"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару үлгі құрылымын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 қазандағы № 1654 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 маусымдағы № 695 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 маусымдағы № 608 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.06.2013 № 608 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 7-тармақтан қараңыз).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару үлгі құрылымын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 қазандағы № 1654 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару үлгі құрылымында:
«Республикалық маңызы бар қала, астана әкімдігі» деген 2-бөлімде:
24-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«24. Туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы (Астана қаласы)»;
мынадай мазмұндағы 25 және 26-тармақтармен толықтырылсын:
«25. Туризм басқармасы (Алматы қаласы);
26. Дене шынықтыру және спорт басқармасы (Алматы қаласы)».
2. Алматы қаласы әкімдігі:
1) өз актілерін осы қаулыға сәйкес келтірсін;
2) жергілікті атқарушы органның туризм, дене шынықтыру және спорт салаларындағы қызметті жүзеге асыратын құрылымдық бөлімшелерін құрсын;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2009 года № 1654 "Об утверждении типовой структуры местного государственного управления Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 695. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2013 года № 608
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.06.2013 № 608 (порядок введения в действие см. п. 7).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2009 года № 1654 "Об утверждении типовой структуры местного государственного управления Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" следующие изменение и дополнения:
в Типовой структуре местного государственного управления Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 2 "Акимат города республиканского значения, столицы":
пункт 24 изложить в следующей редакции:
"24. Управление туризма, физической культуры и спорта (город Астана)";
дополнить пунктами 25 и 26 следующего содержания:
"25. Управление туризма (город Алматы);
26. Управление физической культуры и спорта (город Алматы)".
2. Акимату города Алматы:
1) привести свои акты в соответствие с настоящим постановлением;
2) создать структурные подразделения местного исполнительного органа, осуществляющие деятельность в области туризма, физической культуры и спорта;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов