Кеден одағы тауарының және (немесе) шетелдік тауардың мәртебесін айқындауға уәкілетті ұйымды белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 наурыздағы № 210 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 10 маусымдағы № 368 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 10.06.2020 № 368 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Техникалық реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 қарашадағы Заңының 6-бабының 13) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Атамекен одағы" Қазақстанның ұлттық экономикалық палатасы" заңды тұлғалар бірлестігі Кеден одағы тауарларының және (немесе) шетелдік тауардың мәртебесін айқындауға уәкілетті ұйым болып айқындалсын.
2. Осы қаулы 2011 жылғы 5 наурыздан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

Об определении организации, уполномоченной на определение статуса товара Таможенного союза и (или) иностранного товара
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2011 года № 210. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2020 года № 368 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.06.2020 № 368 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 9 ноября 2004 года "О техническом регулировании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить организацией, уполномоченной на определение статуса товара Таможенного союза и (или) иностранного товара, объединение юридических лиц "Национальная экономическая палата Казахстана "Союз "Атамекен".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 5 марта 2011 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов