Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 1465 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 1465 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір күші жойылған
шешімдерінің тізбесі
1. «Тарифтік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы № 1691қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 50,488-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы № 1691 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 18 қыркүйектегі № 1404 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 41, 460-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы № 1691 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 наурыздағы № 400 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж.,№ 12, 132-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 шілдедегі № 935 және 1999 жылғы 12 қарашадағы № 1691 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 желтоқсандағы № 1654 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 47, 558-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы № 1691 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 1 ақпандағы № 151 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 6,46-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы № 1691 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 30 қыркүйектегі № 1073 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 32, 350-құжат).
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы № 1691 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 қаңтардағы № 10 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 1, 6-құжат).
8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы № 1691 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 мамырдағы № 449 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 19, 197-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2011 года № 1465
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 декабря 2011 года № 1465
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года № 1691 "О межведомственной комиссии по тарифной политике" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 50, ст. 488).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года № 1404 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года № 1691" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 41, ст. 460).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2001 года № 400 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года № 1691" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 12, ст. 132).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2001 года № 1654 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года № 935 и от 12 ноября 1999 года № 1691" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 47, ст. 558).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2002 года № 151 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года № 1691" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 6, ст. 46).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2002 года № 1073 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года № 1691" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 32, ст. 350).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2003 года № 10 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года № 1691" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 1, ст. 6).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2003 года № 449 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года № 1691" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 19, ст. 197).

9. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы № 1691 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 қаңтардағы № 69 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 2, 35-құжат).
10. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы № 1691 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 маусымдағы № 617 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 24, 300-құжат).
11. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы № 1691 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 ақпандағы № 87 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 5, 43-құжат).
12. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 маусымдағы № 644 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістерінің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 27, 333-құжат).
13. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы № 1691 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 сәуірдегі № 247 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 12, 112-құжат).
14. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы № 1691 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 8 қазандағы № 915 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 37, 423-құжат).
15. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы № 1691 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 қарашадағы № 1081 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 44, 501-құжат).

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 2004 года № 69 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года № 1691" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 2, ст. 35).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2004 года № 617 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года № 1691" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 24, ст. 300).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2005 года № 87 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года № 1691" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 5, ст. 43).
12. Пункт 1 Изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2005 года № 644 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 27, ст. 333).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2006 года № 247 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года № 1691" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 12, ст. 112).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2007 года № 915 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года № 1691" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 37, ст. 423).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2008 года № 1081 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года № 1691" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 44, ст. 501).