Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № 141 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі әкімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 15 ақпандағы
№ 141 қаулысына
қосымша
Күші жойылған Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі өкімдерінің тізбесі
1. «Қазақстан-Ғарыш» ғылыми-техникалық және экономикалық ынтымақтастық кешенді бағдарламасы туралы» Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 13 наурыздағы № 166 қаулысы.
2 «Қазақстан-Аэроспейс-98» халықаралық авиациялық-ғарыштық көрмесі туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 26 желтоқсандағы № 1838 қаулысы.
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Қазақстан Республикасының ғарышкеріне кандидаттарды алдын ала іріктеу жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 қаңтардағы № 27 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 1, 10-құжат).
4. «Ғарыштық ұшыруларға қатысушылардың Халықаралық ассоциациясының 17-ші конгресін өткізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы № 1948 қаулысы.
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы № 1948 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 2 шілдедегі № 906 қаулысы.
6. «Ғарыштық ұшыруға қатысушылардың халықаралық ассоциациясының 17-конгресін дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын және шығыстарды қаржыландыруды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 10 шілдедегі № 934 қаулысы.
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 қаңтардағы № 27 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 шілдедегі № 991 қаулысы.
8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 қаңтардағы № 27 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 шілдедегі № 816 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 22, 251-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров Казахской ССР, Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2011 года № 141
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кабинета Министров Казахской ССР, Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 февраля 2011 года № 141
Перечень
утративших силу некоторых решений Кабинета
Министров Казахской ССР, Правительства Республики Казахстан
и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 13 марта 1991 года № 166 "О Комплексной программе научно-технического и экономического сотрудничества "Казахстан-Космос".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 1997 года № 1838 "О Международной авиационно-космической выставке "Казахстан-Аэроспейс-98".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 2000 года № 27 "О создании Межведомственной комиссии при Правительстве Республики Казахстан по предварительному отбору кандидатов в космонавты Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 1, ст. 10).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года № 1948 "О проведении 17-го конгресса Международной Ассоциации участников космических полетов".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2001 года № 906 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года № 1948".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2001 года № 934 "Об утверждении Плана мероприятий и финансировании расходов по подготовке и проведению 17-го конгресса Международной Ассоциации участников космических полетов".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2001 года № 991 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 2000 года № 27".
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2002 года № 816 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 2000 года № 27" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 22, ст. 251).

9. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсандағы № 1996 және 2000 жылғы 7 қаңтардағы № 27 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 24 қаңтардағы № 88 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.
10. «Комиссия құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 26 маусымдағы № 197-ө өкімі.
11. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 1 сәуірдегі № 59-ө өкімі.
12. «Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 1 сәуірдегі № 59 өкіміне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999 жылғы 20 қыркүйектегі № 134-ө өкімі.
13. «Байқоңыр» ғарыш айлағы 112-алаңының 1-құрылғысы шатырының құлау себептерін тексеру жөнінде үкіметтік комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 14 мамырдағы № 50-ө өкімі.
14. «Байқоңыр» ғарыш айлағында «Ангара» ғарыш зымыран кешенін құру жобасын іске асыру бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 12 қыркүйектегі № 216-ө өкімі.
15. «Қазақстан Республикасында ғарыш саласын дамыту бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 18 ақпандағы № 40-ө өкімі.
16. «Байқоңыр» кешенінің жалға берілген мүлкін есепке алу мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 17 маусымдағы № 85-ө өкімі.

9. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 января 2003 года № 88 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года № 1996 и от 7 января 2000 года № 27".
10. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июня 1997 года № 197-р "Об утверждении состава казахстанской части казахстанско-российской Межправительственной комиссии по комплексу "Байконур".
11. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 апреля 1998 года № 59-р.
12. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 сентября 1999 года № 134-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 апреля 1998 года № 59".
13. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 мая 2002 года № 50-р "О создании Правительственной комиссии по расследованию причин обрушения кровли сооружения 1 площадки 112 космодрома "Байконур".
14. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года № 216-р "О создании межведомственной рабочей группы по выработке предложений по реализации проекта создания на космодроме "Байконур" космического ракетного комплекса "Ангара".
15. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 февраля 2004 года № 40-р "О создании рабочей группы по разработке проекта Программы развития космической отрасли в Республике Казахстан".
16. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 июня 2009 года № 85-р "О создании рабочей группы по выработке предложений по вопросу учета арендованного имущества комплекса "Байконур".