Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 24 қыркүйектегі № 976 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 ақпандағы № 128 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 1614 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.12.2012 N 1614 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Әкетілетін және әкелінетін заттың мәдени құндылығының болуы туралы қорытынды беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 24 қыркүйектегі № 976 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспеде:
«9-1-бабына» деген сөздер «9-1, 15-2-баптарына және «Ақпараттандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2), 3) тармақшаларына, 29-бабына» деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген «Әкетілетін және әкелінетін заттың мәдени құндылығының болуы туралы қорытынды беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандартында:
1-тармақтағы «және жұмыс кестелері» деген сөздер алынып тасталсын;
5-тармақтағы «(бұдан әрі - қорытынды)» деген сөздерден кейін «не қорытынды беруден бас тарту туралы дәлелді жауап» деген сөздермен толықтырылсын;
14-тармақ алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 23-1-тармақпен толықтырылсын:
«23-1. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда тұтынушы заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа шағымдануға құқылы.»;
25-тармақтың бірінші бөлігіндегі «шағымның тіркелгені, оған жауап алатын мерзімі мен орны туралы белгісі бар оның көшірмесі» деген сөздер «тіркелген күні мен уақыты, өтінішті қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2010 года № 976
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2011 года № 128. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2012 года № 1614
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.12.2012 № 1614 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2010 года № 976 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача заключения о наличии культурной ценности у вывозимого и ввозимого предмета" следующие изменения и дополнения:
в преамбуле:
слова "и статьей 9-1" заменить словами ", статьями 9-1, 15-2";
после слов "процедурах" дополнить словами "и подпунктами 2), 3) статьи 6, статьей 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года "Об информатизации";
в стандарте государственной услуги "Выдача заключения о наличии культурной ценности у вывозимого предмета", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 1 слова "и график работы" исключить;
в пункте 5 после слов "(далее - заключение)" дополнить словами ", либо мотивированный ответ об отказе в выдаче заключения";
пункт 14 исключить;
дополнить пунктом 23-1 следующего содержания:
"23-1. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги потребитель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.";
в части первой пункта 25 слова "ее копия с отметкой о регистрации жалобы, сроке и месте получения ответа на нее" заменить словами "талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов