"Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 411 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 мамырдағы № 594 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 411 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақтағы «жоюға байланысты» деген сөздерден кейін «бірінші кезектегі іс-шаралар жүргізуге және» деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                        К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2011 года № 411 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2011 года № 594
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2011 года № 411 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующее дополнение:
пункт 1 после слов "трансфертов на" дополнить словами "проведение первоочередных мероприятий и".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов