Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы № 161 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 469 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 765 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.09.2015 № 765 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Арнаулы мемлекеттік жәрдемақы тағайындаудың және төлеудің
ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы
31 қаңтардағы № 161 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
2001 ж., № 4-5, 51-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Арнаулы мемлекеттік жәрдемақы тағайындаудың және төлеудің ережесінде:
5-тармақтың 5) тармақшасының үшінші абзацындағы «бұрынғы КСР Одағының Ішкі істер және мемлекеттік қауіпсіздік органдарының» деген сөздер «бұрынғы КСР Одағының мемлекеттік қауіпсіздік органдарының және ішкі істер органдарының» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года № 161
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 469. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2015 года № 765
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.09.2015 № 765 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года № 161 "Об утверждении Правил назначения и выплаты специального государственного пособия" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 4-5, ст. 51) следующее изменение:
в Правилах назначения и выплаты специального государственного пособия, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце третьем подпункта 5) пункта 5 слова "органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза ССР" заменить словами "органов государственной безопасности бывшего Союза ССР и органов внутренних дел".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов