Халықты сауда алаңымен қамтамасыз етудің ең төменгі нормативтерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 734 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 1 қыркүйектегі № 727 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.09.2015 № 727 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
«Сауда қызметін реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 6-бабының 7) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған халықты сауда алаңымен қамтамасыз етудің ең төменгі нормативтері бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі мен жергілікті атқарушы органдар (облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың әкімдіктері) осы қаулыны іске асыру жөнінде шаралар қабылдансын.

Об утверждении минимальных нормативов обеспеченности населения торговой площадью
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 734. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2015 года № 727
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.09.2015 № 727 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 февраля 2015 года № 160.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года «О регулировании торговой деятельности» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые минимальные нормативы обеспеченности населения торговой площадью.
2. Министерству экономического развития и торговли Республики Казахстан и местным исполнительным органам (акиматам областей, города республиканского значения и столицы) принять меры по реализации данного постановления.