Ғ.Ғ. Омарханов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 мамырдағы № 563 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ғабит Ғалымбекұлы Омарханов Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

Об Омарханове Г.Г.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2011 года № 563
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Омарханова Габита Галымбековича заместителем Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов