"Аудиторлық қызметті лицензиялау ережесін және оған қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 17 шілдедегі № 601 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 қарашадағы № 1318 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қарашадағы № 1434 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.11.12 № 1434 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Аудиторлық қызметті лицензиялау ережесін және оған қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 17 шілдедегі № 601 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 24, 282-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Аудиторлық қызметке қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы»;
1-тармақтың 1) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы 2012 жылғы 31 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2007 года № 601 "Об утверждении Правил лицензирования и квалификационных требований к аудиторской деятельности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2011 года № 1318. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2012 года № 1434
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.11.2012 № 1434 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2007 года № 601 "Об утверждении Правил лицензирования и квалификационных требований к аудиторской деятельности" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 24, ст. 282) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении квалификационных требований к аудиторской деятельности";
подпункт 1) пункта 1 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 31 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов