Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 465 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 560 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.09.2017 № 560 қаулысымен.
"Медетші қор" акционерлік қоғамының атауы өзгеруіне байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 сәуірдегі
№ 465 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі № 405 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 13, 124-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Акцияларының мемлекеттік пакеттері мен үлестері республикалық меншікке жатқызылған акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестердің тізбесінде:
"Астана қаласы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 21-15-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"21-15 "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" АҚ.
2. "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 659 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген иелік ету және пайдалану құқығы салалық министрліктерге, өзге де мемлекеттік органдарға берілетін республикалық меншік ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттік пакеттерінің және қатысудың мемлекеттік үлестерінің тізбесінде:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне" деген бөлімде:
реттік нөмірі 217-2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"217-2 "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" АҚ.
3. "Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдік берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомоствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдік берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
мына:
"Күзембаева - "Медетші қор" акционерлік қоғамының
Маржан Бопайқызы президенті"
деген жолдағы "Медетші қор" деген сөздер "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 465. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2017 года № 560
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.09.2017 № 560.
В связи с переименованием акционерного общества "Реабилитационный фонд" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 апреля 2011 года № 465
Изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства
Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года № 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 13, ст. 124):
в Перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "г. Астана":
строку, порядковый номер 21-15, изложить в следующей редакции:
"21-15 АО "Компания по реабилитации и управлению активами".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, права владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Министерству финансов Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 217-2, изложить в следующей редакции:
"217-2 АО "Компания по реабилитации и управлению активами".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813 "О создании Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов":
в составе Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов, утвержденном указанным постановлением:
в строке:
"Кузембаева президент акционерного общества
Маржан Бопаевна "Реабилитационный фонд"
слова "Реабилитационный фонд" заменить словами "Компания по реабилитации и управлению активами".

4. "Отель Астана" Қазақстан-түрік бірлескен кәсіпорны" ашық акционерлік қоғамы тартқан мемлекет кепілдік берген қарыздардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 19 тамыздағы № 923 қаулысында:
1-тармақта:
бірінші абзацтағы "Медетші қор" жабық акционерлік қоғамымен (бұдан әрі - "Медетші қор" ЖАҚ)" деген сөздер "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" акционерлік қоғамымен (бұдан әрі - "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" АҚ)" деген сөздермен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "Медетші қор" деген сөздер "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" АҚ" деген сөздермен ауыстырылсын;
5. "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесінің департаменті тартқан мемлекет кепілдік берген заемдарға қызмет көрсету туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 3 қыркүйектегі № 969 қаулысында:
2-тармақта:
бірінші абзацтағы "Медетші қор" жабық акционерлік қоғамы (бұдан әрі - "Медетші қор" ЖАҚ)" деген сөздер "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" акционерлік қоғамы (бұдан әрі - "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" АҚ)" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "Медетші қор" деген сөздер "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" АҚ" деген сөздермен ауыстырылсын.
6. "Қазақстан Эксимбанкі" ашық акционерлік қоғамының және "Медетші қор" жабық акционерлік қоғамы қызметінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 желтоқсандағы № 1267 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 46, 522-құжат):
тақырыбындағы "Медетші қор" жабық акционерлік қоғамы" деген сөздер "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" акционерлік қоғамы" деген сөздермен ауыстырылсын;
бүкіл мәтін бойынша "Қордың", "Қор", "Қорға", "Қормен" деген сөздер "Компанияның", "Компания", "Компанияға", "Компаниямен" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 1 және 2-қосымшалардағы "Қорға" деген сөз "Компанияға" деген сөзбен ауыстырылсын.
7. "Медетші қор" акционерлік қоғамынын кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы № 1316 қаулысында:
тақырыбындағы "Медетші қор" деген сөздер "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "Медетші қор" акционерлік қоғамына (бұдан әрі - Қор)" деген сөздер "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" акционерлік қоғамына (бұдан әрі - Компания)" деген сөздермен ауыстырылсын;
2, 3-тармақтардағы "Қормен", "Қорға" деген сөздер "Компаниямен", "Компанияға" деген сөздермен ауыстырылсын.

4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2002 года № 923 "О некоторых вопросах гарантированных государством займов, привлеченных открытым акционерным обществом "Совместное казахстанско-турецкое предприятие "Отель Астана":
в пункте 1:
в абзаце первом слова "закрытым акционерным обществом "Реабилитационный фонд" (далее - ЗАО "Реабилитационный фонд")" заменить словами "акционерным обществом "Компания по реабилитации и управлению активами" "(далее - АО "Компания по реабилитации и управлению активами")";
в абзаце восьмом слова "ЗАО "Реабилитационный фонд" заменить словами "АО "Компания по реабилитации и управлению активами".
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года № 969 "Об обслуживании гарантированных государством займов, привлеченных Департаментом уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан":
в пункте 2:
в абзаце первом слова "закрытым акционерным обществом "Реабилитационный фонд" (далее - ЗАО "Реабилитационный фонд")" заменить словами "акционерным обществом "Компания по реабилитации и управлению активами" "(далее - АО "Компания по реабилитации и управлению активами")";
в абзаце четвертом слова "ЗАО "Реабилитационный фонд" заменить словами "АО "Компания по реабилитации и управлению активами".
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2003 года № 1267 "О некоторых вопросах деятельности открытого акционерного общества "Эксимбанк Казахстан" и закрытого акционерного общества "Реабилитационный фонд" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 46, ст. 522):
в заголовке слова "закрытого акционерного общества "Реабилитационный фонд" заменить словами "акционерного общества "Компания по реабилитации и управлению активами";
по тексту слова "Фонда", "Фонду", "Фондом" заменить словами "Компании", "Компанией" соответственно;
в приложении 1 и 2 к указанному постановлению слова "Фонду" заметить словами "Компании".
7. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года № 1316 "О некоторых вопросах акционерного общества "Реабилитационный фонд":
в заголовке слова "Реабилитационный фонд" заменить словами "Компания по реабилитации и управлению активами";
в пункте 1 слова "Реабилитационный фонд" (далее - Фонд)" заменить словами "Компания по реабилитации и управлению активами" (далее - Компания)";
в пунктах 2, 3 слова "Фондом", "Фонду" заменить словами "Компанией", "Компании" соответственно.

8. "Жерді суландыру және дренаж жүйелерін жетілдіру жобасы бойынша Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкінің қарызы шеңберінде "Қарлығаш" шаруа қожалығына берілген кредит бойынша борышты аудару туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 ақпандағы № 128 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 4, 59-құжат):
2-тармақтағы "Медетші қор" деген сөздер "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын.
9. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
10. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 22, 205-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
"Медетші қор" деген сөздер "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын.
11. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.03.19 № 340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
12. "Медетші қор" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2278 қаулысында:
тақырыбындағы "Медетші қор" деген сөздер "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "Медетші қор" акционерлік қоғамымен (бұдан әрі - Қор)" деген сөздер "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" акционерлік қоғамымен" деген сөздермен ауыстырылсын.
13. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.06.2014 № 658 қаулысымен.

8. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2007 года № 128 "О переводе долга по кредиту, выданному крестьянскому хозяйству "Карлыгаш" в рамках займа Международного Банка Реконструкции и Развития по проекту усовершенствования ирригационной и дренажной систем" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 4, ст. 59):
в пункте 2 слова "Реабилитационный фонд" заменить словами "Компания по реабилитации и управлению активами".
9. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию).
10. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 205):
в Перечне организаций, находящихся в ведении Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
слова "Реабилитационный фонд" заменить словами "Компания по реабилитации и управлению активами".
11. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.03.2012 № 340 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
12. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2278 "О некоторых вопросах акционерного общества "Реабилитационный фонд":
в заголовке слова "Реабилитационный фонд" заменить словами "Компания по реабилитации и управлению активами";
в пункте 1 слова "Реабилитационный фонд" (далее - Фонд)" заменить словами "Компания по реабилитации и управлению активами".
13. Утратил силу постановлением Правительства РК от 14.06.2014 № 658.