Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 ақпандағы № 69 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Лицензиялау туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., № 41, 515-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген лицензиялауға жататын қызмет түрлеріне лицензиялар беруге өкілеттік берілген мемлекеттік органдардың (лицензиарлардың) тізбесінде:
реттік нөмірі 15-жол алып тасталсын;
3-бағанда:
реттік нөмірі 27-1-жолдағы «Облыстың, Астана және Алматы қалаларының аумағында лотереялар (мемлекеттіктен (ұлттықтан) басқа) ұйымдастыру және өткізу;» және «алкоголь өнімін (сырадан басқа) сақтау, көтерме және бөлшек саудада сату;» деген сөздер алып тасталсын;
реттік нөмірі 31-1-жолда:
«Қазақстан Республикасының бүкіл аумағына таралатын лотереялар (мемлекеттіктен (ұлттықтан) басқа) ұйымдастыру және өткізу;» деген сөздер «Қазақстан Республикасының аумағында лотереялар (мемлекеттіктен (ұлттықтан) басқа) ұйымдастыру және өткізу;» деген сөздермен ауыстырылсын;
«этил спирті мен алкоголь өнімінің импорты» деген сөздерден кейін «, алкоголь өнімін өндіру аумағында оны сақтау, көтерме және (немесе) бөлшек саудада сату жөніндегі қызметті қоспағанда, алкоголь өнімін сақтау, көтерме және (немесе) бөлшек саудада сату» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 35-жолдағы «Алматы қаласындағы лотереяларды (мемлекеттіктерінен басқа) ұйымдастыру мен өткізу жөніндегі қызмет» деген сөздер алып тасталсын.
2. Осы қаулы 2011 жылдың 1 қаңтар бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2011 года № 69. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894 «О реализации Закона Республики Казахстан «О лицензировании» (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 41, ст. 515) следующие изменения и дополнение:
в перечне государственных органов (лицензиаров), уполномоченных выдавать лицензии на виды деятельности, подлежащие лицензированию, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 15, исключить;
в графе 3:
строки, порядковый номер 27-1, слова «организация и проведение лотерей (кроме государственных (национальных) на территории области, городов Астаны и Алматы;» и «хранение, оптовая и розничная реализация алкогольной продукции (кроме пива);» исключить;
строки, порядковый номер 31-1:
слова «Организация и проведение лотерей (кроме государственных (национальных), распространяющихся на всей территории Республики Казахстан;» заменить словами «Организация и проведение лотерей (кроме государственных (национальных) на территории Республики Казахстан;»;
после слов «импорт этилового спирта и алкогольной продукции» дополнить словами «, хранение, оптовая и (или) розничная реализация алкогольной продукции, за исключением деятельности по хранению, оптовой и (или) розничной реализации алкогольной продукции на территории ее производства»;
строки, порядковый номер 35 слова «Деятельность по организации и проведению лотерей (кроме государственных) в г. Алматы» исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2011 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов