ТРАСЕКА Үкіметаралық комиссиясы Тұрақты хатшылығының Қазақстан Республикасындағы Тұрақты өкілдігінің басшысын (Ұлттық хатшысын) тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 қыркүйектегі № 1069 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 255 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 12.05.2017 № 255 қаулысымен
1998 жылғы 8 қыркүйектегі Еуропа-Кавказ-Азия дәлізін дамыту жөніндегі халықаралық көлік туралы көп жақты негізгі келісімнің 9-бабына және 2010 жылғы 13 қазанда ТРАСЕКА Үкіметаралық комиссиясы бекіткен ТРАСЕКА Үкіметаралық комиссиясының Тұрақты хатшылығы туралы ережеге сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақтау халықаралық теңіз сауда порты" республикалық мемлекеттік кәсіпорны бас директорының кеңесшісі Марат Темірболатұлы Садуов ТРАСЕКА Үкіметаралық комиссиясы Тұрақты хатшылығының Қазақстан Республикасындағы Тұрақты өкілдігінің басшысы (Ұлттық хатшысы) болып тағайындалсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі ТРАСЕКА Үкіметаралық комиссиясының Тұрақты хатшылығын қабылданған шешім туралы хабардар етсін.
3. "ТРАСЕКА Үкіметаралық комиссиясы Тұрақты хатшылығының Қазақстан Республикасындағы Тұрақты өкілдігінің басшысын (Ұлттық хатшысын) тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 тамыздағы № 869 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О назначении главы Постоянного представительства Постоянного секретариата Межправительственной комиссии ТРАСЕКА в Республике Казахстан (Национального секретаря)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2011 года № 1069. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2017 года № 255
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.05.2017 № 255.
В соответствии со статьей 9 Основного многостороннего соглашения о международном транспорте по развитию коридора Европа - Кавказ - Азия от 8 сентября 1998 года и Положением о Постоянном секретариате Межправительственной комиссии ТРАСЕКА, утвержденным Межправительственной комиссией ТРАСЕКА 13 октября 2010 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить советника Генерального директора Республиканского государственного предприятия "Актауский международный морской торговый порт" Садуова Марата Темербулатовича главой Постоянного представительства Постоянного секретариата Межправительственной комиссии ТРАСЕКА в Республике Казахстан (Национальным секретарем).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Постоянный секретариат Межправительственной комиссии ТРАСЕКА о принятом решении.
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2005 года № 869 "О назначении главы Постоянного представительства Постоянного секретариата Межправительственной комиссии ТРАСЕКА в Республике Казахстан (Национального секретаря)".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов