«Қазақстан Республикасының орнықты даму жөніндегі кеңесі туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 наурыздағы № 345 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 тамыздағы № 910 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының орнықты даму жөніндегі кеңесі туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 наурыздағы № 345 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., № 15, 186-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 4 тамыздағы
№ 910 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 19 наурыздағы
№ 345 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының орнықты даму жөніндегi кеңесінің құрамы
Мәсімов                 - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі,
Кәрім Қажымқанұлы         төраға
Шөкеев                  - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Өмірзақ Естайұлы          бірінші орынбасары, төрағаның орынбасары
Әбдіқалықова            - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлшара Наушақызы         халықты әлеуметтік қорғау министрі,
төрағаның орынбасары
Келімбетов              - Қазақстан Республикасының Экономикалық даму
Қайрат Нематұлы           және сауда министрі, төрағаның орынбасары
Әшім                    - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Нұрғали Сәдуақасұлы       қорғау министрі, төрағаның орынбасары
Кәрібжанова             - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Ғалия Тоқтарбекқызы       қорғау министрлігі Экологиялық саясат және
орнықты даму департаментінің директоры,
хатшы
Исекешев                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Әсет Өрентайұлы           орынбасары – Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар министрі
Қасымов                 - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Қалмұханбет               министрi
Нұрмұханбетұлы
Қазыханов               - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Ержан Хозеұлы             министрі
Қайырбекова             - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Салидат Зекенқызы         министрi
Ермегияев               - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт
Талғат Амангелдіұлы       министрі
Жәмішев                 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрi
Болат Бидахметұлы
Құл-Мұхаммед            - Қазақстан Республикасының Мәдениет министрi
Мұхтар Абрарұлы
Мамытбеков              - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Асылжан Сарыбайұлы        министрi
Камалиев                - Қазақстан Республикасының Көлік және
Берік Сайлауұлы           коммуникация министрi
Мыңбаев                 - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Сауат Мұхаметбайұлы       министрi
Жұмағұлов               - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Бақытжан Тұрсынұлы        министрi
Түсіпбеков              - Қазақстан Республикасының Әділет министрi
Рашид Төлеутайұлы
Есенбаев                - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Мәжит Төлеубекұлы         қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы
агенттік) төрағасы
Дьяченко                - Ақмола облысының әкімі
Сергей Александрович
Тасмағамбетов           - Астана қаласының әкімі
Иманғали Нұрғалиұлы
Бобров                  - Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі
Владимир Яковлевич        Төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Нығматулин              - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Ерлан Зайроллаұлы         Мәжілісі Экология және табиғат пайдалану
мәселелері комитетінің төрағасы (келісім
бойынша)
Кереева                 - Қазақстан Республикасы Президентінің
Гүлбану Мейірғалиқызы     Әкімшілігі Әлеуметтік-экономикалық
мониторингі бөлімінің консультанты (келісім
бойынша)
Баталов                 - Қазақстан Республикасының кәсіпкерлері
Райымбек Әнуарұлы         форумының төрағасы (келісім бойынша)
Дарынов                 - «Қазақстан фермерлер одағы» республикалық
Әуезхан Камешұлы          қоғамдық бірлестігiнің президенті (келісім
бойынша)
Еділбаева               - Орнықты дамуға арналған табиғат
Гүлсара Ибрагимқызы       пайдаланушылардың қазақстандық
қауымдастығының атқарушы директоры (келісім
бойынша)
Жұрынов                 - Қазақстан Республикасы Ғылым академиясының
Мұрат Жұрынұлы            президентi (келісім бойынша)
Зикрина                 - Орнықты өндіріс пен тұтыну орталығының
Зульфира Алмазовна        президенті (келісім бойынша)
Ким                     - Біріккен Ұлттар Ұйымының Даму Бағдарламасы
Станислав Зильямсович     Энергетика және қоршаған ортаны қорғау
департаментінің Қазақстандағы басшысы
(келісім бойынша)
Макеев                  - Орталық Азияның Өңірлік экологиялық
Талайбек Мұқашұлы         орталығының атқарушы директоры (келісім
бойынша)
Могилюк                 - Қазақстан Республикасының үкіметтік емес
Светлана Владимировна     ұйымдары экологиялық форумының төрайымы
(келісім бойынша)
Мұқашев                 - Қазақстан Республикасы Кәсіподақтар
Сиязбек Өнербекұлы        федерациясының төрағасы (келісім бойынша)
Есекин                  - Қоршаған ортаны қорғау және орнықты даму
Болат Қамалбекұлы         жөнінде Азия-Тынық мұхит Кеңесінің мүшесі
(келісім бойынша)
Шебнем Аккая            - Дүниежүзілік Банктің Қазақстандағы тұрақты
өкілі (келісім бойынша)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года № 345 "О Совете по устойчивому развитию Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2011 года № 910
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года № 345 "О Совете по устойчивому развитию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 15, ст. 186) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 августа 2011 года № 910
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 марта 2004 года № 345
Состав
Совета по устойчивому развитию Республики Казахстан
Масимов                   - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович          председатель
Шукеев                    - Первый заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич            Республики Казахстан, заместитель
председателя
Абдыкаликова              - Министр труда и социальной защиты
Гульшара Наушаевна          населения Республики Казахстан,
заместитель председателя
Келимбетов                - Министр экономического развития и
Кайрат Нематович            торговли Республики Казахстан,
заместитель председателя
Ашим                      - Министр охраны окружающей среды
Нургали Садуакасулы         Республики Казахстан, заместитель
председателя
Карибжанова               - директор Департамента экологической
Галия Токтарбекова          политики и устойчивого развития
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан, секретарь
Исекешев                  - Заместитель Премьер-Министра Республики
Асет Орентаевич             Казахстан - Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
Касымов                   - Министр внутренних дел Республики
Калмуханбет                 Казахстан
Нурмуханбетович
Казыханов                 - Министр иностранных дел Республики
Ержан Хозеевич              Казахстан
Каирбекова                - Министр здравоохранения Республики
Салидат Зикеновна           Казахстан
Ермегияев                 - Министр туризма и спорта Республики
Талгат Амангельдиевич       Казахстан
Жамишев                   - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Кул-Мухаммед              - Министр культуры Республики Казахстан
Мухтар Абрарулы
Мамытбеков                - Министр сельского хозяйства Республики
Асылжан Сарыбаевич          Казахстан
Камалиев                  - Министр транспорта и коммуникаций
Берик Сайлауович            Республики Казахстан
Мынбаев                   - Министр нефти и газа Республики Казахстан
Сауат Мухаметбаевич
Жумагулов                 - Министр образования и науки Республики
Бакытжан Турсынович         Казахстан
Тусупбеков                - Министр юстиции Республики Казахстан
Рашид Толеутаевич
Есенбаев                  - Председатель Агентства Республики
Мажит Тулеубекович          Казахстан по защите конкуренции
(Антимонопольное агентство)
Дьяченко                  - аким Акмолинской области
Сергей Александрович
Тасмагамбетов             - аким города Астаны
Имангали Нургалиевич
Бобров                    - заместитель председателя Мажилиса
Владимир Яковлевич          Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Нигматулин                - председатель комитета по вопросам
Ерлан Зайруллаевич          экологии и природопользованию
Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Кереева                   - консультант отдела социально-
Гульбану Мейргалиевна       экономического мониторинга
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Баталов                   - председатель Форума предпринимателей
Раимбек Анварович           Республики Казахстан (по согласованию)
Даринов                   - президент Республиканского
Ауезхан Камешевич           общественного объединения "Союз
фермеров Казахстан" (по согласованию)
Едильбаева                - исполнительный директор Казахстанской
Гульсара Ибрагимовна        ассоциации природопользователей для
устойчивого развития (по согласованию)
Журинов                   - президент Академии наук Республики
Мурат Журинович             Казахстан (по согласованию)
Зикрина                   - президент Центра устойчивого
Зульфира Алмазовна          производства и потребления
(по согласованию)
Ким                       - глава Департамента энергетики и охраны
Станислав Зильямсович       окружающей среды Программы развития
Организации Объединенных Наций в
Казахстане (по согласованию)
Макеев                    - исполнительный директор Регионального
Талайбек Мукашевич          экологического центра Центральной Азии
(по согласованию)
Могилюк                   - председатель Экологического форума
Светлана Владимировна       неправительственных организаций
Республики Казахстан
(по согласованию)
Мукашев                   - председатель Федерации профсоюзов
Сиязбек Онербекович         Республики Казахстан (по согласованию)
Есекин                    - член Азиатско-Тихоокеанского Совета по
Булат Камалбекович          охране окружающей среды и устойчивому
развитию (по согласованию)
Шебнем                    - Постоянный представитель Всемирного
Аккая                       банка в Казахстане (по согласованию)