Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 қарашадағы № 1331 Қаулысы
Қоғамдық тәртіпті сақтауды және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз етуді күшейту, ішкі істер органдарының «Арлан» арнайы мақсаттағы бөлімшелерін басқару жүйесін оңтайландыру және қызметін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы қаласы Ішкі істер департаментінің Алматы қаласы метрополитеніндегі Ішкі істер басқармасы мемлекеттік мекемесі құрылсын.
2. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005, № 25, 311-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінiң аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерiнiң тiзбесi:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 51-8-жолмен толықтырылсын:
«51-8. Алматы қаласы Ішкі істер департаментінің Алматы қаласы метрополитендегі Ішкі істер басқармасы.».
3. «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
2-бөлімде:
мына:
«
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:
125856
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:
126017
»;
мына:
«
Облыстық бюджеттер мен республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттері есебінен ұсталатын ішкі істер органдарының әкімшілік полициясы, оның ішінде:
46865
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Облыстық бюджеттер мен республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттері есебінен ұсталатын ішкі істер органдарының әкімшілік полициясы, оның ішінде:
46553
»;
мына:
«
Астана қаласының Ішкі істер департаменті
2781
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Астана қаласының Ішкі істер департаменті

О некоторых вопросах Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2011 года № 1331
В целях усиления охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности, оптимизации системы управления и совершенствования деятельности подразделений специального назначения "Арлан" органов внутренних дел Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать государственное учреждение Управление внутренних дел на метрополитене города Алматы Департамента внутренних дел города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311) внести следующее изменение:
перечень государственных учреждений - территориальных органов Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 51-8, следующего содержания:
"51-8. Управление внутренних дел на метрополитене города Алматы Департамента внутренних дел города Алматы.".
3. В постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений" внести следующие изменения:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов, с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 2:
строку:
"
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
с учетом его территориальных органов и
подведомственных ему государственных учреждений,
в том числе:
125856
"
изложить в следующей редакции:
"
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
с учетом его территориальных органов и
подведомственных ему государственных учреждений,
в том числе:
126017
";
строку:
"
Административная полиция органов внутренних дел,
содержащаяся за счет областных бюджетов и бюджетов
города республиканского значения, столицы, из них:
46865
"
изложить в следующей редакции:
"
Административная полиция органов внутренних дел,
содержащаяся за счет областных бюджетов и бюджетов
города республиканского значения, столицы, из них:
46553
";
строку:
"
Департамент внутренних дел города Астаны
2781
"
изложить в следующей редакции:
"
Департамент внутренних дел города Астаны

2724
»;
мына:
«
Ақмола облысының Ішкі істер департаменті
2755
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақмола облысының Ішкі істер департаменті
2733
»;
мына:
«
Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті
2387
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті
2362
»;
мына:
«
Алматы қаласының Ішкі істер департаменті
4564
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Алматы қаласының Ішкі істер департаменті
4670
»;
мына:
«
Алматы облысының Ішкі істер департаменті
2954
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Алматы облысының Ішкі істер департаменті
2929
»;
мына:
«
Атырау облысының Ішкі істер департаменті
1897
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Атырау облысының Ішкі істер департаменті
1874
»;
мына:
«
Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
4495
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
4470
»;
мына:
«
Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті
2385
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті
2345
»;
мына:
«
Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
1989
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
1964
»;
мына:
«
Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті
5060
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті
5025
»;
мына:
«
Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті
1774
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті
1749
»;
мына:
«
Қостанай облысының Ішкі істер департаменті
2879
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қостанай облысының Ішкі істер департаменті
2854
»;
мына:
«
Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті
1916
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті
1891
»;
мына:
«
Павлодар облысының Ішкі істер департаменті
2409
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Павлодар облысының Ішкі істер департаменті
2389
»;
мына:
«
Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
2193
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
2172
»;
мына:
«
Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
4427
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
4402
»;
мына:
«
Дипломатиялық өкілдіктерді күзету жөніндегі полиция полкі
826
»
деген жол алынып тасталсын;
«
Мамандандырылған күзет бөлімшелері
14606
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Мамандандырылған күзет бөлімшелері
15432
».
4. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

2724
";
строку:
"
Департамент внутренних дел Акмолинской области
2755
"
изложить в следующей редакции:
"
Департамент внутренних дел Акмолинской области
2733
";
строку:
"
Департамент внутренних дел Актюбинской области
2387
"
изложить в следующей редакции:
"
Департамент внутренних дел Актюбинской области
2362
";
строку:
"
Департамент внутренних дел города Алматы
4564
"
изложить в следующей редакции:
"
Департамент внутренних дел города Алматы
4670
";
строку:
"
Департамент внутренних дел Алматинской области
2954
"
изложить в следующей редакции:
"
Департамент внутренних дел Алматинской области
2929
";
строку:
"
Департамент внутренних дел Атырауской области
1897
"
изложить в следующей редакции:
"
Департамент внутренних дел Атырауской области
1874
";
строку:
"
Департамент внутренних дел Восточно-Казахстанской
области
4495
"
изложить в следующей редакции:
"
Департамент внутренних дел Восточно-Казахстанской области
4470
";
строку:
"
Департамент внутренних дел Жамбылской области
2385
"
изложить в следующей редакции:
"
Департамент внутренних дел Жамбылской области
2345
";
строку:
"
Департамент внутренних дел Западно-Казахстанской области
1989
"
изложить в следующей редакции:
"
Департамент внутренних дел Западно-Казахстанской области
1964
";
строку:
"
Департамент внутренних дел Карагандинской области
5060
"
изложить в следующей редакции:
"
Департамент внутренних дел Карагандинской области
5025
";
строку:
"
Департамент внутренних дел Кызылординской области
1774
"
изложить в следующей редакции:
"
Департамент внутренних дел Кызылординской области
1749
";
строку:
"
Департамент внутренних дел Костанайской области
2879
"
изложить в следующей редакции:
"
Департамент внутренних дел Костанайской области
2854
";
строку:
"
Департамент внутренних дел Мангистауской области
1916
"
изложить в следующей редакции:
"
Департамент внутренних дел Мангистауской области
1891
";
строку:
"
Департамент внутренних дел Павлодарской области
2409
"
изложить в следующей редакции:
"
Департамент внутренних дел Павлодарской области
2389
";
строку:
"
Департамент внутренних дел Северо-Казахстанской области
2193
"
изложить в следующей редакции:
"
Департамент внутренних дел Северо-Казахстанской области
2172
";
строку:
"
Департамент внутренних дел Южно-Казахстанской области
4427
"
изложить в следующей редакции:
"
Департамент внутренних дел Южно-Казахстанской области
4402
";
строку:
"
Полк по охране дипломатических представительств
826
"
исключить;
строку:
"
Специализированные охранные подразделения
14606
"
изложить в следующей редакции:
"
Специализированные охранные подразделения
15432
".
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

5. Осы қаулы 2011 жылғы 1 қарашадан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 ноября 2011 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов