Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 269 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 наурыздағы № 211 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 754 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 754 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қосылған құн салығы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінде (Салық кодексі) белгіленген тәртіппен есепке алу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесін және оны қалыптастыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 269 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген қосылған құн салығы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінде (Салық кодексі) белгіленген тәртіппен есепке алу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 133-1 және 252-1-жолдармен толықтырылсын:
«
133-1.
Жеке функциялары  бар модульдік  үйлерді дайындауға  арналған, осы топтың басқа жерінде аталмаған немесе енгізілмеген жабдық және жиынтықтаушылар
8609 00 900 9, 7308 90 9900, 8428 90 950 0, 8427 20 190 9, 8414 80 220 9, 8425 11 000 0, 7302 10 500 0, 4017 00 900 0, 8461 50 190 9, 8516 40 900 0, 8205 70 000 0, 8467 22 900 0, 8421 39 200 9, 8467 11 900 0, 8467 19 000 0, 8467 11 900 0, 7326 90 980 9, 8513 10 000 0, 8424 30 100 0, 8202 10 000 0, 8205 20 000 0, 8467 29 300 0, 8464 10 000 0, 8467 29 530 0, 8716 39 300 9, 8416 10 900 0, 8701 10 000 0, 8701 90 350 0, 8465 99 900 0, 8405 10 000 9, 8716 80 000 0, 8205 59 909 9, 8208 90 000 0, 8205 59 300 0
»;
«
252-1.
Модульдік үйлер шығаратын зауыттарға арналған қара металдан немесе өзге материалдардан жасалған құрастырмалы құрылыс конструкциялары
9406 00 380 9, 9406 00 800 9
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2011 года № 211. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 754
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 754 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269 "Об утверждении Перечня импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), и правил его формирования" следующие дополнения:
Перечень импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), утвержденный указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 133-1 и 252-1, следующего содержания:
"133-1 Оборудование и    8609 00 900 9, 7308 90 9900,  8428 90 950 0,
комплектующие для 8427 20 190 9, 8414 80 220 9, 8425 11 000 0,
изготовления      7302 10 500 0, 4017 00 900 0, 8461 50 190 9,
модульных домов,  8516 40 900 0, 8205 70 000 0, 8467 22 900 0,
имеющие           8421 39 200 9, 8467 11 900 0, 8467 19 000 0,
индивидуальные    8467 11 900 0, 7326 90 980 9, 8513 10 000 0,
функции, в другом 8424 30 100 0, 8202 10 000 0, 8205 20 000 0,
месте данной      8467 29 300 0, 8464 10 000 0, 8467 29 530 0,
группы            8716 39 300 9, 8416 10 900 0, 8701 10 000 0,
не поименованные  8701 90 350 0, 8465 99 900 0, 8405 10 000 9,
или не включенные 8716 80 000 0, 8205 59 909 9, 8208 90 000 0,
8205 59 300 0                             ";
"252-1 Сборные           9406 00 380 9, 9406 00 800 9
строительные
конструкции из
черного металла
или прочих
материалов для
заводов по выпуску
модульных домов                                           ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов