Ұлттық ғылыми кеңестердің құрамын бекіту туралы

Жаңартылған

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 12 шілдедегі № 785 Қаулысы.

      "Ғылым туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 18 ақпандағы Заңының 3-бабының 6) тармақшасын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

      1. Қоса беріліп отырған ұлттық ғылыми кеңестердің құрамы бекітілсін.

      2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

      Қазақстан Республикасының
      Премьер-Министрі К.Мәсімов

  Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 12 шілдедегі
№ 785 қаулысымен
бекітілген

Ұлттық ғылыми кеңестердің құрамы

      Ескерту. Құрам жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 13.05.2020 № 290 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Табиғи ресурстарды ұтымды пайдалану, оның ішінде су ресурстары, геология, қайта өңдеу, жаңа материалдар және технологиялар, қауіпсіз бұйымдар мен конструкциялар

1.

Бәкенов
Жұмабай Бекболатұлы

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымы Инженерия және цифрлық ғылымдар мектебінің профессоры, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

2.

Северский
Игорь Васильевич

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "География және су қауіпсіздігі институты" акционерлік қоғамының бас ғылыми қызметкері, география ғылымдарының докторы, профессор (келісу бойынша)

3.

Сейітмұратова
Элеонора Жүсіпқызы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының "Қ.И.Сәтбаев атындағы Геологиялық ғылымдар институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің зертхана меңгерушісі, геология-минералогия ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

4.

Айдарова
Сәуле Байлярқызы

"Қазақстан-Британ техникалық университеті" акционерлік қоғамының профессоры, химия ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

5.

Майсупова
Бағила Жылысбайқызы

"Қазақ орман шаруашылығы және агроорманмелиорация ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аға ғылыми қызметкері, ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

6.

Козловский
Артем Леонидович

Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының қатты денелер физикасы зертханасының меңгерушісі, PhD докторы (келісу бойынша)

7.

Мансұров
Зұлхайыр Аймұхаметұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Жану проблемалары институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны бас директорының кеңесшісі, химия ғылымдарының докторы, профессор (келісу бойынша)

8.

Купчишин
Анатолий Иванович

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының оқу-ғылыми физика-технологиялық зертханасының меңгерушісі, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

9.

Лежнев
Сергей Николаевич

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Рудный индустриялық институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының қауымдастырылған профессоры, техника ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

10.

Исанова
Гүлнұр Төлегенқызы

"Ө.О. Оспанов атындағы Қазақ топырақтану және агрохимия ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің агрохимия және топырақ экологиясы бөлімінің бас ғылыми қызметкері, PhD докторы (келісу бойынша)

11.

Байматова
Нәсиба Хикматоллақызы
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының аналитикалық, коллиодтық химия және сирек элементтер технологиясы кафедрасының аға оқытушысы, PhD докторы (келісу бойынша)

12.

Календар
Руслан Николаевич

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Ұлттық биотехнология орталығы" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының зертхана меңгерушісі, биология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

13.

Тінәлиев
Мірболат Мақсұтұлы


Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Геология комитеті төрағасының орынбасары

14.

Игісінов
Жанат Төлеубайұлы

Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Индустриялық даму және өндірістік қауіпсіздік комитеті қара металлургия және көмір өнеркәсібі басқармасының басшысы

15.

Ержанов
Сырымғали Ержанұлы

"Қазақстан Республикасы индустриялық құрылыстық технологиялар қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің сарапшысы (келісу бойынша)

16.

Байсейітұлы
Мұрат

"Қазақстанның автожолшылар қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігі президентінің кеңесшісі (келісу бойынша)

17.

Сармурзина
Раушан Ғайсақызы

"Қазақстандық мұнай-газ ұйымдарының қауымдастығы және "KAZENERGY" энергетикалық кешені" заңды тұлғалар бірлестігінің басқарма төрағасы орынбасарының кеңесшісі, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

18.

Темірханов
Кеңес Қайыргелдіұлы

"Два Кей" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің тау-кен жұмыстары жөніндегі басқарушы директоры (келісу бойынша)

19.

Ұқашова
Гүлмаржан Абылайқызы

"ТуранПромРесурс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры (келісу бойынша)

20.

Алагуджаева
Манира Амангелдіқызы
 

"KAZWATER" су пайдаланушылар, су тұтынушылары және су көлігі қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің сарапшысы, PhD докторы (келісу бойынша)
 

21.

Мұхаметқалиев
Баркен Сағатұлы

"Евразийская Группа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің тау-кен ісі департаментінің директоры (келісу бойынша)

22.

Мұқанов
Төлеген Мұқанұлы

"Тау-кен өндірушілері және тау-кен металлургиялық кәсіпорындардың республикалық қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігі атқарушы директорының бірінші орынбасары (келісу бойынша)

23.

Кенжалин
Жасұлан Қазезтайұлы

"Қазақстандық экологиялық аудиторлар палатасы" қауымдастығы" дара кәсіпкерлер және заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісу бойынша)

24.

Итжанова
Хорлан Исқожақызы

"Қарағанды фармацевтикалық зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас технологы (келісу бойынша)

25.

Бітімбаев
Марат Жақыпұлы

"Қазақмыс корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің сарапшысы, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

      Энергетика және машина жасау


1.

Здоровец
Максим Владимирович

Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Нұр-Сұлтан қаласындағы филиалының басшысы, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

2.

Молдабеков
Жандос Әбдіқанұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының физика-техникалық факультетінің аға оқытушысы, PhD докторы (келісу бойынша)

3.

Устименко
Александр Бориславович

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Ашық типті ұлттық нанотехнологиялық зертхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы еншілес мемлекеттік кәсіпорнының профессоры, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

4.

Мессерле
Владимир Ефремович

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Жану проблемалары институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының бас ғылыми қызметкері, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

5.

Қадыржанов
Қайрат Қамалұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ядролық физика және жаңа материалдар кафедрасының профессоры, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

6.

Яр-Мухамедова
Гүлмира Шәріпқызы


Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Эксперименттік және теориялық физика ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы еншілес мемлекеттік кәсіпорнының бас ғылыми қызметкері, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

7.

Беляев
Ержан Келесұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының қолданбалы механика және инженерлік графика кафедрасының қауымдастырылған профессоры, PhD докторы (келісу бойынша)

8.

Панин
Евгений Александрович

"Қарағанды мемлекеттік индустриялық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны металдарды қысыммен өңдеу кафедрасының доценті, PhD докторы (келісу бойынша)

9.

Болатбаев
Феликс Назымұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының энергетика, автоматика және телекоммуникация факультетінің деканы, техника ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

10.

Жомартов
Асылбек Әбдіразақұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Академик Ө.А. Жолдасбеков атындағы Механика және машинатану институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының механика мәселелері бөлімінің басшысы, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

11.

Марчин Кот

АGH ғылыми-техникалық университетінің профессоры, PhD докторы (келісу бойынша)

12.

Мехди Багери
 

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының қауымдастырылған профессоры, PhD докторы (келісу бойынша)

13.

Өтетілеуова
Эльмира Сағызбайқызы

Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Атомдық энергетика және өнеркәсіп департаментінің ғылыми-техникалық жобалар басқармасының басшысы

14.

Омарова
Айнұр Әубәкірқызы

Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті машина жасау басқармасының бас сарапшысы

15.

Баққұлов
Марат Сатыбалдыұлы
 

"Алматы желдеткіш зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Директорлар кеңесінің төрағасы (келісу бойынша)

16.

Ілиясов
Еркебұлан Сайдоллаұлы
 

"Alageum Group" акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің төрағасы (келісу бойынша)

17.

Беклемишев
Павел Иннокентьевич

"PSI STROY INDUSTRIYA" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің басқарушы директоры (келісу бойынша)

18.

Ержанов
Өмірсерік Құзтайұлы

"Қазақстан машина жасау одағы" заңды тұлғалар бірлестігінің атқарушы директоры (келісу бойынша)

19.

Қашқынбеков
Арман Қайырберліұлы

"Қазақстан жаңартылатын энергетика қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің бас директоры (келісу бойынша)

20.

Мәжитов
Тахир Ғабдоллаұлы

"Kazcentrelectroprovod" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің даму жөніндегі директоры (келісу бойынша)

21.

Алпысбаев
Қабден Тұрсынғалиұлы

"Қазтеміртранс" акционерлік қоғамының бас инженері (келісу бойынша)

22.

Тұрғанов
Дүйсенбай Нұрбайұлы
 

"Орталық-Азия Электрэнергетикалық корпорациясы" акционерлік қоғамы бас директорының бірінші орынбасары (келісу бойынша)

23.

Иванов
Владимир Александрович
 

"Меткомнеруд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісу бойынша)

24.

Сыздықов
Арман Базарбайұлы

"Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы Қазақстан Республикасы Дәлдігі жоғары спутниктік навигациясы жүйесінің жерүсті инфрақұрылымын құру орталығының 2-санатты инженері (келісу бойынша)

25.

Мақашева
Анар Жанарқызы
 

"Қазақстандық автобизнес қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің вице-президенті (келісу бойынша)

      Ақпараттық, телекоммуникациялық және ғарыштық технологиялар


1.

Витковская
Ирина Сергеевна

Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің "Ұлттық ғарыштық зерттеулер және технологиялар орталығы" акционерлік қоғамының Қашықтықтан зондтау департаментінің жетекші ғылыми қызметкері, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

2.

Мәткәрімов
Бақыт Тұрғанбайұлы

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының "National Laboratory Astana" жеке мекемесінің жетекші ғылыми қызметкері, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

3.

Әмірғалиев
Еділхан Несіпханұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Ақпараттық және есептеуіш технологиялар институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының зертхана меңгерушісі, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

4.

Жұмағұлова
Қарлығаш Нұрманқызы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының физика-техникалық факультетінің профессоры, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

5.

Наурызбаев
Ғалымжан Еркінұлы
 

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымы Инженерия және цифрлық ғылымдар мектебі профессорының ассистенті, PhD докторы (келісу бойынша)

6.

Крякунова
Ольга Николаевна

"Ионосфера институты" жауапкершілігі шектеулі еншілес серіктестігінің жетекші ғылыми қызметкері, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

7.

Ахметов
Бақытжан Сражатдинұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Білім беруді автоматтандыру департаментінің директоры, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

8.

Зейниденов
Асылбек Қалкенұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының радиофизика және электроника кафедрасының меңгерушісі, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

9.

Жапбасбаев
Ұзақ Қайырбекұлы
 
 
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының зертхана меңгерушісі, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

10.

Боранбаев
Сейілхан Нарботаұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Ақпараттық жүйелер" кафедрасының профессоры, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

11.

Қуандықов
Әбу Әбдіқадырұлы

"Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті" акционерлік қоғамының ақпараттық жүйелер кафедрасының профессоры, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

12.

Кучерявый
Андрей Евгеньевич
 

М.А. Бонч-Бруевич атындағы Санкт-Петербург мемлекеттік телекоммуникациялар университетінің профессоры, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

13.

Қазкенов
Алан Аманжолұлы

Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Аэроғарыш комитеті төрағасының орынбасары

14.

Коктышев
Павел Вячеславович

"Зерде" ұлттық инфокоммуникация холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)

15.

Бақтыбеков
Қазбек Сүлейменұлы

"Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы Геоақпараттық деректер мен сервистер орталығы әдіснама және ғылыми-зерттеу жұмыстары бөлімінің басшысы, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

16.

Төреханов
Владимир Байдоллаұлы
 

"Қазақстандық автоматтандыру және робототехника қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісу бойынша)

17.

Өтебеков
Тимур Владимирович

"НОРТЕКС ГРУП" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңесшісі (келісу бойынша)

18.

Сүлейменов
Еркін Рамазанұлы

"Қазақстан софтверлік компаниялар қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісу бойынша)

19.

Покусов
Виктор Владимирович

"Ұлттық инновациялық орталық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің төрағасы (келісу бойынша)

20.

Қожамқұлов
Марат Сейітбекұлы

"PC4U" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісу бойынша)

21.

Қонысбаев
Әмірет Тұяқұлы

 

"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағы инновациялық компаниялар қауымдастығының президенті, философия ғылымдардың кандидаты (келісу бойынша)

22.

Иманғалиев
Ернар Иманғалиұлы

"Қазақстан Республикасы Ғылыми және технологиялық ұйымдар қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің атқарушы директоры, математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

23.

Мергенбаев
Әділ Қайырдинұлы

Қазақстан Республикасының "Атамекен" ұлттық кәсіпкерлер палатасының сарапшысы (келісу бойынша)

24.

Нүпбаев
Құдайберлі Тайтөлеуұлы

"Қазақстандық ІТ-компаниялар қауымдастығы" қауымдастық нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігінің вице-президенті (келісу бойынша)

25.

Тоқтабаев
Арнұр Генрихұлы

"Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы "Қазақстан инжинирингі" R&D орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әзірлеушісі, PhD докторы (келісу бойынша)

      Өмір және денсаулық туралы ғылым


1.

Дәулетов
Қайрат Қырғызбайұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының медицина және денсаулық сақтау факультеті Денсаулық сақтау институтының директоры, медицина ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

2.

Қоныспаева
Гаухар Сапарғалиқызы

"Антиген" ғылыми-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас ғылыми қызметкері, PhD докторы (келісу бойынша)

3.

Сүлеймен
Ерлан Мелсұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының химия кафедрасының профессоры, PhD докторы (келісу бойынша)

4.

Орынбаев
Мұхит Бармақұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының зертхана меңгерушісі, ветеринария ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

5.

Құсайынова
Эльмира Мінәғұлқызы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Жалпы генетика және цитология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының популяциялық генетика зертханасының меңгерушісі, биология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

6.

Қожамқұлов
Ұлан Әнетұлы

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының "National Laboratory Astana" жеке мекемесінің жетекші ғылыми қызметкері, PhD докторы (келісу бойынша)

7.

Қарамендин
Көбей Өміртайұлы

"Микробиология және вирусология ғылыми-өндірісітік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі экология зертханасының жетекші ғылыми қызметкері, ветеринария ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

8.

Тұрыспеков
Ерлан Кеңесбекұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Биология және өсімдіктердің биотехнологиясы институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының молекулалық генетика зертханасының меңгерушісі, биология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

9.

Тарлыков
Павел Викторович
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Ұлттық биотехнология орталығы" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының зертхана меңгерушісі, PhD докторы (келісу бойынша)

10.

Ишмуратова
Маргарита Юлаевна
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ботаника кафедрасының доценті, биология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

11.

Дитер Ритмахер

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының Медицина мектебінің кафедра меңгерушісі, PhD докторы (келісу бойынша)

12.

Әбішев
Олжас Амангелдіұлы

Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі

13.

Мейірбаева
Ғалия-Бану Оңдасынқызы

Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті төрағасының орынбасары

14.

Ибраев
Серік Ескендірұлы

"Zdrav Atameken" денсаулық сақтау субъектілерінің қауымдастығы" дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісу бойынша)

15.

Бісмілдин
Хабибулла Бөкейұлы

"Қазақстандық кәсіпкерлер мен сервистік қызметтер көрсету қауымдастығы" заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлер бірлестігінің вице-президенті (келісу бойынша)

16.

Беркінбаев
Ғалым Жұманазарұлы

"Экосфера" үкіметтік емес ұйымының директоры, биология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

17.

Белоног
Анатолий Александрович

"Интертич" отбасылық дәрігерлік амбулатория" коммерциялық емес мекемесінің директоры, "СК "Интертич" АҚ Директорлар кеңесінің мүшесі (келісу бойынша)

18.

Жабаева
Анар Ниханбайқызы

"Фитотерапия орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің зертхана меңгерушісі (келісу бойыншы)
 

19.

Оспанова
Жанна Оспанқызы

"Ұлттық денсаулық сақтау палатасы" дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар бірлестігі төрағасының кеңесшісі, медицина ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

20.

Төкенов
Нұрлан Жеңісұлы

"Өрлеу" есту қабілеті бойынша мүгедектерді әлеуметтік және еңбекпен оңалту ұйымдарының қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)

21.

Бөкенбаев
Азат Құттыбекұлы

"Нұр" көру қабілеті кем тұлғаларды әлеуметтік-еңбекпен оңалту ұйымдарының қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісу бойынша)

22.

Локшин
Вячеслав Нотанович

"Қазақстан Республикасындағы халықаралық фармацевтика өндірушілерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті, медицина ғылымдарының докторы, профессор (келісу бойынша)

23.

Ясылов
Ермек Аманғазыұлы
 

"Еуразиялық медициналық қауымдастығы" қауымдастық нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігінің басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)

      "Мәңгілік ел" ғылыми негіздері (XXI ғасырдағы білім беру, гуманитарлық ғылымдар саласындағы іргелі және қолданбалы зерттеулер)


1.

Зиядин
Саябек Тәттібекұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының бизнес-технологиялар кафедрасының меңгерушісі, экономика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

2.

Сәкенов
Жанат Жантемірұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Павлодар мемлекеттік педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының мектепке дейінгі және бастауыш білім беру кафедрасының профессоры, педагогика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

3.

Ахметова
Биғайша Зейнуллақызы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кафедра меңгерушісі, филология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

4.

Хамзина
Жанна Амангелдіқызы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының профессоры, заң ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

5.

Құрманов
Нұрлан Айділдаұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының менеджмент кафедрасының профессоры, PhD докторы (келісу бойынша)

6.

Воякин
Дмитрий Алексеевич

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Ә.Х. Марғұлан атындағы Археология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жетекші ғылыми қызметкері, тарих ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

7.

Ломан
Валерий Григорьевич

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Сарыарқа археологиялық институтының директоры, тарих ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

8.

Таубаев
Аяпберген Алданайұлы

Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университетінің Ғылыми-зерттеу жұмыстарын мониторингтеу және дамыту орталығының директоры, экономика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

9.

Жүсіпов
Нартай Қуандықұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кафедра меңгерушісі, филология ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

10.

Жолдасбекова
Сәуле Әбдіразаққызы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының профессоры, педагогика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

11.

Құсайынов
Болат Досқалиұлы
 

"ITC" тобы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Пәнаралық зерттеулер орталығының басшысы, экономика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

12.

Көкебаева
Гүлжаухар Кәкенқызы


Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Ш. Уәлиханов атындағы Тарих және этнология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының бас ғылыми қызметкері, тарих ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

13.

Кожирова
Светлана Басиевна

"Астана" халықаралық ғылыми кешені Қытай және Азия зерттеулер орталығының меңгерушісі, саясат ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

14.

Сейтахметова
Наталья Львовна
 
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Философия, саясаттану және дінтану институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының профессоры, философия ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

15.

Әбжалов
Сұлтанмұрат Өтешұлы

Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің гуманитарлық ғылымдар факультетінің деканы, философия ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

16.

Базарбаева
Зейнеп Мүсілімқызы


 
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "А. Байтұрсынов атындағы Тіл білімі институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының профессоры, филология ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

17.

Орда
Гүлжахан Жұмабердіқызы


 
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "М.О. Әуезов атындағы Әдебиет және өнер институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының доценті (келісу бойынша)

18.

Шумаила Юсафзай
 

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының Жоғары бизнес мектебінің қауымдастырылған профессоры, PhD докторы (келісу бойынша)

19.

Ахметова
Ботагөз Талғатқызы

Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі Дін істері комитетінің діни білім беру ұйымдарымен өзара іс-қимыл басқармасының басшысы

20.

Сейітова
Күміс Қарсақбайқызы

Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Мәдениет және өнер істері департаментінің директоры

21.

Доскенов
Талғат Қазкенұлы

"Атамекен" Қазақстан Республикасы ұлттық кәсіпкерлер палатасы президиумы Адами капиталды және бизнестің әлеуметтік саясатын дамыту комитетінің төрағасы, экономика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

22.

Лавриненко
Юрий Иванович  

"KAZLOGISTICS" көлік және логистикалық ұйымдар және қауымдастықтар одағы" заңды тұлғалар бірлестігі төрағасының орынбасары, экономика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

23.

Омаров
Мәнен Ембергенұлы

"Қазақстан Республикасы колледждерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісу бойынша)

24.

Күленова
Ләйла Ескендірқызы

"Қазақстан үздіксіз білім беру қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің төрағасы (келісу бойынша)

25.

Ақмурзина
Ләззат Жексенбайқызы

"KAZENERGY" мұнай-газ және энергетикалық кешен ұйымдарының қазақстандық қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің адами капиталды дамыту жөніндегі атқарушы директоры (келісу бойынша)

      Агроөнеркәсіптік кешенді тұрақты дамыту және ауыл шаруашылығы өнімдерінің қауіпсіздігі


1.

Сансызбай
Абылай Рысбайұлы

Қазақ ұлттық аграрлық университетінің Анимология институтының директоры, ветеринария ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

2.

Еспембетов
Болат Аманбайұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының зертхана меңгерушісі, ветеринария ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

3.

Есімбеков
Жәнібек Серікбекұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "Семей қаласы Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ғылыми және инновациялық қызметті басқару бөлімінің басшысы, PhD докторы (келісу бойынша)

4.

Жатаев
Сатыбалды Әдинейұлы

"С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті" акционерлік қоғамының аға оқытушысы, биология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

5.

Сағитов
Абай Оразұлы

Ж. Жиембаев атындағы Өсімдіктерді қорғау және карантин қазақ ғылыми-зерттеу институтының бас ғылыми қызметкері, профессоры, биология ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

6.

Қыдырманов
Айдын Исағалиұлы

"Микробиология және вирусология ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің вирустар экологиясы зертханасының меңгерушісі, ветеринария ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

7.

Ковальчук
Ирина Юрьевна

"Қазақ жеміс-көкөніс шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі серіктестігінің жетекші ғылыми қызметкері, ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

8.

Әбуғалиева
Айгүл Ізтілеуқызы

"Қазақ егін және өсімдік өсіру ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бөлім меңгерушісі, ауыл шаруашылығы ғылымдарының докторы, (келісу бойынша)

9.

Рысжанова
Раушан Миранбайқызы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорнының бөлім меңгерушісі, PhD докторы (келісу бойынша)

10.

Шевцов
Александр Борисович

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Ұлттық биотехнология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының қолданбалы генетика зертханасының меңгерушісі, биология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

11.

Шәмекова
Мәлика Хабидоллақызы

 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Биология және өсімдіктердің биотехнологиясы институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының зертхана меңгерушісі, PhD докторы (келісу бойынша)

12.

Мокроусов
Игорь Владиславович

Пастер атындағы Санкт-Петербург эпидемиология және микробиология ғылыми-зерттеу институтының молекулалық эпидемиология және эволюциялық генетика зертханасының меңгерушісі, биология ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

13.

Қосқараева
Шарбан Сапарқызы

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Стратегиялық жоспарлау және талдау департаменті ғылыми қамтамасыз ету және әлеуметтік саясат басқармасының басшысы

14.

Қабжанова
Гүлнәр Рашиденқызы

"Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының Геоақпараттық деректер мен қызметтер орталығы геоөнімдер басқармасының басшысы, ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

15.

Садырбаев
Алмазбек Жұмабекұлы

"Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативтерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің төрағасы (келісу бойынша)

16.

Евниев
Арман Қайратұлы

"Yevniy consulting group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің басқарушы әріптесі (келісу бойынша)

17.

Ган
Евгений Альбертович

"Астық өңдеушілер және нан пісірушілер одағы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісу бойынша)

18.

Поляков
Александр Владимирович

"Победа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісу бойынша)
 

19.

Туғамбаев
Нұрлан Тұрсынханұлы

"Ветеринарлық және азық-түлік қауіпсіздігінің республикалық қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің төрағасы (келісу бойынша)

20.

Төреханов
Айбын Әдепханұлы
 

"ВитаПрофи" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңесшісі (келісу бойынша)

21.

Бисетаев
Қайрат Серікбайұлы

"Қазақстан картоп және көкөніс өсірушілер одағы" заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлер бірлестігінің басқарма төрағасы (келісу бойынша)

22.

Невзоров
Константин Геннадьевич

"Қазақстанның май одағы" қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісу бойынша)

23.

Әбітаев
Фарид Құмашұлы

"Астана Бизнес" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры (келісу бойынша)

24.

Досымбеков
Тынышбай

Республикалық қой шаруашылығы палатасы кеңесінің төрағасы, ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

25.

Наурызғалиева
Айжан Абақанқызы

"Қазақстан қант, тамақ және қайта өңдеу өнеркәсібі қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісу бойынша)


      Ұлттық қауіпсіздік және қорғаныс


1.

Қошеметов
Жұмағали Қауқарбайұлы
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорнының зертхана меңгерушісі, биология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

2.

Нәсімова
Гүлнар Өрленбекқызы
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының философия және саясаттану факультетінің саясаттану кафедрасының меңгерушісі, философия ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

3.

Сейітқұлов
Ержан Нұраханұлы
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Ақпараттық қауіпсіздік және криптология ғылыми-зерттеу институтының директоры, физика-математика ғылымдарының кандидаты, доцент (келісу бойынша)

4.

Бердібеков
Айдар Тоқтамысұлы

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы атындағы Ұлттық қорғаныс университеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің Әскери ғылыми-зерттеу орталығы қару-жарақ пен әскери техника ғылыми-зерттеу институтының басшысы, PhD докторы (келісу бойынша)

5.

Басшығұлов Ақылбай Сабыржанұлы

Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі академиясының жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру басқармасының басшысы, PhD докторы (келісу бойынша)

6.

Мамонов
Василий Владимирович

Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті академиясының бас ғылыми қызметкері, заң ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

7.

Кемали
Ержан Сағындықұлы

Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының Ведомствоаралық ғылыми-зерттеу институтының Құқық қорғау жүйесін жетілдіру мәселелері жөніндегі зерттеу орталығының басшысы, заң ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

8.

Тайыров
Ғалиақбар Омарұлы

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Радиоэлектроника және байланыс әскери-инженерлік институты" республикалық мемлекеттік мекемесінің зенит-зымыран әскерлерінің бір арналы жүйелері кафедрасының доценті, техника ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

9.

Алпысбаев
Талғат Менбайұлы

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі "Құрлық әскерлерінің әскери институты" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғылыми-зерттеу бөлімінің ғылыми-зерттеу зертханасының аға ғылыми қызметкері, әлеуметтану ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

10.

Әлменбаев
Миржан Маратұлы

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Көкшетау техникалық институтының сырттай оқу факультетінің басшысы, техника ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

11.

Сергеев
Дәулет Мақсатұлы

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі "Кеңес Одағының екі мәрте Батыры Т.Я. Бегелдинов атындағы Әуе қорғанысы күштерінің әскери институты" республикалық мемлекеттік мекемесінің радио-электрондық жабдықтарды құрастыру және пайдалану кафедрасының басшысы, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

12.

Байбеков
Сейдіқасым Ниязбекұлы

"Қазақстан инжиниринг" R&D орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі бас директорының кеңесшісі, техника ғылымдарының докторы, профессор (келісу бойынша)

13.

Васильев
Иван Вениаминович

"СКТБ "Гранит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің департаменті директоры, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

14.

Айтжанов
Қанат Омарбекұлы

"Петропавл ауыр машина жасау зауыты" акционерлік қоғамының қорғаныс өндірістері бөлімінің басшысы (келісу бойынша)

15.

Түлембаева
Айгүл Нұрәліқызы

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің кеңесшісі, экономика ғылымдарының докторы

16.

Тасмағамбетов
Олжас Қахарманұлы

Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Департамент басшысының бірінші орынбасары (келісу бойынша)

17.

Әбеуов
Еркін Төлепбергенұлы

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Кадр саясаты департаментінің ведомстволық білім беруді ұйымдастыру басқармасының басшысы, заң ғылымдарының кандидаты

18.

Черненок
Сергей Иванович

Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Қорғаныс-өнеркәсіп кешенін дамыту департаменті директорының орынбасары

19.

Әбдіқалықов
Руслан Кенжебекұлы

Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Ақпараттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары

20.

Кемалов
Берік Қайырұлы

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі департаменті басшысының орынбасары (келісу бойынша)

21.

Асансейітов
Ришат Мұханбетұлы

"Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)

22.

Зернов
Дмитрий Юрьевич

"Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының Жерді қашықтықтан зондтаудың ғарыштық орталығының даму жөніндегі атқарушы директоры (келісу бойынша)

23.

Сұлтангереев
Әнуар Александрович

"Тыныс" акционерлік қоғамының бас инженері (келісу бойынша)

24.

Ботин
Марат Торғайұлы

"Қазарнаулыэкспорт (Казспецэкспорт)" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының талдау және стратегиялық даму бөлімінің басшысы (келісу бойынша)

25.

Сабыров
Шавкат Омарұлы
 

"Қазақстанның интернет қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісу бойынша)


      Жаратылыстану ғылымдары саласындағы ғылыми зерттеулер


1.

Мырзақұлов
Ратбай

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жалпы және теориялық физика кафедрасының профессоры, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

2.

Жәутіков
Болат Орымбекұлы

"Физика-техникалық институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аға ғылыми қызметкері, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

3.

Терехов
Алексей Геннадьевич

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Ақпараттық және есептеуіш технологиялар институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жетекші ғылыми қызметкері, техника ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

4.

Тұрметов
Батырхан Құдайбергенұлы

Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің профессоры, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

5.

Тоқмағамбетов
Нияз Есенжолұлы


Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының іргелі математика кафедрасының аға оқытушысы, PhD докторы (келісу бойынша)

6.

Кәлменов
Тынысбек Шәріпұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Математика және математикалық модельдеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының бөлім меңгерушісі, профессор, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

7.

Оразов
Қажымұхан Аманкелдіұлы

Д.В.Сокольский атындағы Жанармай, катализ және электрохимия институтының бас ғылыми қызметкері, PhD докторы (келісу бойынша)

8.

Бөртебаев Насурлла

Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының төмен энергетикалық ядролық реакция зертханасының меңгерушісі, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

9.

Сәрсенбі
Әбдіжахан Манапұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының профессоры, физика-математика ғылымдарының докторы, (келісу бойынша)

10.

Егоров Сергей

"Сүлеймен Димерель университеті" мекемесінің жаратылыстану ғылымдарын оқыту кафедрасы профессорының ассистенті, PhD докторы (келісу бойынша)

11.

Рафикова
Хадичахан Сабыржанқызы

"Қазақстан-Британ техникалық университеті" акционерлік қоғамының жетекші ғылыми қызметкері, PhD докторы (келісу бойынша)

12.

Қоданова
Сандуғаш Құлмағамбетқызы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Эксперименттік және теориялық физика ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы еншілес мемлекеттік кәсіпорнының жетекші ғылыми қызметкері, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

13.

Ибраев
Ниязбек Хамзаұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының профессоры, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

14.

Оралбеков
Болат Мұратұлы
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Физика-химиялық зерттеу және талдау әдістері орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы еншілес мемлекеттік кәсіпорнының жетекші ғылыми қызметкері, PhD докторы (келісу бойынша)

15.

Бердішев
Әбдімәулен Сүлейменұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогика университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кафедра меңгерушісі, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

16.

Кушнаренко
Светлана Вениаминовна

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Биология және өсімдіктер биотехнологиясы институты"шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының гермоплазмаларды криосақтау зертханасының меңгерушісі, биология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

17.

Сейілханов
Төлеген Мұратұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының инженерлік бейіндегі зертханасының басшысы, химия ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

18.

Дубовиченко
Сергей Борисович

Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің "Ұлттық ғарыштық зерттеулер және технологиялар орталығы" акционерлік қоғамының "В.Г. Фесенков атындағы Астрофизика институты" жауапкершілігі шектеулі еншілес серіктестігінің зертхана меңгерушісі, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

19.

Көшеков
Қайрат Темірбайұлы

"Азаматтық авиация академиясы" акционерлік қоғамының авиациялық техника және технология кафедрасының профессоры, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

20.

Крупа
Елена Григорьевна

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Зоология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жетекші ғылыми қызметкері, биология ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

21.

Ысқақов
Болат Құдайбергенұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "М.А. Айтхожин атындағы молекулярлық биология және биохимия институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ақуыздар мен нуклеиндік қышқылдар зертханасының меңгерушісі, биология ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

22.

Десятников
Антон Сергеевич

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының қауымдастырылған профессоры, PhD докторы (келісу бойынша)

23.

Молдабеков
Мейірбек Молдабекұлы

Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Аэроғарыш комитеті төрағасының кеңесшісі

24.

Құмалақов
Болатжан Әрменұлы

"QazTech Ventures" акционерлік қоғамының Инновациялық қызметтерді дамыту департаментінің директоры (келісу бойынша)

25.

Дзекунов
Виктор Павлович

"QazIndustry" Қазақстан индустрия және экспорт орталығы" акционерлік қоғамының Өтінімдерге сараптама жүргізу дирекциясының бас сарапшысы, химия ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)


Егер Сіз беттен қате тапсаңыз, тінтуірмен сөзді немесе фразаны белгілеңіз және Ctrl+Enter пернелер тіркесін басыңыз

 

бет бойынша іздеу

Іздеу үшін жолды енгізіңіз

Кеңес: браузерде бет бойынша енгізілген іздеу бар, ол жылдамырақ жұмыс істейді. Көбінесе, ctrl-F пернелері қолданылады