Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 405 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасының аумағынан газойлдарды әкетудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 180 қаулысында:
2-тармақтағы «Ауғанстан Ислам Республикасына» деген сөздерден кейін «, Тәжікстан Республикасына» деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген әкетуге қатысты көлемде сандық шектеулер енгізілетін тауарлардың тізбесінде:
«Көлемі (тоннамен)» деген бағандағы «155 000» деген сандар «165 000» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға қосымшада:
«Көлемі, тонна» деген бағанда:
реттік нөмірі 1-жолдағы «30 000» деген сандар «40 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жиыны:» деген жолдағы «155 000» деген сандар «165 000» деген сандармен ауыстырылсын;
2) «Қазақстан Республикасының аумағынан жеңіл дистилляттар мен өнімдерді, газойльдарды әкетудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 331 қаулысында:
1-тармақтағы «10 000» деген сандар «40 000» деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақта:
«Қырғыз Республикасына» деген сөздерден кейін «және Тәжікстан Республикасына» деген сөздермен толықтырылсын;
«10 000» деген сандар «40 000» деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақтағы «10 000» деген сандар «40 000» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 405
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2011 года № 180 "О некоторых вопросах вывоза газойлей с территории Республики Казахстан":
в пункте 2 после слов "Исламскую Республику Афганистан" дополнить словами ", в Республику Таджикистан";
в перечне товаров, в отношении вывоза которых вводятся количественные ограничения в объемах, утвержденном указанным постановлением:
в графе "Объем (в тоннах)" цифры "155 000" заменить цифрами "165 000";
в приложении к указанному постановлению:
в графе "Объем, тонн":
строки, порядковый номер 1, цифры "30 000" заменить цифрами "40 000";
строки, "Итого:" цифры "155 000" заменить цифрами "165 000";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 331 "О некоторых вопросах вывоза легких дистиллятов и продуктов, газойлей с территории Республики Казахстан":
в пункте 1 цифры "10 000" заменить цифрами "40 000";
в пункте 3:
цифры "10 000" заменить цифрами "40 000";
после слов "в Кыргызскую Республику" дополнить словами "и в Республику Таджикистан";
в пункте 4 цифры "10 000" заменить цифрами "40 000".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов