Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 сәуірдегі N 349 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Мемлекеттік энергетикалық қадағалау комитеті Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитеті болып қайта аталсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі осы қаулыны іске асыру үшін қажетті барлық шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           K. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 2 сәуірдегі
№ 349 қаулысына
қосымша
Ескерту. Қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен.

О вопросах Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2011 года № 349
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать Комитет государственного энергетического надзора Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан в Комитет государственного энергетического надзора и контроля Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2014 № 995.
3. Министерству индустрии и новых технологий Республики Казахстан принять все необходимые меры для реализации настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 апреля 2011 года № 349
Сноска. Приложение утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2014 № 995.