Дағдарыстан кейін қалпына келтіру бағдарламасы (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру) шеңберінде субсидиялау жөніндегі операторды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 мамырдағы № 601 Қаулысы
«Дағдарыстан кейін қалпына келтіру бағдарламасын (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру) бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 225 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Оңалту және активтерді басқару компаниясы» акционерлік қоғамы Дағдарыстан кейін қалпына келтіру бағдарламасы (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру) шеңберінде субсидиялау жөніндегі оператор болып айқындалсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов

Об определении оператора по субсидированию в рамках Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2011 года № 601
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 225 "Об утверждении Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оператором по субсидированию в рамках Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий) акционерное общество "Компания по реабилитации и управлению активами".
2. Министерству финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов