Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 маусымдағы № 620 Қаулысы
«2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы Заңына, «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне 2011 жылға арналған республикалық бюджетте соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Стокгольм қаласындағы Сауда палатасының төрелік институтының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы шешімін және оған 2011 жылғы 21 ақпандағы қосымша шешімді орындау үшін валюта айырбастаудың берілетін күнгі нарықтық бағамы бойынша 92548,81 (тоқсан екі мың бес жүз қырық сегіз доллар сексен бір цент) АҚШ долларына балама сомада ақшалай қаражат бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2011 года № 620
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2011 год на исполнение обязательств по решениям судов, денежные средства в сумме, эквивалентной 92548,81 (девяносто две тысячи пятьсот сорок восемь долларов восемьдесят один цент) долларам США, по рыночному курсу обмена валют на день выдачи для исполнения решения Арбитражного института Торговой палаты города Стокгольм от 22 декабря 2010 года и дополнительного решения к нему от 21 февраля 2011 года.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов