"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 тамыздағы № 908 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі  Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір өкімдеріне
өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір өкімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Мемлекеттік нышандар жөніндегі республикалық комиссия туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 2 шілдедегі № 3578 өкімінде (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., № 30, 268-құжат; 2001 ж., № 23, 282-құжат; 2002 ж., № 42, 415-құжат; 2003 ж., № 35, 347-құжат; 2005 ж., № 22, 267-құжат; 2007 ж., № 9, 100-құжат):
тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша «нышандар», «нышандарды» деген сөздер тиісінше «рәміздер», «рәміздерді» деген сөздермен ауыстырылсын;
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Мемлекеттік рәміздерді насихаттау жөніндегі қызметті жандандыру, «Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздері туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына сәйкес оларды қолдану тәжірибесін реттеу мақсатында»,
жоғарыда аталған өкіммен бекітілген Мемлекеттік нышандар, жөніндегі республикалық комиссия туралы ережеде:
тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша «нышандар», «нышандары», «нышандарды», «нышандарға», «нышандарының», «нышандарын» деген сөздер тиісінше «рәміздер», «рәміздері», «рәміздерді», «рәміздерге», «рәміздерінің», «рәміздерін» деген сөздермен ауыстырылсын,
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Осы Ереже «Қазақстан Республикасының Президенті туралы» және «Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздері туралы» Қазақстан Республикасының конституциялық заңдарына сәйкес Мемлекеттік рәміздер жөніндегі республикалық комиссияның (бұдан әрі - Комиссия) мәртебесін, өкілеттіктерін және қызметін ұйымдастыруды айқындайды»;
11-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«11. Комиссияның жұмыс органы Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлігі болып табылады.»;
2) «Мемлекеттік рәміздер жөніндегі республикалық комиссияның құрамын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 15 шілдедегі № 58 өкімінде (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 23, 282-құжат; 2002 ж., № 42, 415-құжат; 2003 ж., № 35, 347-құжат; 2004 ж., № 21, 266-құжат; 2005 ж., № 22, 267-құжат, 2007 ж., № 9, 100-құжат; № 24, 268-құжат; 2008 ж., № 4, 43-құжат, № 37, 399-құжат; № 42, 465-құжат; 2009 ж., № 27-28, 234-құжат):
жоғарыда аталған өкіммен бекітілген Мемлекеттік рәміздер жөніндегі республикалық комиссияның құрамы осы өкімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                         Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2011 жылғы «__» ______
№ __ өкіміне
ҚОСЫМША
Мемлекеттік рәміздер жөніндегі республикалық комиссияның
құрамы
(лауазымы бойынша)
Қазақстан Республикасының        - төраға
Мемлекеттік хатшысы
Қазақстан Республикасының        - төрағаның орынбасары
Мәдениет министрі
Қазақстан Республикасының        - хатшы
Мәдениет вице-министрі
Комиссия мүшелері:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі
Қазақстан Республикасының Байланыс және ақпарат министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің төрағасы (төрайымы) (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің төрағасы (төрайымы) (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Ішкі саясат бөлімінің меңгерушісі
Еркімбеков                 - сазгер, Қазақстанның еңбек сіңген
Серік Жексембекұлы           қайраткері
Мәлібеков                  - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Жандарбек Мәлібекұлы         елтаңбасының авторы
Ниязбеков                  - суретші, Қазақстан Республикасы
Шәкен Оңалсынұлы             Мемлекеттік туының авторы
Өмірбеков                  - Қазақстан Суретшілер одағының төрағасы
Байтұрсын Есжанұлы
Сүлейменов                 - Қазақстан Дизайнерлер одағының төрағасы
Тимур Бимашұлы
Уәлиханов                  - сәулетші, Қазақстан Республикасы
Шота Ыдырысұлы               Мемлекеттік елтаңбасының авторы

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые распоряжения Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2011 года № 908
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан «О внесении изменений в некоторые распоряжения Президента Республики Казахстан».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Распоряжение Президента Республики Казахстан О внесении изменений в некоторые распоряжения
Президента Республики Казахстан»
Внести в некоторые распоряжения Президента Республики Казахстан следующие изменения:
1) в распоряжении Президента Республики Казахстан от 2 июля 1997 года № 3578 «О Республиканской комиссии по государственным символам» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 30, ст. 268; 2001 г., № 23, ст. 282; 2002 г., № 42, ст. 415; 2003 г., № 35, ст. 347; 2005 г., № 22, ст. 267; 2007 г., № 9, ст. 100):
внесены изменения в заголовок и по всему тексту на государственном языке, заголовок и текст на русском языке не изменяются;
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В целях активизации деятельности по пропаганде государственных символов, упорядочения практики их применения в соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан «О государственных символах Республики Казахстан»;
в Положении о Республиканской комиссии по государственным символам, утвержденном вышеназванным распоряжением:
внесены изменения в заголовок и по всему тексту на государственном языке, заголовок и текст на русском языке не изменяются;
преамбулу изложить в следующей редакции:
«Настоящее Положение в соответствии с конституционными законами «О Президенте Республики Казахстан» и «О государственных символах Республики Казахстан» определяет статус, полномочия и организацию деятельности Республиканской комиссии по государственным символам (далее - Комиссия).»;
абзац первый пункта 11 изложить в следующей редакции:
«11. Рабочим органом Комиссии является Министерство культуры Республики Казахстан.»:
2) в распоряжении Президента Республики Казахстан от ] 5 июля 1999 года № 58 «Об утверждении состава Республиканской комиссии по государственным символам» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 23, ст. 282; 2002 г., № 42, ст. 415; 2003 г., № 35, ст. 347; 2004 г., № 21,'ст. 266; 2005 г., № 22, ст. 267; 2007 г., № 9, ст. 100, № 24, ст. 268; 2008 г., № 4, ст. 43; № 37, ст. 399; № 42, ст. 465; 2009 г., № 27-28, ст. 234):
состав Республиканской комиссии по государственным символам, утвержденный вышеназванным распоряжением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему распоряжению.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от «__» ______ 2011 года №__
Состав
Республиканской комиссии
по государственным символам
(по должности)
Государственный секретарь           - председатель
Республики Казахстан
Министр культуры                    - заместитель председателя
Республики Казахстан
вице-министр культуры               - секретарь
Республики Казахстан
Члены Комиссии:
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Министр обороны Республики Казахстан
Министр внутренних дел Республики Казахстан
Министр связи и информации Республики Казахстан
Министр образования и науки Республики Казахстан
Министр здравоохранения Республики Казахстан
председатель Комитета по социально-культурному развитию Сената
Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
председатель Комитета по социально-культурному развитию Мажилиса
Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
заведующий Отделом внутренней политики Администрации Президента Республики Казахстан
Еркимбеков                 - музыкант, заслуженный деятель
Серик Жексембекович          Республики Казахстан
Малибеков                  - автор Государственного герба
Жандарбек Малибекович        Республики Казахстан
Ниязбеков                  - художник, автор Государственного флаг а
Шакен Оналсынович            Республики Казахстан
Умирбеков                  - председатель Союза художников
Байтурсын Есжанович          Казахстана
Сулейменов                 - председатель Союза дизайнеров
Тимур Бимашевич              Казахстана
Валиханов                  - архитектор, автор Государственного
Шота Идрисович герба         Республики Казахстан