Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 391 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы «4 147 918 285» және «1 303 122 106» деген сандар тиісінше «4 155 236 973» және «1 310 440 794» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «4 489 409 432» деген сандар «4 496 728 120» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 13-1-тармақпен толықтырылсын:
«13-1. «Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 249 қаулысын іске асыру мақсатында:
1) осы қаулыға 30-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету;
2) осы қаулыға 31-қосымшаға сәйкес халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін ұйымдастыру жөніндегі функциялардың берілуіне байланысты облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінен трансферттер түсімінің сомасын бөлу жүзеге асырылсын»;
осы қаулыға 1, 2-қосымшаларға сәйкес 30, 31-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 7 сәуірдегі
№ 391 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 1350 қаулысына
30-қосымша
2011 жылға арналған республикалық бюджеттің
көрсеткіштерін түзету
мың теңге
Санаты
Атауы
Өзгерістер (+, -)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер
7 318 688
4
Трансферттердің түсімдері
7 318 688
01
Төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан түсетін трансферттер
7 318 688
1
Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінен түсетін трансферттер
7 318 688
Функционалдық топ
Атауы
Өзгерістер (+, -)
Әкімші
Бағдарлама
II. Шығындар
7 318 688

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 391
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы» следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «4 147 918 285» и «1 303 122 106» заменить соответственно цифрами «4 155 236 973» и «1 310 440 794»;
в подпункте 2) цифры «4 489 409 432» заменить цифрами «4 496 728 120»;
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
«13-1. В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 249 «О некоторых вопросах Министерства связи и информации Республики Казахстан» осуществить:
1) корректировку показателей республиканского бюджета на 2011 год согласно приложению 30 к настоящему постановлению;
2) распределение сумм поступлений трансфертов из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы в связи с передачей функций по организации деятельности центров обслуживания населения согласно приложению 31 к настоящему постановлению»;
дополнить приложениями 30, 31 согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению
Правительства
Республики Казахстан
от 7 апреля 2011 года № 391
Приложение 30
к постановлению
Правительства
Республики Казахстан
от 13 декабря 2010 года № 1350
Корректировка показателей республиканского бюджета на 2011 год
тыс.тенге
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Изменения (+,-)
I. Доходы
7 318 688
4
Поступления
трансфертов
7 318 688
01
Трансферты из
нижестоящих органов
государственного
управления
7 318 688
1
Трансферты из
областных бюджетов,
бюджетов городов
Астаны и Алматы
7 318 688
Функциональная группа
Администратор
Программа
Наименование
Изменения (+,-)
II. Затраты
7 318 688