"Қазақстан Республикасының зейнетақы жүйесін одан әрі дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 1004 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1221 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 тамыздағы № 475 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының зейнетақы жүйесін одан әрі дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 1004 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
Қазақстан Республикасының зейнетақы жүйесін одан әрі дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлейтін комиссияның құрамына:
Әбілқасымова - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Мәдина Ерасылқызы даму және сауда вице-министрi,
төрағаның орынбасары
енгізілсін;
көрсетiлген құрамнан Абай Мұқашұлы Ескендіров шығарылсын.
2._Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2011 года № 1004 "О создании Комиссии для выработки предложений по дальнейшему развитию пенсионной системы Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1221. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2017 года № 475
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2011 года № 1004 "О создании Комиссии для выработки предложений по дальнейшему развитию пенсионной системы Республики Казахстан" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Комиссии для выработки предложений по дальнейшему развитию пенсионной системы Республики Казахстан:
Абылкасымову - вице-министра экономического
Мадину Ерасыловну развития и торговли Республики
Казахстан, заместителем председателя;
вывести из указанного состава Искандирова Абая Мукашевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов