Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының құрамын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 ақпандағы № 75 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысының шегінде орналасқан жалпы ұзындығы 5,5 км М-38 «РФ шекарасы (Омбыға) - Майқапшағай (ҚХР-ға шығу), Павлодар, Семей қалалары арқылы» автомобиль жолының учаскесі республикалық меншіктен Павлодар облысының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен және Павлодар облысының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.08.2015 № 655 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

Об изменении состава автомобильных дорог общего пользования республиканского значения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2011 года № 75
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности в коммунальную собственность Павлодарской области участок автомобильной дороги М-38 "Граница РФ (на Омск) - Майкапшагай (выход на КНР), через г.г. Павлодар, Семипалатинск" общей протяженностью 5,5 километров, распложенный в пределах Павлодарской области.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акиматом Павлодарской области в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.08.2015 № 655 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов