С. Сейфуллин көшесі, 73 мекенжайы бойынша орналасқан әкімшілік ғимаратта Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының құрылымдық бөлімшелерін өтеусіз пайдалану шартында орналастыру ұсынылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасымен (келісім бойынша) және Астана қаласының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген мүлікті қабылдап алу-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О некоторых вопросах передачи государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2010 года № 945
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности с баланса государственного учреждения "Управление материально-технического обеспечения при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан" в коммунальную собственность города Астаны следующие административные здания и гаражи:
здание, расположенное по адресу: город Астана, улица Ч. Валиханова, 2;
здание, расположенное по адресу: город Астана, улица С. Сейфуллина, 32;
здание, расположенное по адресу: город Астана, улица С. Сейфуллина, 73,
здание и гараж, расположенные по адресу: город Астана, улица Желтоксан, 59;
здание и гараж, расположенные по адресу: город Астана, улица И. Есенберлина, 4.
2. Рекомендовать акимату города Астаны разместить структурные подразделения Генеральной прокуратуры Республики Казахстан в административном здании по улице С. Сейфуллина, 73 на условиях безвозмездного пользования сроком до завершения строительства нового административного здания и передачи его в республиканскую собственность.
3. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Генеральной прокуратурой Республики Казахстан (по согласованию) и акиматом города Астаны в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов