"Оңалтушы және (немесе) конкурстық басқарушылардың және (немесе) сырттай байқау әкімшісінің қызметін жүзеге асыруға құқығы бар тұлғаларды тіркеу және оларды тіркеуден алу" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 1498 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 200 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.03.2014 № 200 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 34-бабының 2-тармағына, «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған «Оңалтушы және (немесе) конкурстық басқарушылардың және (немесе) сырттай байқау әкімшісінің қызметін жүзеге асыруға құқығы бар тұлғаларды тіркеу және оларды тіркеуден алу» мемлекеттік қызмет стандарты бекітілсін.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулы 2012 жылғы 30 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 1498 қаулысымен
бекітілген
«Оңалтушы және (немесе) конкурстық басқарушылардың және (немесе) сырттай байқау әкімшісінің қызметін жүзеге асыруға құқығы бар тұлғаларды тіркеу және оларды тіркеуден алу» мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Стандарт жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 31.01.2013 № 67 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жалпы ережелер
1. «Оңалтушы және (немесе) конкурстық басқарушылардың және (немесе) сырттай байқау әкімшісінің қызметін жүзеге асыруға құқығы бар тұлғаларды тіркеу және оларды тіркеуден алу» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті (бұдан әрі – уәкілетті орган) мекен-жайы: 0100000, Астана қаласы, Жеңіс даңғылы 11, осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – орталық) арқылы, сондай-ақ мемлекеттік қызметті алушыда электрондық цифрлық қолтаңба (бұдан әрі – ЭЦҚ) бар болған кезде www.e.gov.kz «электрондық үкімет» веб-порталы немесе www.elicense.kz «Е-лицензиялау» веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы көрсетеді.
Шалғай елді мекендердің тұрғындарына мемлекеттік қызметтің қол жетімділігін қамтамасыз ету мақсатында мемлекеттік қызметті ұтқыр орталықтар арқылы көрсетуге рұқсат етіледі.

Об утверждении стандарта государственной услуги "Регистрация лиц, имеющих право осуществлять деятельность реабилитационного и (или) конкурсного управляющих и (или) администратора внешнего наблюдения, и снятие их с регистрации" и внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2011 года № 1498. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 200
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.03.2014 № 200 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт государственной услуги "Регистрация лиц, имеющих право осуществлять деятельность реабилитационного и (или) конкурсного управляющих, и (или) администратора внешнего наблюдения, и снятие их с регистрации".
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.09.2013 № 983 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
3. Настоящее постановление вводится в действие с 30 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2011 года № 1498
Стандарт государственной услуги
"Регистрация лиц, имеющих право осуществлять деятельность
реабилитационного и (или) конкурсного управляющих и (или)
администратора внешнего наблюдения, и снятие их с регистрации"
Сноска. Стандарт в редакции постановления Правительства РК от 31.01.2013 № 67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Регистрация лиц, имеющих право осуществлять деятельность реабилитационного и (или) конкурсного управляющих и (или) администратора внешнего наблюдения, и снятие их с регистрации" (далее – государственная услуга) оказывается Комитетом по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан" (далее – уполномоченный орган), адрес: 010000, город Астана, проспект Победы 11, через центры обслуживания населения (далее – центр), адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему стандарту, а также через веб-портал "электронного правительства": www.e.gov.kz или веб-портал "Е-лицензирование": www.elicense.kz (далее – портал) при условии наличия у получателя государственной услуги электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП).
В целях обеспечения доступности государственной услуги жителям отдаленных населенных пунктов допускается оказание государственных услуг через мобильные центры.

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет «Банкроттық туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы Заңының 9-бабы және «Ақпараттандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңының 29-бабы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет туралы ақпарат:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің (бұдан әрі – Министрлік) интернет-ресурсында: www.minfin.kz «Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті» бөлімінде;
2) «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттiк кәсiпорынның интернет-ресурсында: www.con.gov.kz;
3) ресми ақпарат көздерiнде және осы cтандарттың 1-қосымшасына сәйкес орталықтар ғимараттарында орналасқан стендтерде;
4) порталда орналастырылады.
Мемлекеттiк қызмет туралы ақпарат сондай-ақ call-орталықтың телефоны бойынша: (1414) берілуі мүмкін.
5. Мемлекеттiк қызметті көрсету нәтижесi уәкілетті органның ЭЦҚ қойылған электрондық құжат нысанында оңалтушы және (немесе) конкурстық басқарушылардың және (немесе) сырттай байқау әкімшісінің қызметін жүзеге асыруға құқығы бар тұлғаға тіркеу туралы растаманы беру; уәкілетті органның ЭЦҚ қойылған электрондық құжат нысанында тіркеуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты беру; тiркеу туралы өтiнiште көрсетiлген деректерге өзгерiстер енгiзу; тіркеуден алу туралы растама беру; тіркеуден алудан бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
Мемлекеттік қызметті алушы мемлекеттiк қызмет нәтижесiн қағаз жеткізгіште алуға өтініш білдірген жағдайда осы құжаттар электрондық форматта ресімделіп, басып шығарылады және уәкілетті органның мөрімен және басшысының қолымен расталады.
6. Мемлекеттiк қызмет оңалтушы және (немесе) конкурстық басқарушылардың және (немесе) сырттай байқау әкімшісінің, сондай-ақ тіркеуден алу қызметін жүзеге асыруға құқығы бар жеке тұлғаларға-жеке кәсіпкерлерге (бұдан әрi – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетiледi.
7. Мемлекеттiк қызметті көрсету мерзiмдерi:
1) орталықтарда:
мемлекеттік қызметті алушы жүгінген сәттен бастап бес жұмыс күнінен кешіктірмей (құжаттарды қабылдаған күн мемлекеттiк қызметті көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
мемлекеттік қызметті алушы жүгінген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызметті алушы жүгінген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды.
Уәкілетті органмен мемлекеттiк қызметті көрсету нәтижелері мемлекеттiк қызметті көрсету мерзімі аяқталғанға дейін бір күн бұрын орталықтарға ұсынылады.
2) порталда:
бес жұмыс күнінен кешіктірілмей.

2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 9 Закона Республики Казахстан от 21 января 1997 года "О банкротстве" (далее – Закон) и статьи 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года "Об информатизации".
4. Информация о государственной услуге размещается:
1) на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан (далее – Министерство): www.minfin.kz в разделе "Комитет по работе с несостоятельными должниками";
2) на интернет-ресурсе республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения": www.con.gov.kz;
3) в официальных источниках информации и на стендах, расположенных в помещениях центров, согласно приложению 1 к настоящему стандарту;
4) на портале.
Информация о государственной услуге может быть также предоставлена по телефону call-центра (1414).
5. Результатом оказания государственной услуги являются выдача подтверждения о регистрации лицу, имеющему право осуществлять деятельность реабилитационного и (или) конкурсного управляющих и (или) администратора внешнего наблюдения, в форме электронного документа, подписанного ЭЦП уполномоченного органа; мотивированный ответ об отказе в регистрации в форме электронного документа, подписанного ЭЦП уполномоченного органа; внесение изменений в данные, указанные в заявлении о регистрации; выдача подтверждения о снятии с регистрации; мотивированный ответ об отказе в снятии с регистрации.
В случае обращения получателя государственной услуги за получением результатов государственной услуги на бумажном носителе, данные документы оформляются в электронном формате, распечатываются и заверяются печатью и подписью руководителя уполномоченного органа.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам-индивидуальным предпринимателям, имеющим право осуществлять деятельность реабилитационного и (или) конкурсного управляющих и (или) администратора внешнего наблюдения, а также на снятие с регистрации (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) в центре:
с момента обращения получателем государственной услуги не позднее пяти рабочих дней (день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги);
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги – не более 20 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги – не более 20 минут.
Результаты оказания государственной услуги уполномоченным органом предоставляются в центры за день до окончания срока оказания государственной услуги;
2. на портале:
не позднее пяти рабочих дней.

8. Мемлекеттiк қызмет тегін көрсетiледi.
9. Жұмыс кестесi:
1) орталықтың – мемлекеттiк қызмет демалыс және «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңымен белгіленген мереке күндерiн қоспағанда, дүйсенбiден бастап сенбiнi қоса алғанда, белгiленген кестеге сәйкес күн сайын сағат 9.00-ден бастап сағат 20.00-ге дейiн үзiлiссiз көрсетiледi.
Қабылдау жеделдетiлген қызмет көрсетусiз, «электрондық кезек» тәртiбiмен жүзеге асырылады.
Ұтқыр орталықтар құжаттарды қабылдауды орталықпен бекiтiлген кестеге сәйкес, бiрақ бiр елдi мекенде кемiнде алты жұмыс сағат жүзеге асырады;
2) порталда – тәулiк бойы.
10. Мемлекеттiк қызмет:
1) мемлекеттік қызметті алушының таңдауы бойынша дене мүмкiндiктерi шектеулi адамдардың қол жеткiзуiне жағдайлар көзделген орталық ғимаратында көрсетiледi. Орталық ғимаратында күту залы, ақпараттық стендтер, үлгілер ілінген бағандар бар.
Дене мүмкіндіктері шектеулi мемлекеттік қызметті алушыларға кедергісіз қол жеткізуді қамтамасыз ету үшін орталық ғимараты бойынша орын ауыстыру үшін ыңғайлы жағдайлар жасалған (тұтқалар, пандустар мен жақтаулар). Күтудің және қажетті құжаттарды дайындаудың қолайлы жағдайлары бар;
2) порталда – жеке кабинетте жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
11. Оңалтушы және (немесе) конкурстық басқарушылардың және (немесе) сырттай байқау әкімшісінің қызметін жүзеге асыруға құқығы бар тұлғаларды тіркеу үшін, мынадай құжаттар ұсынылады:
орталықта:
1) осы стандартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
3) заң және (немесе) экономикалық жоғары білімі туралы дипломдардың көшірмесі;
4) оңалтушы, конкурстық басқарушылардың, сырттай байқау әкімшісінің қызметін жүзеге асыру бойынша даярлықтан өткенін растайтын білім беру ұйымынан берілген құжаттың көшірмесі;
5) еңбек қызметін, оның ішінде жұмыс өтілін растайтын құжаттардың көшірмесі;
6) тұрғылықты жері бойынша оларды ұсынғанға дейін кемінде бір ай бұрын берілген соттылығының жоқтығы туралы анықтама;
7) тұрғылықты жері бойынша оларды ұсынғанға дейін кемінде бір ай бұрын наркологиялық және психиатриялық диспансерлер берген медициналық анықтамалар.
порталда:
1) ЭЦҚ қойылған электронды құжат нысанында өтініш;
2) жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
3) заң және (немесе) экономикалық жоғары білімі туралы дипломдар – электронды көшірмесі түрінде электронды сұрау салуға қоса тіркеледі;
4) оңалтушы, конкурстық басқарушылардың, сырттай байқау әкімшісінің қызметін жүзеге асыру бойынша даярлықтан өткенін растайтын білім беру ұйымынан берілген құжат – электронды көшірмесі түрінде электронды сұрау салуға қоса тіркеледі;

8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. График работы:
1) центра – государственная услуга оказывается ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан", в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва.
Прием осуществляется в порядке "электронной очереди" без ускоренного обслуживания.
Мобильные центры осуществляют прием документов согласно утвержденному центром графику, но не менее шести рабочих часов в одном населенном пункте;
2) портала – круглосуточно.
10. Государственная услуга оказывается:
1) в здании центра по выбору получателя государственной услуги, где предусмотрены условия для доступа людей с ограниченными физическими возможностями. В здании центра имеются зал ожидания, информационные стенды, стойка с образцами.
Для обеспечения беспрепятственного доступа получателей государственной услуги с ограниченными физическими возможностями предусмотрены условия удобного перемещения по зданию центра (поручни, пандусы и перила). Существуют приемлемые условия ожидания и подготовки необходимых документов;
2) на портале – в личном кабинете.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для регистрации лиц, имеющих право осуществлять деятельность реабилитационного и (или) конкурсного управляющих и (или) администратора внешнего наблюдения, представляются следующие документы:
в центре:
1) заявление по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту;
2) копия документа, удостоверяющего личность;
3) копии дипломов о высшем юридическом и (или) экономическом образовании;
4) копия документа, выданного организацией образования, подтверждающего прохождение подготовки по осуществлению деятельности реабилитационного, конкурсного управляющих, администратора внешнего наблюдения;
5) копии документов, подтверждающих трудовую деятельность, в том числе стаж работы;
6) справка об отсутствии судимости, выданная по месту жительства, не ранее чем за месяц до ее представления;
7) медицинские справки, выданные наркологическим и психиатрическим диспансерами по месту жительства не ранее чем за месяц до их представления;
на портале:
1) заявление в форме электронного документа, подписанное ЭЦП;
2) копия документа, удостоверяющего личность;
3) дипломы о высшем юридическом и (или) экономическом образовании – в виде электронной копии прикрепляется к электронному запросу;
4) документ, выданный организацией образования, подтверждающий прохождение подготовки по осуществлению деятельности реабилитационного, конкурсного управляющих, администратора внешнего наблюдения – в виде электронной копии прикрепляется к электронному запросу;

5) еңбек қызметін, оның ішінде жұмыс өтілін растайтын құжаттар – электронды көшірмесі түрінде электронды сұрау салуға қоса тіркеледі;
6) тұрғылықты жері бойынша оларды ұсынғанға дейін кемінде бір ай бұрын берілген соттылығының жоқтығы туралы анықтама;
7) тұрғылықты жері бойынша оларды ұсынғанға дейін кемінде бір ай бұрын наркологиялық және психиатриялық диспансерлер берген медициналық анықтамалар – электронды көшірмесі түрінде сұрау алуға қоса тіркеледі.
Тіркеу туралы өтініште көрсетілген деректерге өзгерістер енгізу үшін мынадай құжаттар ұсынылады:
орталықта:
1) осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
порталда:
1) ЭЦҚ қойылған электронды құжат нысанында өтініш;
2) жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі.
Тіркеуден алу үшін мынадай құжаттар ұсынылады:
орталықта:
1) осы стандартқа 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
порталда:
1) ЭЦҚ қойылған электронды құжат нысанында өтініш;
2) жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі.
Орталыққа жүгінген кезде құжаттардың көшiрмелерi салыстырып тексеру үшiн түпнұсқаларымен бiрге не құжаттардың нотариалды куәландырылған көшiрмелерi ұсынылады.
Орталық қызметкері құжаттар түпнұсқаларының шынайылығын мемлекеттік органдардың мемлекеттік ақпараттық жүйелерінен алынған мәліметтермен салыстырып тексереді, одан кейін мемлекеттік қызметті алушыға түпнұсқаларды қайтарады.
Уәкілетті тұлғалардың ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжаттар нысанында портал немесе орталықтың ақпараттық жүйесі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден оларда қамтылған ақпаратты алу мүмкіндігі бар болған жағдайда жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі, мемлекеттік қызметті алушының тұрғылықты жері бойынша, оны ұсынғанға дейін кемінде бір ай бұрын берілген соттылығының жоқтығы туралы анықтаманы ұсыну қажет емес.
12. Орталықтарда мемлекеттiк қызметті алу үшiн бекiтiлген нысандағы өтiнiш бланкiлерi күту залындағы арнайы бағандарда, сондай-ақ www.con.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылады.
Портал арқылы мемлекеттiк қызметті алу үшiн электронды құжат нысанын толтыру қажет.
13. Орталықтарда құжаттарды қабылдау операциялық залда «бөгетсiз» қызмет көрсету арқылы жүзеге асырылады.
Порталда электронды сұрау салуды қабылдау мемлекеттік қызметті алушының жеке кабинетінде жүзеге асырылады.
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшін қажеттi құжаттардың барлығын тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға:

5) документы, подтверждающие трудовую деятельность, в том числе стаж работы – в виде электронной копии прикрепляется к электронному запросу;
6) справка об отсутствии судимости, выданная по месту жительства, не ранее чем за месяц до ее представления;
7) медицинские справки, выданные наркологическим и психиатрическим диспансерами по месту жительства не ранее чем за месяц до их представления – в виде электронной копии прикрепляется к электронному запросу.
Для внесения изменений в данные, указанные в заявлении о регистрации, представляются следующие документы:
в центре:
1) заявление по форме согласно приложению 3 к настоящему стандарту;
2) копия документа, удостоверяющего личность;
на портале:
1) заявление в форме электронного документа, подписанное ЭЦП;
2) копия документа, удостоверяющего личность.
Для снятия с регистрации представляются следующие документы:
в центре:
1) заявление по форме согласно приложению 4 к настоящему стандарту;
2) копия документа, удостоверяющего личность;
на портале:
1) заявление в форме электронного документа, подписанное ЭЦП;
2) копия документа, удостоверяющего личность.
При обращении в центр копии документов представляются одновременно с оригиналами для сверки либо нотариально засвидетельствованные копии документов.
Работник центра сверяет подлинность оригиналов документов со сведениями, представленными из государственных информационных систем государственных органов, после чего возвращает оригиналы получателю государственной услуги.
Представление копии документа, удостоверяющего личность, справки об отсутствии судимости, выданной по месту жительства получателя государственной услуги, не ранее чем за месяц до ее представления, не требуется при наличии возможности получения информации, содержащейся в них, из соответствующих государственных информационных систем посредством портала или информационной системы центра в форме электронных документов, удостоверенных ЭЦП уполномоченных лиц.
12. Для получения государственной услуги в центрах бланки заявлений утвержденной формы размещаются на специальной стойке в зале ожидания, а также на интернет-ресурсе центра: www.con.gov.kz.
Для получения государственной услуги через портал необходимо заполнить форму электронного документа.
13. В центрах прием документов осуществляется в операционном зале посредством "безбарьерного" обслуживания.
На портале прием электронного запроса осуществляется в "личном кабинете" получателя государственной услуги.
14. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдаются:

1) орталыққа жүгінген кезде:
сұрау салудың нөмiрi мен қабылданған күнiн;
мемлекеттiк қызметтің сұрау салынып отырған түрiн;
қоса берiлген құжаттардың саны мен атауларын;
құжаттардың берiлу күнi (уақыты) мен орнын;
құжаттарды ресiмдеуге сұрау салуды қабылдаған орталық қызметкерiнiң тегiн, атын, әкесiнiң атын;
мемлекеттік қызметті алушының тегiн, атын, әкесiнiң атын және оның байланыс телефондарын көрсете отырып, тиiстi құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат берiледi;
2) портал арқылы жүгінген кезде, мемлекеттік қызметті алушының порталдағы жеке кабинетiне хабарлама - мемлекеттiк қызмет нәтижесiн мемлекеттік қызметті алушының алатын күнi мен уақытын көрсете отыра мемлекеттiк қызметті алу үшін сұрау салудың қабылданғаны туралы есеп жiберiледi.
15. Орталықта мемлекеттік қызметті алушыға дайын құжаттарды беру қолхат негiзiнде, онда көрсетiлген мерзiмде күн сайын «терезе» арқылы орталық қызметкерiмен жүзеге асырылады.
Көрсетiлген қызмет нәтижесi мемлекеттік қызметті алушыға порталдағы «жеке кабинетке» жiберiледi.
16. Тіркеуден мынадай жағдайларда:
1) осы стандарттың 11-тармағымен көзделген құжаттар тізбесі толық емес берілсе;
2) Заңның 9-бабының 5-тармағымен белгіленген талаптарға сәйкес келмесе;
3) қызметтің осы түрімен айналысуға тыйым салатын заңды күшiне енген сот актісі болса;
4) Заңның 9-бабының 8-тармағының 2)3) және 4) тармақшаларымен көзделген негіздердің біреуі бойынша тіркеуден алынса бас тартылады.
Осы тармақшаның ережелері Заңның 9-бабының 8-тармағының 2) тармақшасында көзделген негіздер бойынша тіркеуден алынған тұлғаға үш жыл ішінде қолданылады;
5) заңда белгіленген тәртіпте өтелмеген немесе алынбаған соттылығы болса;
6) сот тәртібінде әрекетке қабiлетсiз не әрекет қабiлеттiлiгi шектеулi деп танылса бас тартылады.
Тіркеуден алудан осы стандарттың 11-тармағымен көзделген құжаттар тізбесі толық емес берілсе бас тартылады.
«Ақпараттандыру туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабында көзделген негіздер болса мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылады.
Осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың біреуі мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылмаған жағдайда, егер осы стандарттың 11-тармағының алтыншы бөлігімен өзгеше көзделмесе, орталық құжаттарды қабылдаудан бас тартады.
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту кезінде орталық қызметкері мемлекеттік қызметті алушыға жетіспейтін құжаттарды көрсете отырып қолхат береді.
Порталда көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап мемлекеттік қызметті алушының «жеке кабинетіне» электрондық құжат нысанында жіберіледі.

1) при обращении в центр расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названия приложенных документов;
даты (времени) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества работника центра, принявшего запрос на оформление документов;
фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги и его контактных телефонов;
2) при обращении через портал получателю государственной услуги в "личный кабинет" на портале направляется уведомление-отчет о принятии запроса для предоставления государственной услуги с указанием даты и времени получения получателем государственной услуги результата государственной услуги.
15. В центре выдача готовых документов получателю государственной услуги осуществляется работником центра посредством "окон" ежедневно на основании расписки в указанный в ней срок.
Результат оказания услуги получателю государственной услуги направляется в "личный кабинет" на портале.
16. В регистрации отказывается в случаях:
1) представления неполного перечня документов, предусмотренных пунктом 11 настоящего стандарта;
2) несоответствия требованиям, установленным пунктом 5 статьи 9 Закона;
3) наличия вступившего в законную силу судебного акта, запрещающего ему заниматься данным видом деятельности;
4) снятие с регистрации по одному из оснований, предусмотренных подпунктами 2)3) и 4) пункта 8 статьи 9 Закона.
Положения настоящего подпункта распространяются на лицо, ранее снятое с регистрации по основаниям, предусмотренным подпунктом 2) пункта 8 статьи 9 Закона, в течение трех лет;
5) наличие не погашенной или не снятой в установленном законом порядке судимости;
6) признание в судебном порядке недееспособным либо ограниченно дееспособным.
В снятии с регистрации отказывается в случае представления неполного перечня документов, предусмотренных пунктом 11 настоящего стандарта.
При наличии оснований, предусмотренных статьей 40 Закона Республики Казахстан "Об информатизации" получателю государственной услуги отказывается в предоставлении государственной услуги.
Центр отказывает в приеме документов в случае непредставления получателем государственной услуги одного из документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, если иное не предусмотрено частью шестой пункта 11 настоящего стандарта.
При отказе в приеме документов работником центра получателю государственной услуги выдается расписка с указанием недостающих документов.
На портале мотивированный ответ об отказе в представлении получателю государственной услуги направляется в "личный кабинет" в форме электронного документа.

3. Жұмыс қағидаттары
17. Мемлекеттiк қызметті көрсететін лауазымды тұлғалар өз қызметінде мемлекеттік қызметті алушыға қатысты мынадай қағидаттарды:
1) адамның конституциялық құқықтары мен бостандықтарының сақталуын;
2) қызметтiк парызды орындау кезiнде заңдылықтың сақталуын;
3) мемлекеттiк қызметті көрсету кезінде лауазымды тұлғалар қызметінің ашықтығын;
4) мемлекеттік қызметті алушымен жұмыс кезiнде сыпайылықты;
5) көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет туралы жан-жақты және толық ақпараттың ұсынылуын;
6) мемлекеттік қызметті алушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың қорғалуын және құпиялығын басшылыққа алады.
4. Жұмыс нәтижелерi
18. Мемлекеттік қызметті алушыларға мемлекеттiк қызметті көрсету нәтижелерi осы стандарттың 5-қосымшасына сәйкес сапа және тиімділік көрсеткiштерiмен өлшенедi.
19. Мемлекеттік қызметті көрсету бөлігінде уәкілетті органның жұмысын бағалайтын мемлекеттiк қызметтің сапасы мен тиiмдiлiгі көрсеткiштерiнiң нысаналы мәндерi жыл сайын Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң бұйрығымен бекiтiледi.
5. Шағымдану тәртiбi
20. Уәкілетті органның уәкілетті тұлғасы уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін мына: 010000, Астана қаласы, Сарыарқа ауданы, Жеңіс даңғылы, 11, № 806 кабинет мекен-жай бойынша, сондай-ақ (87172) 71-83-79, 71-76-98 телефондары арқылы, 8 (7172) 71-75-20 «сенім телефоны» арқылы түсіндіреді және шағым дайындауда көмек көрсетеді.
Сондай-ақ, шағымдану тәртiбi жөнiндегi ақпаратты call-орталығының ақпараттық-анықтамалық қызметiнiң телефоны арқылы (1414) алуға болады.
21. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда Қаржы министрінің не оны алмастыратын тұлғаның атына жазбаша түрде шағым мына мекен-жай бойынша: 010000, Астана қаласы, Сарыарқа ауданы Жеңіс даңғылы 11, № 105-кабинет, байланыс телефоны 8 (7172) 71-77-60, демалыс және «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңымен белгіленген мереке күндерін қоспағанда, жұмыс күндері сағат 9.00-ден бастап 17.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін не уәкілетті органға почта арқылы не қолма-қол: 010000, Астана қаласы, Сарыарқа ауданы Жеңіс даңғылы 11, № 922-кабинет мекен-жайы бойынша жіберіледі, байланыс телефоны 8 (7172) 71-85-35.
22. Уәкілетті орган қызметкерімен дұрыс қызмет көрсетілмеген жағдайда шағым Министірліктің кеңсесімен мына: 010000, Астана қаласы, Сарыарқа ауданы, Жеңіс даңғылы 11, № 105 кабинет мекенжай бойынша, байланыс телефоны 8 (7172) 71-77-60, не қолма-қол уәкілетті орган кеңсесі арқылы демалыс және «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңымен белгіленген мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, жұмыс күндері сағат 9.00-ден бастап 17.00-ге дейін қабылданады.
Орталық қызметкерімен дұрыс қызмет көрсетілмеген жағдайда шағым саll-орталық телефоны бойынша (1414) беріледі.

3. Принципы работы
17. В своей деятельности должностные лица, оказывающие государственную услугу, по отношению к получателю государственной услуги руководствуются следующими принципами:
1) соблюдение конституционных прав и свобод человека;
2) соблюдение законности при исполнении служебного долга;
3) прозрачность деятельности должностных лиц при оказании государственной услуги;
4) вежливость при работе с получателем государственной услуги;
5) предоставление исчерпывающей и полной информации об оказываемой государственной услуге;
6) защита и конфиденциальность информации о содержании документов получателя государственной услуги.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги получателям государственной услуги измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 5 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги, по которым оценивается работа уполномоченного органа в части оказания государственных услуг, ежегодно утверждаются приказом Министра финансов Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
20. Уполномоченное лицо уполномоченного органа разъясняет порядок обжалования действий (бездействие) уполномоченных должностных лиц и оказывает содействие в подготовке жалобы по адресу: 010000, город Астана, район Сарыарка, проспект Победы, 11, кабинет 806, а также по телефонам: 8 (7172) 71-83-79, 71-76-98, по телефону доверия: 8 (7172) 71-75-20.
Также информацию о порядке обжалования можно получить по телефону информационно-справочной службы call-центра (1414).
21. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, жалоба в письменном виде на имя Министра финансов либо лица его замещающего направляется по адресу: 010000, город Астана, район Сарыарка, проспект Победы, 11, кабинет № 105, контактный телефон: 8 (7172) 71-77-60 в рабочие дни с 9.00. часов до 17.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан", с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов либо в уполномоченный орган в письменном виде по почте или нарочно по адресу: 010000, город Астана, район Сарыарка, проспект Победы, 11, кабинет 922, контактный телефон: (8-7172) 71-85-35.
22. В случае некорректного обслуживания работником уполномоченного органа, жалоба принимается в канцелярии Министерства по адресу: 010000, город Астана, район Сарыарка, проспект Победы, 11, кабинет № 105, контактный телефон: 8 (7172) 71-77-60, либо нарочно в рабочие дни через канцелярию уполномоченного органа с 9.00. часов до 17.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан", с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
В случае некорректного обслуживания работником центра, жалоба подается по телефону сall-центра (1414).

23. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда мемлекеттік қызметті алушы заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
24. Шағымда тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болғанда), пошталық мекен-жайы, күні көрсетіледі. Шағымға мемлекеттік қызметті алушы қол қоюы тиіс. Шағым берілген кезде іс-әрекетіне шағым жасалатын субъектінің атауы немесе лауазымды тұлғаның лауазымы, тегі мен аты-жөні, жүгінуге негіз болған жағдай мен талаптар көрсетіледі.
Шағымға мемлекеттік қызметтің сапасыз көрсетілгенін немесе уәкілетті орган не орталық қызметкерімен қызмет дұрыс көрсетілмегендігін растайтын құжаттар қоса беріледі.
25. Шағымның қабылданған күні мен уақыты, өтінішті қабылдаған тұлғаның тегі мен аты-жөні, байланыс деректері, келтірілген шағымға жауап алу мерзімі мен орны көрсетілген талон растайды.
Шағымды қарау барысы жөнінде ақпаратты уәкілетті орган қызметкерінен 8(7172) 71-85-35 телефоны арқылы алуға болады.
Мемлекеттік қызметті алушы орталық арқылы шағымданған кезде пошта, сонымен қатар қолма-қол келіп түскен шағымның қабылданғанын растау оларды орталық кеңсесiнде тiркеу болып табылады (мөр, кiрiс нөмiрi және тiркеу мерзiмi шағымның екiншi данасында немесе шағымға iлеспе хатта қойылады).
Мемлекеттік қызметті алушыға шағымды қабылдаған тұлға, оның шағымының қабылданғанын растайтын нөмiрi, күнi, шағымды қабылдаған тұлғаның тегi, байланыс деректерi көрсетiлген талон бередi.
Портал арқылы жүгінген кезде порталмен электрондық өтініш жіберілгеннен кейін мемлекеттік қызметті алушының «жеке кабинетінде» уәкілетті органда өтінішті өңдеу барысында жаңартылатын өтініш туралы ақпарат қолжетімді (жеткізілгені, тіркелгені, орындалғаны туралы белгілер, қаралғаны немесе қараудан бас тартылғаны туралы жауап).
Шағымды қарау нәтижесі мемлекеттік қызметті алушыға жазбаша түрде пошта арқылы немесе порталдағы «жеке кабинетке» не шағымда көрсетілген электрондық мекен-жайға жіберіледі.
26. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы қосымша ақпаратты Министрліктің интернет-ресурсынан: www.minfin.kz Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті бөлімінен алуға болады.
«Орталық» РМК-ның мекен-жайы: Астана қаласы, Республика даңғылы, 43А-үй, телефон: 8(7172) 94-99-95, интернет-ресурсы: www.con.gov.kz.
«Оңалтушы және (немесе)
конкурстық басқарушылардың және
(немесе) сырттай байқау әкімшісінің
қызметін жүзеге асыруға құқығы бар
тұлғаларды тіркеу және оларды
тіркеуден алу» мемлекеттік қызмет
стандартына 1-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тiзiмi
Р/с №
Орталықтардың атауы (филиалдары, бөлiмдерi, бөлiмшелерi)
Орналасқан мекенжайы
Байланыс деректерi
1
2
3
4

23. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, получатель государственной услуги имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. В жалобе указываются фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность), почтовый адрес, дата. Жалоба должна быть подписана получателем государственной услуги. При подаче жалобы указываются наименование субъекта или должность, фамилии и инициалы должностных лиц, чьи действия обжалуются, мотивы обращения и требования.
К жалобе прилагаются документы, подтверждающие некачественное предоставление государственной услуги или некорректное обслуживание работником уполномоченного органа или центра.
25. Подтверждением принятия жалобы является выдача талона с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение, контактных данных, срока и места получения ответа на поданную жалобу.
Информацию о ходе рассмотрения жалобы можно получить у сотрудника уполномоченного органа по телефону: 8 (7172) 71-85-35.
При обращении получателя государственной услуги через центр подтверждением принятия жалобы, поступившей как нарочно, так и почтой, является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата регистрации проставляются на втором экземпляре жалобы или сопроводительном письме к жалобе) в канцелярии центра.
Получателю государственной услуги в подтверждение о принятии его жалобы лицом, принявшим жалобу, выдается талон, в котором указывается номер, дата, фамилия лица, принявшего жалобу, с указанием контактных данных.
При обращении через портал после отправки электронного обращения через портал получателю государственной услуги из "личного кабинета" доступна информация об обращении, которая обновляется в ходе обработки обращения в уполномоченном органе (отметки о доставке, регистрации, исполнении, ответ о рассмотрении или отказе в рассмотрении).
Результаты рассмотрения жалобы получателю государственной услуги направляются в письменном виде по почте либо в "личный кабинет" на портале либо на электронный адрес, указанный в жалобе.
26. Дополнительную информацию о предоставляемой государственной услуге можно получить на интернет-ресурсе Министерства: www.minfin.kz в разделе "Комитет по работе с несостоятельными должниками".
Адрес РГП "Центр": город Астана, проспект Республики, дом 43 А, телефон: 87172-94-99-95, интернет-ресурс:www.con.gov.kz.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Регистрация лиц, имеющих право
осуществлять деятельность реабилитационного и
(или) конкурсного управляющих, и (или)
администратора внешнего
наблюдения, и снятие их с регистрации"
Список центров обслуживания населения
№ п/п
Наименование ЦОН (филиалы, отделы, отделения)
Адрес месторасположения
Контактные данные
1
2
3
4

1. «Ақмола облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1)
«Ақмола облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Әуезов көшесi, 189 а
8 (7162) 40-10-76
8 (7162) 40-10-63
2)
Көкшетау қалалық бөлiмi
Көкшетау қаласы, Бiржан Сал көшесi, 42
8 (7162) 25-00-67
8 (7162) 25-06-21
3)
Красный Яр селосының аудандық бөлiмi
Көкшетау қаласы, Красный Яр селосы, Ленин көшесi, 65
8 (7162) 40-43-27
4)
Ақкөл аудандық бөлiмi
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов көшесi, 102
8 (71638) 2-09-96
8 (71638) 2-18-49
5)
Аршалы аудандық бөлiмi
Аршалы ауданы, Аршалы кентi, М. Мәметова көшесi, 19
8 (71644) 2-10-77
8 (71644) 2-28-28
8 (71644) 2-10-77
6)
Атбасар аудандық бөлiмi
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Уәлиханов көшесi, 11
8 (71643) 2-45-94
8 (71643) 4-07-22
8 (71643) 4-12-58
7)
Астрахан аудандық бөлiмi
Астрахан ауданы, Астраханка селосы, Әл-Фараби көшесi, 44
8 (71641) 2-35-96
8 (71641) 2-21-94
8)
Бұланды аудандық бөлiмi
Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Сейфуллин көшесi, 18 б
8 (71646)2-37-208
8 (71646) 2-37-81
9)
Бурабай аудандық бөлiмi
Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Абылай Хан көшесi, 28
8 (71636) 4-29-97
8 (71636) 4-28-91
8 (71636) 4-59-28
10)
Егiндiкөл аудандық бөлiмi
Егiндiкөл ауданы, Егiндiкөл селосы, Жеңiс көшесi, 7
8 (71642) 2-12-57
11)
Ерейментау аудандық бөлiмi
Ерейментау аудан бөлiмi, Ерейментау қаласы, Мұсабаев көшесi, 15
8 (71633) 2-44-92
12)
Еңбекшiлдер аудандық бөлiмi
Еңбекшiлдер ауданы, Степняк қаласы, Сыздықов көшесi, 2 а
8 (71639) 2-22-41
8 (71639) 2-22-42
8 (71639) 2-22-18
13)
Есiл аудандық бөлiмi
Есiл ауданы, Есiл қаласы, Жеңiс көшесi, 56
8 (71647) 2-22-07
14)
Жарқайың аудандық бөлiмi
Жарқайың ауданы, Державинск қаласы, Ғабдуллин көшесi, 104
8 (71648) 9-00-35
8 (71647) 2-22-05
15)
Жақсы аудандық бөлiмi
Жақсы ауданы, Жақсы селосы, Ленин көшесi, 8
8 (71635) 2-17-10
16)
Зерендi аудандық бөлiмi
Зерендi ауданы, Зерендi селосы, Мир көшесi, 52
8 (71632) 2-00-74
8 (71632) 2-29-43
17)
Қорғалжын аудандық бөлiмi
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын селосы, Абай көшесi, 44 а
8 (71637) 2-17-83
8 (71637) 2-20-36
18)
Степногорск қалалық бөлiмi
Степногорск қаласы, 4 ш.а., 7
8 (71645) 2-00-40
8 (71645) 2-00-30
19)
Сандықтау аудандық бөлiмi
Сандықтау ауданы, Балкашино селосы, Абылай хан көшесi, 119
8 (71640) 9-26-66
20)
Целиноград аудандық бөлiмi
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы, Гагарин көшесi, 15
8 (71651) 3-12-30
8 (71651) 3-11-98
21)
Шортанды аудандық бөлiмi
Шортанды ауданы, Шортанды кентi, Безымянный қиылысы, 1
8 (71631) 2-17-97
2. «Ақтөбе облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1)
«Ақтөбе облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Ақтөбе қаласы, Тургенев көшесi, 109
8 (7132) 56-57-87
2)
№ 1 Ақтөбе қалалық бөлiмi
Ақтөбе қаласы, Тургенев көшесi, 109

1. Филиал РГП "ЦОН по Акмолинской области"
1)
Филиал РГП "ЦОН по Акмолинской области"
ул. Ауэзова, 189 а
8 (7162) 40-10-76
8 (7162) 40-10-63
2)
Кокшетауский городской отдел
г. Кокшетау, ул. Биржан Сал, 42
8 (7162) 25-00-67
8 (7162) 25-06-21
3)
Районный отдел с. Красный Яр
г. Кокшетау, с. Красный Яр, ул. Ленина, 65
8 (7162) 40-43-27
4)
Аккольский районный отдел
Аккольский район, г. Акколь, ул. Нурмагамбетова, 102
8 (71638) 2-09-96
8 (71638) 2-18-49
5)
Аршалынский районный отдел
Аршалынский район, п. Аршалы, ул. М. Маметовой, 19
8 (71644) 2-10-77
8 (71644) 2-28-28
8 (71644) 2-10-77
6)
Атбасарского районный отдел
Атбасарский район, г. Атбасар, ул. Валиханова, 11
8 (71643) 2-45-94
8 (71643) 4-07-22
8 (71643) 4-12-58
7)
Астраханский районный отдел
Астраханский район, с. Астраханка, ул. Аль-Фараби, 44
8 (71641) 2-35-96
8 (71641) 2-21-94
8)
Буландынский районный отдел
Буландынский район, г. Макинск, ул. Сейфуллина, 18б,
8 (71646) 2-37-20
8 (71646) 2-37-81
9)
Бурабайский районный отдел
Бурабайский район, г. Щучинск, ул. Абылай Хана, 28
8 (71636) 4-29-97
8 (71636) 4-28-91
8 (71636) 4-59-28
10)
Егиндыкольский районный отдел
Егиндыкольский район, с. Егиндыколь, ул. Победы, 7
8 (71642) 2-12-57
11)
Ерейментауский районный отдел
Ерейментауский район, г. Ерейментау, ул. Мусабаева, 15
8 (71633) 2-44-92
12)
Енбекшильдерский районный отдел
Енбекшильдерский район, г. Степняк, ул. Сыздыкова, 2 "а"
8 (71639) 2-22-41
8 (71639) 2-22-42
8 (71639) 2-22-18
13)
Есильский районный отдел
Есильский район, г. Есиль, ул. Победы, 56
8 (71647) 2-22-07
14)
Жаркаинский районный отдел
Жаркаинский район, г. Державинск, ул. Габдуллина, 104
8 (71648) 9-00-35
8 (71647) 2-22-05
15)
Жаксынский районный отдел
Жаксынский район, с. Жаксы, ул. Ленина, 8
8 (71635) 2-17-10
16)
Зерендинский районный отдел
Зерендинский район, с. Зеренда, ул. Мира, 52
8 (71632) 2-00-74
8 (71632) 2-29-43
17)
Коргалжынский районный отдел
Коргалжынский район, с. Коргалжын, ул. Абая, 44 "а"
8 (71637) 2-17-83
8 (71637)2-20-36
18)
Степногорский городской отдел
г. Степногорск, 4 мкр., 7
8 (71645) 2-00-40
8 (71645) 2-00-30
19)
Сандыктауский районный отдел
Сандыктауский район, с. Балкашино, ул. Абылай-хана, 119
8 (71640) 9-26-66
20)
Целиноградский районный отдел
Целиноградский район, а. Акмол, ул. Гагарина, 15
8 (71651) 3-12-30
8 (71651) 3-11-98
21)
Шортандинский районный отдел
Шортандинский район, п. Шортанды, переулок Безымянный, 1
8 (71631) 2-17-97
2. Филиал РГП "ЦОН по Актюбинской области"
1)
Филиал РГП "ЦОН по Актюбинской области"
г. Актобе, ул. Тургенева, 109
8 (7132) 56-57-87
2)
Актобинский городской отдел № 1
г. Актобе, ул. Тургенева, 109

8 (7132) 57-80-27
3)
Қарғалы селосы (Жилянка)
Ақтөбе қаласы, Қарғалы ауданы, Карғалы селосы (Жилянка), Сәтпаев көшесi, 10
8 (7132) 98-60-06
8 (7132) 98-60-05
4)
Алға аудандық бөлiмi
Алға ауданы, Алға қаласы, Киров көшесi, 23
8 (71337) 3-20-79
8 (71337) 3-10-96
5)
Мартөк аудандық бөлiмi
Мартөк ауданы, Мартөк кентi, Байтұрсынов көшесi, 1 б
8 (71331) 22-4-13
8 (71331) 22-1-14
6)
Хромтау аудандық бөлiмi
Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, Абай көшесi, 12
8 (71336) 26-6-33
8 (71336) 26-6-34
7)
Қандыағаш аудандық бөлiмi
Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Молодежный ш.а., 47 б
8 (71333) 30-2-19
8 (71333) 30-2-18
8)
Ембi аудандық бөлiмi
Мұғалжар ауданы, Ембi қаласы, Әмiров көшесi, 10
8 (71334) 23-9-83
9)
№ 8 Темiр аудандық бөлiмi
Темiр ауданы, Шұбарқұдық кентi, Байғанин көшесi, 15 а
8 (71346) 23-5-83
8 (71334) 23-9-87
10)
Қобда аудандық бөлiмi
Қобда ауданы, Қобда кентi, Нұрымжанов қиылысы, 2
8 (71341) 22-1-47
8 (71341) 22-1-38
11)
Қарғалы аудандық бөлiмi, Бадамша селосы
Қарғалы ауданы, Бадамша селосы, Әйтеке би көшесi, 27
8 (71342) 23-4-64
8 (71342) 23-4-62
12)
Ойыл аудандық бөлiмi
Ойыл ауданы, Ойыл селосы, Көкжар көшесi, 64
8 (71332) 21-1-81
8 (71332) 21-1-82
13)
№ 12 Әйтеке би аудандық бөлiмi
Әйтеке би ауданы, Комсомол селосы, Балдырған көшесi, 10
8 (71339) 22-3-73
8 (71339) 22-3-74
14)
Байғанин аудандық бөлiмi
Байғанин ауданы, Қарауылкелдi селосы, Барақ батыр көшесi, 41 а
8 (71345) 23-5-86
8 (71345) 23-5-87
15)
Ырғыз аудандық бөлiмi
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, Ырғыз селосы, Жангелдi көшесi, 7
8 (71343) 21-8-28
16)
Шалқар аудандық бөлiмi
Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, Әйтеке би көшесi, 63
8 (71335) 23-6-10
8 (71335) 23-6-11
3. «Алматы облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1)
Алматы облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Талдықорған қаласы, Тәуелсiздiк көшесi, 67 б
8 (7282) 24-15-06
8 (7282) 24-41-33
2)
Ақсу аудандық бөлiмi
Жансүгiров кентi, Қабанбай батыр көшесi, 20
8 (72832) 2-14-51
3)
Қапал бөлiмшесi
Қапал кентi, Алпысбаев көшесi, 3
8 (72841) 2-17-60
4)
Алакөл аудандық бөлiмi
Үшарал қаласы, 8 март көшесi, 63
8 (72833) 2-35-46
8 (72833) 2-35-48
5)
Қабанбай бөлiмшесi
Қабанбай кентi, Абылай хан көшесi, 237
8 (72837) 4-13-85
6)
Балқаш аудандық бөлiмi
Бақанас селосы, Бижанов көшесi, 25 а
8 (72773) 95-2-22
8 (72773) 9-18-20
7)
Еңбекшi қазақ аудандық бөлiмi
Есiк қаласы, Абай көшесi, 314 а
8 (72775) 4-54-70
8 (72775) 4-54-69
8)
Шелек бөлiмшесi
Шелек селосы, Бижанов көшесi, 100
8 (72775) 2-34-96
8 (72775) 2-34-97
9)
Ескелдi аудандық бөлiмi
Қарабұлақ кентi, Оразбеков көшесi, 52
8 (72836) 3-22-16
10)
Жамбыл аудандық бөлiмi
Ұзынағаш кентi, Мәжитов көшесi, 1
8 (72770) 2-30-90
11)
Iле аудандық бөлiмi
Өтеген батыр кентi, Қуат ш.а., Тәуелсiздiк көшесi, 25

8 (7132) 57-80-27
3)
с. Каргалинское (Жилянка)
г. Актобе, Каргалинский район, с. Каргалинское (Жилянка), ул. Сатпаева, 10
8 (7132) 98-60-06
8 (7132) 98-60-05
4)
Алгинский районный отдел
Алгинский район, г. Алга, ул. Кирова, 23
8 (71337) 3-20-79
8 (71337) 3-10-96
5)
Мартукский районный отдел
Мартукский район, п. Мартук, ул. Байтурсынова, 1"Б"
8 (71331) 22-4-13
8 (71331) 22-1-14
6)
Хромтауский районный отдел
Хромтауский район, г. Хромтау, ул. Абая, 12
8 (71336) 26-6-33
8 (71336) 26-6-34
7)
Кандыагашский районный отдел
Мугалжарский район, г. Кандыагаш, мкр. Молодежный, 47 "Б"
8 (71333) 30-2-19
8 (71333) 30-2-18
8)
Эмбенский районный отдел
Мугалжарский район, г. Эмба ул. Амирова, 10
8 (71334) 23-9-83
9)
Темирский районный отдел № 8
Темирский район, п. Шубаркудук, ул. Байганина, 15 "А"
8 (71346) 23-5-83
8 (71334) 23-9-87
10)
Кобдинский районный отдел
Кобдинский район, п. Кобда пер. Нурымжанова, 2
8 (71341) 22-1-47
8 (71341) 22-1-38
11)
Каргалинский районный отдел с. Бадамша
Каргалинский район, с. Бадамша ул. Айтеке-би, 27
8 (71342) 23-4-64
8 (71342) 23-4-62
12)
Ойылский районный отдел
Уилский район, с. Уил, ул. Кокжар, 64
8 (71332) 21-1-81
8 (71332) 21-1-82
13)
Айтекебийский районный отдел № 12
Айтекебийский район, с. Комсомольское, ул. Балдырган, 10
8 (71339) 22-3-73
8 (71339) 22-3-74
14)
Байганинский районный отдел
Байганинский район, с. Карыуылкелди, ул. Барак батыра, 41 "А"
8 (71345) 23-5-86
8 (71345) 23-5-87
15)
Ыргызский районный отдел
Актюбинская область, Иргизский район, с. Иргиз, ул. Жангельдина, 7
8 (71343) 21-8-28
16)
Шалкарский районный отдел
Актюбинская область, Шалкарский район, г. Шалкар, ул. Айтеке-би, 63
8 (71335) 23-6-10
8 (71335) 23-6-11
3. Филиал РГП "ЦОН по Алматинской области"
1)
Филиал РГП "ЦОН по Алматинской области"
г. Талдыкорган, ул. Тауелсыздык, 67 "Б"
8 (7282) 24-15-06
8 (7282) 24-41-33
2)
Аксуский районный отдел
п. Жансугурова, ул. Кабанбай батыра, 20
8 (72832) 2-14-51
3)
отделение Капал
с. Капал, ул. Алпысбаева, 3
8 (72841) 2-17-60
4)
Алакольский районный отдел
г. Ушарал, ул. 8 марта, 63
8 (72833) 2-35-46
8 (72833) 2-35-48
5)
отделение Кабанбай
п. Кабанбай, ул. Абылайхана, 237
8 (72837) 4-13-85
6)
Балхашский районный отдел
с. Баканас, ул. Бижанова, 25 "А"
8 (72773) 95-2-22
8 (72773) 9-18-20
7)
Енбекшиказахский районный отдел
г. Есик, ул. Абая, 314 "А"
8 (72775) 4-54-70
8 (72775) 4-54-69
8)
отделение Шелек
с. Шелек, ул. Бижанова, 100
8 (72775) 2-34-96
8 (72775) 2-34-97
9)
Ескельдинский районный отдел
п. Карабулак, ул. Оразбекова, 52
8 (72836) 3-22-16
10)
Жамбылский районный отдел
п. Узынагаш, ул. Мажитова, 1
8 (72770) 2-30-90
11)
Илийский районный отдел
п. Отеген батыра, мкр. Куат, ул. Тауелсыздык, 25

8 (727) 251-74-46
8 (727) 251-74-47
12)
Боролдай бөлiмшесi
Боролдай селосы, Вокзальная көшесi, 6 а
8 (72738) 7-82-42
13)
Қараой бөлiмшесi
Қараой селосы, Тыңдала көшесi, 9
8 (7275) 24-88-10
14)
Ақши бөлiмшесi
Ақши селосы, Қонаев көшесi, 29
15)
Қарасай аудандық бөлiмi
Қаскелең қаласы, Жанғозин көшесi, 38
8 (72771) 2-56-86
8 (72771) 2-56-96
16)
Тау-Самалы бөлiмшесi
Тау Самалы кентi, Рысқұлов көшесi, 129
8 (727) 391-38-58
17)
Шамалған бөлiмшесi
Шамалған ст., Қонаев көшесi, 1 в
8 (7272) 93-66-33
18)
Қаратал аудандық бөлiмi
Үштөбе қаласы, Абылай хан көшесi, 22
8 (72834) 2-02-07
8 (72834) 2-20-92
19)
Кербұлақ аудандық бөлiмi
Сарыөзек қаласы, Момышұлы көшесi, нөмiрсiз
8 (72840) 3-25-88
20)
Қоғалы бөлiмшесi
Қоғалы кентi, Желтоқсан көшесi, 45
8 (72842) 9-10-59
21)
Көксу аудандық бөлiмi
Балпық би кентi, Измайлов көшесi, 10
8 (72838) 2-16-19
8 (72838) 2-16-18
22)
Қапшағай қалалық бөлiмi
Қапшағай қаласы, Қонаев көшесi, 41
8 (72772) 4-79-61
8 (72772) 4-79-60
23)
Шенгелдi бөлiмшесi
Шенгелдi селосы, Сейфуллин көшесi, 34
8 (72772) 7-11-94
24)
Сарқанд аудандық бөлiмi
Сарқанд қаласы, Жамбыл көшесi, нөмiрсiз
8 (72839) 2-35-80
8 (72839) 2-37-14
25)
Лепсi бөлiмшесi
Лепсi ст., Төлебаев көшесi, 1
8 (72843) 2-10-16
26)
Райымбек аудандық бөлiмi
Кеген селосы, Момышұлы көшесi, нөмiрсiз
8 (72777) 2-20-84
8 (72777) 2-20-82
8 (72777) 2-18-78
27)
Нарынқол бөлiмшесi
Нарынқол селосы, Райымбек көшесi, нөмiрсiз
8 (72779) 2-11-65
28)
Панфилов аудандық бөлiмi
Жаркент қаласы, Головацкий көшесi, нөмiрсiз
8 (72831) 5-51-11
29)
Талғар аудандық бөлiмi
Талғар қаласы, Лермонтов көшесi, 53 а
8 (727) 388-11-30
8 (72774) 2-21-43
8 (72774) 2-21-33
30)
Нұра бөлiмшесi
Нұра селосы, Школьная көшесi, 10
8 (72774) 5-80-62
31)
Талдықорған қалалық бөлiмi
Талдықорған қаласы, Тәуелсiздiк көшесi, 67 б
8 (7282) 24-49-75
8 (7282) 24-40-43
32)
Текелi қалалық бөлiмi
Текелi қаласы, Октябрь көшесi, 7
8 (72835) 4-35-38
8 (72835) 4-35-18
33)
Ұйғыр аудандық бөлiмi
Чунджа селосы, Қасымбеков көшесi, 35
8 (72778) 2-43-35
8 (72778) 2-43-31
8 (72778) 2-43-32
4. «Атырау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1)
«Атырау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Атырау қаласы, Сәтпаев даңғылы, 23
8 (7122) 21-34-67
2)
Облыстық бөлiм
Атырау қаласы, Сәтпаев даңғылы, 23
8 (7122) 21-29-42
3)
№ 1 қалалық бөлiм
Атырау қаласы, Баймұханов көшесi, 16 а
8 (7122) 35-75-05
8 (7122) 35-75-30
4)
№ 2 қалалық бөлiм
Атырау қаласы, Балықшы, Байжiгiтов көшесi, 80 а
8 (7122) 24-34-90
8 (7122) 24-37-89
5)
Индер аудандық бөлiмi
Атырау облысы, Индер ауданы, Индерборский кентi, Меңдiғалиев көшесi, 30
8 (71234) 2-12-96
8 (71234) 2-18-38
6)
Махамбет аудандық бөлiмi
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет селосы, Абай көшесi, 10

8 (727) 251-74-46
8 (727) 251-74-47
12)
отделение Боролдай
с. Боролдай, ул. Вокзальная, 6 "А"
8 (72738) 7-82-42
13)
отделение Караой
с. Караой, ул. Тындала, 9
8 (7275) 24-88-10
14)
отделение Акши
с. Акши, ул. Конаева, 29
15)
Карасайский районный отдел
г. Каскелен, ул. Жангозина, 38
8 (72771) 2-56-86
8 (72771) 2-56-96
16)
отделение Тау-Самалы
п. Тау Самалы, ул. Рыскулова, 129
8 (727) 391-38-58
17)
отделение Шамалган
ст. Шамалган, ул. Конаева, 1 "В"
8 (7272) 93-66-33
18)
Караталский районный отдел
г. Уштобе, ул. Абылай хана, 22
8 (72834) 2-02-07
8 (72834) 2-20-92
19)
Кербулакский районный отдел
г. Сарыөзек, ул. Момышұлы, б/н
8 (72840) 3-25-88
20)
отделение Когалы
п. Когалы, ул. Желтоксан, 45
8 (72842) 9-10-59
21)
Коксуский районный отдел
п. Балпык би, ул. Измайлова, 10
8 (72838) 2-16-19
8 (72838) 2-16-18
22)
Капшагайский городской отдел
г. Капшагай, ул. Кунаева, 41
8 (72772) 4-79-61
8 (72772) 4-79-60
23)
отделение Шенгелды
с. Шенгельды, ул. Сейфуллина, 34
8 (72772) 7-11-94
24)
Саркандский районный отдел
г. Саркан, ул. Жамбыла, б/н
8 (72839) 2-35-80
8 (72839) 2-37-14
25)
отделение Лепсы
ст. Лепсы, ул. Толебаева, 1
8 (72843) 2-10-16
26)
Райымбекский районный отдел
с. Кеген, ул. Момышұлы, б/н
8 (72777) 2-20-84
8 (72777) 2-20-82
8 (72777) 2-18-78
27)
отделение Нарынкол
с. Нарынкол, ул. Райымбека, б/н
8 (72779) 2-11-65
28)
Панфиловский районный отдел
г. Жаркент, ул. Головацкого, б/н
8 (72831) 5-51-11
29)
Талгарский районный отдел
г. Талгар, ул. Лермонтова, 53 "А"
8 (727) 388-11-30
8 (72774) 2-21-43
8 (72774) 2-21-33
30)
отделение Нура
с. Нура, ул. Школьная, 10
8 (72774) 5-80-62
31)
Талдыкорганский городской отдел
г. Талдыкорган, ул. Тауелсыздык, 67 "Б"
8 (7282) 24-49-75
8 (7282) 24-40-43
32)
Текелийский городской отдел
г. Текели, ул. Октябрьская, 7
8 (72835) 4-35-38
8 (72835) 4-35-18
33)
Уйгурский районный отдел
с. Чунджа, ул. Касымбекова, 35
8 (72778) 2-43-35
8 (72778) 2-43-31
8 (72778) 2-43-32
4. Филиал РГП "ЦОН по Атырауской области"
1)
Филиал РГП "ЦОН по Атырауской области"
г. Атырау, пр. Сатпаева, 23
8 (7122) 21-34-67
2)
Областной отдел
г. Атырау, пр. Сатпаева, 23
8 (7122) 21-29-42
3)
городской отдел № 1
г. Атырау, ул. Баймуханова, 16 "а"
8 (7122) 35-75-05
8 (7122) 35-75-30
4)
городской отдел № 2
г. Атырау, Балыкшы, ул. Байжигитова, д. 80 "а"
8 (7122) 24-34-90
8 (7122) 24-37-89
5)
Индерский районный отдел
Атырауская область, Индерский район, пос. Индерборский, ул. Мендыгалиева, 30
8 (71234) 2-12-96
8 (71234) 2-18-38
6)
Махамбетский районный отдел
Атырауская область, Махамбетский район, с. Махамбет, ул. Абая, 10

8 (71236) 2-24-96
8 (71236) 2-15-25
7)
Қызылқоға аудандық бөлiмi
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Миялы селосы, Абай көшесi, 1
8 (71238) 2-20-46
8 (71238) 2-20-27
8)
Жылыой аудандық бөлiмi
Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Бейбiтшiлiк көшесi, 8
8 (71237) 5-03-54
8 (71237) 5-01-28
9)
Құрманғазы аудандық бөлiмi
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Ганюшкино селосы, Есболаев көшесi, 66 а
8 (71233) 2-05-13
8 (71233) 2-07-14
10)
Мақат аудандық бөлiмi
Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат кентi, Центральная көшесi, 2
8 (71239) 3-22-97
8 (71239) 3-22-96
11)
Исатай аудандық бөлiмi
Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау селосы, Егемендi Қазақстан көшесi, 9
8 (71231) 2-16-70
8 (71231) 2-16-69
5. «Шығыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1)
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Өскемен қаласы, Белинский көшесi, 37 а
8 (7232) 78-42-36
8 (7232) 28-94-67
2)
№ 1 Өскемен қалалық бөлiмi
Өскемен қаласы, Сәтпаев даңғылы, 20/1
8 (7232) 60-39-22
3)
№ 2 Өскемен қалалық бөлiмi
Өскемен қаласы, Қазақстан көшесi, 99/1
8 (7232) 57-83-88
8 (7232) 22-81-37
4)
Глубоков аудандық бөлiмi
Глубоков ауданы, Глубокое кентi, Попович көшесi, 22
8 (72331) 2-23-35
5)
Зайсан қалалық бөлiмi
Зайсан ауданы, Зайсан қаласы, Жангелдин көшесi, 52 а
8 (72340) 2-67-81
6)
Зырянов аудандық бөлiмi
Зырянов ауданы, Зырянов қаласы, Стахановская көшесi, 39
8 (72335) 6-02-39
7)
Катон-Қарағай аудандық бөлiмi
Катон-Қарағай ауданы, Үлкен - Нарын селосы, Абылай хан көшесi, 96
8 (72341) 2-23-60
8)
Күршiм аудандық бөлiмi
Күршiм ауданы, Күршiм селосы, Б. Момышұлы көшесi, 77
8 (72339) 2-13-10
9)
Риддер аудандық бөлiмi
Риддер қаласы, Семей көшесi, 12
8 (72336) 4-62-62
10)
Тарбағатай аудандық бөлiмi
Тарбағатай ауданы, Ақсуат селосы, Абылай хан көшесi, 23
8 (72346) 2-24-96
11)
Ұлан аудандық бөлiмi
Ұлан ауданы, Молодежный кентi, 9
8 (72338) 2-78-96
12)
Шемонаиха қалалық бөлiмi
Шемонаиха ауданы, Шемонайха қаласы, 3-ш.а., 12
8 (72332) 3-41-00
13)
№ 1 Семей қалалық бөлiмi
Семей қаласы, 408 квартал, 21
8 (7222) 33-57-97
8 (7222) 33-55-93
14)
№ 2 Семей қалалық бөлiмi
Семей қаласы, Найманбаев көшесi, 161 а
8 (7222) 52-69-29
15)
Абай аудандық бөлiмi
Абай ауданы, Қарауыл селосы, Құнанбаев көшесi, 12
8 (72252) 2-22-64
16)
Аягөз қалалық бөлiмi
Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, Дүйсенов көшесi, 84
8 (72237) 5-24-32
17)
Бесқарағай аудандық бөлiмi
Бесқарағай ауданы, Бесқарағай селосы, Пушкин көшесi, 2 а
8 (72236) 9-06-30
18)
Бородулиха аудандық бөлiмi
Бородулиха ауданы, Бородулиха селосы, Молодежная көшесi, 25
8 (72351) 2-20-48
19)
Жарма аудандық бөлiмi
Жарма ауданы, Қалбатау селосы, Достық көшесi, 98

8 (71236) 2-24-96
8 (71236) 2-15-25
7)
Кызылкогинский районный отдел
Атырауская область, Кызылкугинский район, с. Миялы, ул. Абая, 1
8 (71238) 2-20-46
8 (71238) 2-20-27
8)
Жылыойский районный отдел
Атырауская область, Жылыойский район, г. Кульсары, ул. Бейбитшилик, 8
8 (71237) 5-03-54
8 (71237) 5-01-28
9)
Курмангазинский районный отдел
Атырауская область, Курмангазинский район, с. Ганюшкино,  ул. Есболаев, 66 "а"
8 (71233) 2-05-13
8 (71233) 2-07-14
10)
Макатский районный отдел
Атырауская область, Макатский район, п. Макат, ул. Центральная, 2
8 (71239) 3-22-97
8 (71239) 3-22-96
11)
Исатайский районный отдел
Атырауская область, Исатайский район,  с. Аккыстау, ул. Егеменды Казахстан, 9
8 (71231) 2-16-70
8 (71231) 2-16-69
5. Филиал РГП "ЦОН по Восточно-Казахстанской области"
1)
Филиал РГП "ЦОН по Восточно-Казахстанской области"
г. Усть-Каменогорск, ул. Белинского, 37 "а"
8 (7232) 78-42-36
8 (7232) 28-94-67
2)
Усть-Каменогорский городской отдел № 1
г. Усть-Каменогорск, пр. Сатпаева, 20/1
8 (7232) 60-39-22
3)
Усть-Каменогорский городской отдел № 2
г. Усть-Каменогорск, ул. Казахстан, 99/1
8 (7232) 57-83-88
8 (7232) 22-81-37
4)
Глубоковский районный отдел
Глубоковский район, п. Глубокое, ул. Поповича, 22
8 (72331) 2-23-35
5)
Зайсанский городской отдел
Зайсанский район, г. Зайсан, ул. Жангельдина, 52 "а"
8 (72340) 2-67-81
6)
Зыряновский районный отдел
Зыряновский район, г. Зыряновск, ул. Стахановская, 39
8 (72335) 6-02-39
7)
Катон-Карагайский районный отдел
Катон-Карагайский район, с. Улкен- Нарын, ул. Абылайхана, 96
8 (72341) 2-23-60
8)
Курчумский районный отдел
Курчумский район, с. Курчум, ул. Б. Момышулы, 77
8 (72339) 2-13-10
9)
Риддерский районный отдел
г. Риддер, ул. Семипалатинская, 12
8 (72336) 4-62-62
10)
Тарбагатайский районный отдел
Тарбагатайский район, с. Аксуат, ул. Абылайхана, 23
8 (72346) 2-24-96
11)
Уланский районный отдел
Уланский район, п. Молодежный, 9
8 (72338) 2-78-96
12)
Шемонаихинский городской отдел
Шемонайхинский район, г. Шемонайха, 3-мкр, 12
8 (72332) 3-41-00
13)
Семейский городской отдел № 1
г. Семей, 408-квартал, 21
8 (7222) 33-57-97
8 (7222) 33-55-93
14)
Семейский городской отдел № 2
г. Семей, ул. Найманбаева, 161 "А"
8 (7222) 52-69-29
15)
Абайский районный отдел
Абайский район, с. Карауыл, ул. Кунанбаева, 12
8 (72252) 2-22-64
16)
Аягозский городской отдел
Аягозский район, г. Аягоз, ул. Дуйсенова, 84
8 (72237) 5-24-32
17)
Бескарагайский районный отдел
Бескарагайский район, с. Бескарагай, ул. Пушкина, 2 "А"
8 (72236) 9-06-30
18)
Бородулихинский районный отдел
Бородулихинский район, с. Бородулиха, ул. Молодежная, 25
8 (72351) 2-20-48
19)
Жарминский районный отдел
Жарминский район, с. Калбатау, ул. Достык, 98

8 (72347) 6-54-00
20)
Курчатов аудандық бөлiмi
Курчатов ауданы, Курчатов селосы, Абай көшесi, 12
8 (72251) 2-21-66
21)
Көкпектi аудандық бөлiмi
Көкпектi ауданы, Көкпектi селосы, Шериаздан көшесi, 38
8 (72348) 2-21-71
22)
Үржар аудандық бөлiмi
Үржар ауданы, Үржар селосы, Абылай хан көшесi, 116
8 (72230) 2-19-85
6. «Жамбыл облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1)
«Жамбыл облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Тараз қаласы, Абай даңғылы, 232
8 (7262) 56-90-01
8 (7262) 46-00-28
2)
Тараз қалалық бөлiмi
Тараз қаласы, К. Қойгелдi көшесi, 158 а
8 (7262) 43-84-21
3)
№ 1 бөлiм
Тараз қаласы, Сәтпаев көшесi, 1 б
8 (7262) 56-90-27
4)
№ 2 бөлiм
Тараз қаласы, Талас ш.а., 2
8 (72622) 6-17-78
5)
№ 3 бөлiм
Тараз қаласы, Абай даңғылы, 232
8 (7262) 56-90-04
6)
Байзақ аудандық бөлiмi
Сарыкемер селосы, Медеуов көшесi, 33
8 (72637) 2-28-04
7)
Жамбыл аудан аудандық бөлiмi
Аса кентi, Абай көшесi, 127
8 (72633) 2-11-99
8)
Жуалы аудандық бөлiмi
Б. Момышұлы селосы, Сауранбекұлы көшесi, 49
8 (72635) 5-02-46
9)
Кордай аудандық бөлiмi
Қордай селосы, Домалақ Ана көшесi, 215
8 (72636) 2-13-52
10)
Мерке аудандық бөлiмi
Мерке селосы, Исмаилов көшесi, 232
8 (72632) 4-42-54
11)
Мойынқұм аудандық бөлiмi
Мойынқұм селосы, Рысқұлбеков көшесi, 215
8 (72642) 2-47-93
12)
Сарысу аудандық бөлiмi
Жаңатас қаласы, Жiбек жолы көшесi, 1
8 (72634) 6-33-00
13)
Талас аудандық бөлiмi
Каратау қаласы, Молдағұлова көшесi, 51
8 (72644) 6-33-93
14)
Т. Рысқұлов аудандық бөлiмi
Құлан селосы, Жiбек жолы көшесi, 71
8 (72631) 2-18-10
15)
Шу аудандық бөлiмi
Шу селосы, Автобаза көшесi, 1
8 (72643) 2-17-97
16)
Гродеково аудандық бөлiмi
Гродеково селосы, Мир көшесi, 88
8 (72633) 3-16-76
8 (7262) 51-23-24
7. «Батыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1)
«Батыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Орал қаласы, Жамбыл көшесi, 81/2

8 (72347) 6-54-00
20)
Курчатовский районный отдел
Курчатовский район, г. Курчатов, ул. Абая, 12
8 (72251) 2-21-66
21)
Кокпектинский районный отдел
Кокпектинский район, с. Кокпекты, ул. Шериаздана, 38
8 (72348) 2-21-71
22)
Урджарский районный отдел
Урджарский район, с. Урджар, ул. Абылайхана, 116
8 (72230) 2-19-85
6. Филиал РГП "ЦОН по Жамбылской области"
1)
Филиал РГП "ЦОН по Жамбылской области"
г. Тараз, пр. Абая, 232
8 (7262) 56-90-01
8 (7262) 46-00-28
2)
Таразский городской отдел
г. Тараз, ул. К.Койгелды, 158 "а"
8 (7262) 43-84-21
3)
Отдел № 1
г. Тараз, ул. Сатпаева, 1 "б"
8 (7262) 56-90-27
4)
Отдел № 2
г. Тараз, мкр.Талас, 2
8 (72622) 6-17-78
5)
Отдел № 3
г. Тараз, пр. Абая, 232
8 (7262) 56-90-04
6)
Байзакский районный отдел
с. Сарыкемер, ул. Медеуова, 33
8 (72637) 2-28-04
7)
Жамбылский районный отдел
с. Аса, ул. Абая, 127
8 (72633) 2-11-99
8)
Жуалынский районный отдел
с. Б.Момышулы, ул. Сауранбекулы, 49
8 (72635) 5-02-46
9)
Кордайский районный отдел
с. Кордай, ул. Домалак ана, 215
8 (72636) 2-13-52
10)
Меркенский районный отдел
с. Мерке, ул. Исмаилова, 232
8 (72632) 4-42-54
11)
Мойынкумский районный отдел
с. Мойынкум, ул. Рыскулбекова, 215
8 (72642) 2-47-93
12)
Сарысуский районный отдел
г. Жанатас, ул. Жибек жолы, 1
8 (72634) 6-33-00
13)
Таласский районный отдел
г. Каратау, ул. Молдагулова, 51
8 (72644) 6-33-93
14)
Отдел Т. Рыскуловского района
с. Кулан, ул. Жибек жолы, 71
8 (72631) 2-18-10
15)
Шуский районный отдел
г. Шу, ул. Автобазовская, 1
8 (72643) 2-17-97
16)
Отдел с. Гродеково
с. Гродеково, ул. Мира, 88
8 (72633) 3-16-76
8 (7262) 51-23-24
7. Филиал РГП "ЦОН по Западно-Казахстанской области"
1)
Филиал РГП "ЦОН по Западно-Казахстанской области"
г. Уральск, ул. Жамбыла, 81/2

8-711-42-21-884
17)
Теректi ауданының Ақжайық селолық округi бойынша бөлiмi
Теректi ауданы, Ақжайық селосы, Ақжайық көшесi, 5
8-711-43-91-316
8. «Қарағанды облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1)
«Қарағанды облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Чкалов көшесi, 7
8 (7212) 41-63-10
2)
№ 1 қалалық бөлiмi
Ержанов көшесi, 47/3
8 (7212) 33-13-10
3)
№ 2 қалалық бөлiмi
Чкалов көшесi, 7
8 (7212) 41-03-92
4)
№ 3 қалалық бөлiмi
Мұқанов көшесi, 5
8 (7212) 77-26-57
5)
№ 4 қалалық бөлiмi
Архитектурная көшесi, 8
8 (7212) 45-71-01
6)
№ 5 қалалық бөлiмi
21 ш.а., 6/7
8 (7212) 32-92-51
7)
№ 6 қалалық бөлiмi
Серов көшесi, 73
8 (7212) 93-16-94
8)
№ 1 Темiртау қ., бөлiмшесi
Блюхер көшесi, 23
8 (7213) 44-67-45
9)
№ 2 Темiртау қ., бөлiмшесi
Республика даңғылы, 128
8 (7213) 99-79-96
10)
№ 1 Абай аудандық бөлiмi
Абай қаласы, Абай көшесi, 54
8 (72131) 4-77-07
11)
№ 2 Абай аудандық бөлiмi
Абай қаласы, Топар кентi, Қазыбек би көшесi, 3
8 (72153) 3-04-46
12)
Сарань қаласындағы бөлiм
Сарань қаласы, Жамбыл көшесi, 85
8 (72137) 4-25-26
13)
№ 1 Шахтинск қаласындағы бөлiм
Шахтинск қаласы, А. Құнанбаев даңғылы, 65 б
8 (72156) 5-21-25
14)
№ 2 Шахтинск қаласындағы бөлiм
Шахтинск қаласы, Шахан кентi, 10/16 квартал, 16
8 (72156) 3-20-99
15)
№ 1 Осакаров аудандық бөлiмi
Осакаров кентi, Пристационная көшесi, 12
8 (72149) 4-32-62
16)
№ 2 Осакаров аудандық бөлiмi
Осакаров ауданы, Молодежный кентi, Абай көшесi, 13
8 (72148) 2-22-46
17)
Сәтпаев қалалық бөлiм
Сәтпаев қаласы, Сәтпаев даңғылы, 111
8 (71063) 4-03-47
18)
Балқаш қалалық бөлiмi
Балқаш қаласы, Бөкейхан көшесi, 20 а
8 (71036) 6-83-37
19)
Шет аудандық бөлiмi
Ақсу-Аюлы селосы, Жапақов көшесi, 23/1, Ағадыр кентi, Тәуелсiз Қазақстан көшесi, 4
8 (71031) 2-21-88
20)
Жезқазған қалалық бөлiмi
Жезқазған қаласы, Б. Момышұлы көшесi, 9
8 (7102) 73-81-09
21)
Жаңаарқа аудандық бөлiмi
Жаңаарқа ауданы, А. Оспанов көшесi, 40, Атасу кентi
8 (71030) 2-69-09
22)
Қаражал қалалық бөлiмi
Қаражал қаласы, Ленин көшесi, 18
8 (71032) 2-70-21
23)
Приозерск қалалық бөлiмi
Приозерск қаласы, Балқаш көшесi, 7
8 (71039)5-27-37
24)
№ 1 Бұқар жырау аудандық бөлiмi
Бұқар-Жырау ауданы, Абылай хан көшесi, 37, Ботақара кентi
8 (72154) 2-23-73
25)
№ 2 Бұқар жырау аудандық бөлiмi
Бұқар-Жырау ауданы, Мир көшесi, 24
8 (72138) 3-15-62
26)
№ 1 Ақтоғай аудандық бөлiмi
Ақтоғай кентi, Бөкейхан көшесi, 10
8 (71037) 2-11-05
27)
№ 2 Ақтоғай аудандық бөлiмi
Сарышаған кентi, Абай көшесi, 12
8 (71038)22-3- 39
28)
Нұра аудандық бөлiмi
Киевка кентi, Сүлейменовтер көшесi, 2
8 (721-44)2-11-11
29)
Ұлытау аудандық бөлiмi
Ұлытау ауданы, Ұлытау кентi, Амангелдi көшесi, 29 а
8 (71035) 2-13-06
30)
Қарқаралы аудандық бөлiмi
Қарқаралы қаласы, Әубәкiров көшесi, 21

8-711-42-21-884
17)
Отдел по Акжаикскому сельскому округу Теректинского района
Теректинский район, с. Акжаик, ул. Ак жайык, 5
8-711-43-91-316
8. Филиал РГП "ЦОН по Карагандинской области"
1)
Филиал РГП "ЦОН по Карагандинской области"
ул. Чкалова, 7
8 (7212) 41-63-10
2)
Городской отдел № 1
ул. Ержанова, 47/3
8 (7212) 33-13-10
3)
Городской отдел № 2
ул. Чкалова, 7
8 (7212) 41-03-92
4)
Городской отдел № 3
ул. Муканова, 5
8 (7212) 77-26-57
5)
Городской отдел № 4
ул. Архитектурная, 8
8 (7212) 45-71-01
6)
Городской отдел № 5
21 мкр., 6/7
8 (7212) 32-92-51
7)
Городской отдел № 6
ул. Серова, 73
8 (7212) 93-16-94
8)
Отдел № 1 г.Темиртау
ул. Блюхера, 23
8 (7213) 44-67-45
9)
Отдел № 2 г.Темиртау
пр. Республики, 128
8 (7213) 99-79-96
10)
Абайский районный отдел № 1
г. Абай, ул. Абая, 54
8 (72131) 4-77-07
11)
Абайский районный отдел № 2
г. Абай, п. Топар, ул. Казыбек би, 3
8 (72153) 3-04-46
12)
Отдел г. Сарань
г. Сарань, ул. Жамбыла, 85
8 (72137) 4-25-26
13)
Отдел № 1 г. Шахтинск
г. Шахтинск, пр. А. Кунанбаева, 65 "Б"
8 (72156) 5-21-25
14)
Отдел № 2 г. Шахтинск
г. Шахтинск, п. Шахан, квартал 10/16 д. 16
8 (72156) 3-20-99
15)
Осакаровский районный отдел № 1
п. Осакаровка, ул. Пристационная, 12
8 (72149) 4-32-62
16)
Осакаровский районный отдел № 2
р-н Осакаровка, п. Молодежный ул. Абая, 13
8 (72148) 2-22-46
17)
Отдел г. Сатпаев
г. Сатпаев, проспект Сатпаева, 111
8 (71063) 4-03-47
18)
Отдел г. Балхаш
г. Балхаш, ул. Бокейхана, 20а
8 (71036) 6-83-37
19)
Шетский районный отдел
село Аксу – Аюлы, ул. Жапакова, 23/1; п. Агадырь, ул. Тәуелсiз Қазақстан, 4
8 (71031) 2-21-88
20)
Отдел г. Жезказган
г. Жезказган, ул. Б. Момышулы, 9
8 (7102) 73-81-09
21)
Жанааркинский районный отдел
Жанааркинский район, ул. А. Оспанова, 40, п. Атасу
8 (71030) 2-69-09
22)
Отдел г. Каражал
г. Каражал, ул. Ленина, 18
8 (71032) 2-70-21
23)
Отдел г. Приозерск
г. Приозерск, ул. Балхашская, 7
8 (71039)5-27-37
24)
Бухар жырауский районный отдел № 1
Бухар-Жырауский район, ул. Абылай хана, 37, п. Ботакара
8 (72154) 2-23-73
25)
Бухар жырауский районный отдел № 2
Бухар-Жырауский район, ул. Мира, 24
8 (72138) 3-15-62
26)
Актогайский районный отдел № 1
п. Актогай, ул. Бокейхана, 10
8 (71037) 2-11-05
27)
Актогайский районный отдел № 2
п. Сары-шаган, ул. Абая, 12
8 (71038)22-3- 39
28)
Нуринский районный отдел
п. Киевка, ул. Сулейменовых, 2
8 (721-44)2-11-11
29)
Улытауский районный отдел
Улытауский район ул. Амангельды, 29 "а" п. Улытау
8 (71035) 2-13-06
30)
Каркаралинский районный отдел
г. Каркаралинск, ул. Аубакирова, 21

8 (72146) 3-17-03
9. «Қостанай облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1)
«Қостанай облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Таран көшесi, 114
8 (7142) 53-44-84
8 (7142) 53-25-56
2)
Қостанай қалалық бөлiмi
Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Гашика көшесi, 14
8 (7142) 26-45-51
3)
Алтынсарин аудандық бөлiмi
Қостанай облысы, Силантьевка кентi, Ленин көшесi, 51
8 (71445) 21-5-28
8 (71445) 21-5-29
4)
Амангелдi аудандық бөлiмi
Қостанай облысы, Амангелдi селосы, Майлин көшесi, 27/7
8 (71440) 21-2-55
8 (71440) 21-2-69
5)
Арқалық аудандық бөлiмi
Қостанай облысы, Арқалық қаласы, Абай көшесi, 62
8 (71430) 75-6-87
8 (71430) 75-6-86
6)
Әулиекөл бөлiмi
Қостанай облысы, Әулиекөл селосы, Ленин көшесi, 32
8 (71453) 21-8-31
8 (71453) 21-9-02
7)
Денисов бөлiмi
Қостанай облысы, Денисовка селосы, Советская көшесi, 13
8 (71434) 22-0-30
8 (71434) 92-7-16
8)
Жангелдi бөлiмi
Қостанай облысы, Жангелдi ауданы, Торай селосы, 8 март көшесi, 37
8 (71439) 22-0-05
8 (71439) 21-5-85
9)
Жетiқара аудандық бөлiмi
Қостанай облысы, Жетiқара қаласы, Ленин көшесi, 108
8 (71435) 28-2-83
8 (71435) 28-2-00
10)
Қамысты бөлiмi
Қостанай облысы, Қамысты ауданы, Қамысты селосы, Ержанова көшесi, 66
8 (71437) 22-2-76
8 (71437) 22-2-75
11)
Қарабалық бөлiмi
Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Қарабалық кентi, Космонавтар көшесi, 16
8 (71441) 32-9-61
8 (71441) 32-5-02
12)
Қарасу бөлiмi
Қостанай облысы, Қарасу ауданы, Қарасу селосы, Комсомольская көшесi, 24
8 (71452) 22-1-47
8 (71452) 21-9-69
13)
Лисаковск бөлiмi
Қостанай облысы, Лисаковск қаласы, 4-ш.а., 25
8 (71433) 32-0-90
8 (71433) 35-3-89
14)
Меңдықара бөлiмi
Қостанай облысы, Меңдықара ауданы, Боровское селосы, Королев көшесi, 4 а
8 (714-43) 22-4-60
15)
Наурзум бөлiмi
Қостанай облысы, Наурзум ауданы, Қарамендi кентi, Шақшак Жәнiбек көшесi, 5
8 (714-54) 21-0-53
8 (714-54) 21-0-15
16)
№ 1 Рудный бөлiмi
Қостанай облысы, Рудный қаласы, Космонавтар даңғылы, 12
8 (714-31) 49-8-02
17)
№ 2 Рудный бөлiмi
Қостанай облысы, Рудный қаласы, Корчагин көшесi, 76
8 (71431) 90-0-38
8 (71431) 98-9-47
18)
Сарыкөл бөлiмi
Қостанай облысы, Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кентi, Ленин көшесi, 104
8 (71451) 21-3-21
8 (71451) 21-2-09
19)
Таранов бөлiмi
Қостанай облысы, Таранов ауданы, Таранов селосы, Калинин көшесi, 93
8 (71436) 36-5-89
8 (71436) 37-4-52
20)
Ұзынкөл бөлiмi
Қостанай облысы, Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл селосы, Абай көшесi, 79
8 (71444) 21-5-67
8 (71444) 21-1-62
21)
Федоров бөлiмi
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоровка селосы, Красноармейская көшесi, 56
8 (71442) 22-5-18
8 (71442) 23-2-83
22)
Қостанай аудандық бөлiмi
Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Затабол кентi, Калинин көшесi, 53

8 (72146) 3-17-03
9. Филиал РГП "ЦОН по Костанайской области"
1)
Филиал РГП "ЦОН по Костанайской области"
Костанайская область, г. Костанай, ул. Тарана, 114
8 (7142) 53-44-84
8 (7142) 53-25-56
2)
Костанайский городской отдел
Костанайская область, г. Костанай, ул. Гашика, 14
8 (7142) 26-45-51
3)
Алтынсаринский отдел
Костанайская область, п. Силантьевка, ул. Ленина, 51
8 (71445) 21-5-28
8 (71445) 21-5-29
4)
Амангельдинский отдел
Костанайская область, с. Амангельды, ул. Майлина, 27/7
8 (71440) 21-2-55
8 (71440) 21-2-69
5)
Аркалыкский отдел
Костанайская область, г. Аркалык, ул. Абая, 62
8 (71430) 75-6-87
8 (71430) 75-6-86
6)
Аулиекольский отдел
Костанайская область, с. Аулиеколь, ул. Ленина, 32
8 (71453) 21-8-31
8 (71453) 21-9-02
7)
Денисовский отдел
Костанайская область, с. Денисовка, ул. Советская, 13
8 (71434) 22-0-30
8 (71434) 92-7-16
8)
Жангельдинский отдел
Костанайская область, Жангельдинский район, с. Торгай, ул. 8 марта, 37
8 (71439) 22-0-05
8 (71439) 21-5-85
9)
Житикаринский отдел
Костанайская область, г. Житикара, ул. Ленина, 108
8 (71435) 28-2-83
8 (71435) 28-2-00
10)
Камыстинский отдел
Костанайская область, Камыстинский район, с. Камысты, ул. Ержанова, 66
8 (71437) 22-2-76
8 (71437) 22-2-75
11)
Карабалыкский отдел
Костанайская область, Карабалыкский район, п. Карабалык, ул. Космонавтов, 16
8 (71441) 32-9-61
8 (71441) 32-5-02
12)
Карасуский отдел
Костанайская область, Карасуский район, с. Карасу, ул. Комсомольская, 24
8 (71452) 22-1-47
8 (71452) 21-9-69
13)
Лисаковский отдел
Костанайская область, г. Лисаковск, микрорайон № 4, 25
8 (71433) 32-0-90
8 (71433) 35-3-89
14)
Мендыкаринский отдел
Костанайская область, Мендыкаринский район, с. Боровское, ул. Королева, 4 "А"
8 (714-43) 22-4-60
15)
Наурзумский отдел
Костанайская область, Наурзумский район, п. Караменды, ул. Шакшак Жанибека, 5
8 (714-54) 21-0-53
8 (714-54) 21-0-15
16)
Рудненский отдел № 1
Костанайская область, г. Рудный, пр. Космонавтов, 12
8 (714-31) 49-8-02
17)
Рудненский отдел № 2
Костанайская область, г. Рудный, ул. Корчагина, 76
8 (71431) 90-0-38
8 (71431) 98-9-47
18)
Сарыкольский отдел
Костанайская область, Сарыкольский район, п. Сарыколь, ул. Ленина, 104
8 (71451) 21-3-21
8 (71451) 21-2-09
19)
Тарановский отдел
Костанайская область, Тарановский район, с. Тарановское, ул. Калинина, 93
8 (71436) 36-5-89
8 (71436) 37-4-52
20)
Узункольский отдел
Костанайская область, Узункольский район, с. Узынколь, ул. Абая, 79
8 (71444) 21-5-67
8 (71444) 21-1-62
21)
Федоровский отдел
Костанайская область, Федоровский район, с. Федоровка, ул. Красноармейская, 56
8 (71442) 22-5-18
8 (71442) 23-2-83
22)
Отдел Костанайского района
Костанайская область, Костанайский район, п. Затабольск, ул. Калинина, 53

8 (71455) 24-3-15
8 (71455) 24-3-16
10. «Қызылорда облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1)
«Қызылорда облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Ғ. Мұратбаев көшесi, 2 е
8 (7242) 23-07-16
2)
№ 1 қалалық бөлiм
Қызылорда қаласы, Тасбөгет кентi, Амангелдi көшесi, нөмiрсiз
8 (7242) 21-66-64
3)
№ 2 қалалық бөлiм
Қызылорда қаласы, Жанқожа батыр көшесi, 82
8 (7242) 25-60-57
4)
№ 3 қалалық бөлiм
Қызылорда қаласы, Шұғыла ш.а., 45
8 (7242) 24-86-11
5)
№ 4 қалалық бөлiм
Қызылорда қаласы, Ақмешiт ш.а., 1 б
8 (7242) 22-48-27
6)
Байқоңыр қалалық бөлiмi
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, Максимов көшесi, 17 а
8 (3362) 27-54-81
7)
Арал аудандық бөлiмi
Қызылорда облысы, Арал қаласы, Қарасақал көшесi, нөмiрсiз
8 (72433) 25-0-02
8)
Қазалы аудандық бөлiмi
Қызылорда облысы, Қазалы қаласы, Жанқожа батыр көшесi, нөмiрсiз
8 (72438) 26-1-27
9)
Қармақшы аудандық бөлiмi
Қызылорда облысы, Жосалы кентi, Абай көшесi, нөмiрсiз
8 (72437) 2-11-62
10)
Жалағаш аудандық бөлiмi
Қызылорда облысы, Жалағаш кентi, Желтоқсан көшесi, нөмiрсiз
8 (72431) 32-3-03
11)
Сырдария аудандық бөлiмi
Қызылорда облысы, Тереңөзек кентi, Амангелдi көшесi, 55 а
8 (72436) 2-29-00
12)
Шиелi аудандық бөлiмi
Қызылорда облысы, Шиелi кентi, Рысқұлов көшесi, нөмiрсiз
8 (72432) 4-15-59
13)
Жаңақорған аудандық бөлiмi
Қызылорда облысы, Жаңақорған кентi, Сығанақ көшесi, нөмiрсiз
8 (72435) 21-4-51
11. «Маңғыстау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1)
«Маңғыстау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Ақтау қаласы, 15 ш.а., 67 б
8 (7292) 42-23-11
8 (7292) 42-23-12
2)
№ 1 Ақтау қалалық бөлiмi
Ақтау қаласы, 15 ш.а., 67 б
8 (7292) 42-23-17
3)
№ 2 Жаңаөзен қалалық бөлiмi
Жаңаөзен қаласы, Өркен ш.а., Оқушылар шығармашылығы ғимараты
8 (72934) 5-03-90
4)
№ 3 Мұнайлы аудандық бөлiмi
Мұнайлы ауданы, Маңғыстау кентi, Қоғамдық ұйымдар ғимараты
8 (7292) 46-56-83
5)
№ 4 Бейнеу аудандық бөлiмi
Бейнеу селосы, Қосай ата көшесi, Жастар орталығы ғимараты
8 (72932) 2-55-35
6)
Бейнеу ауданының № 9 Боранқұл бөлiмi
Боранқұл селосы, 7 ауыл, «Боранқұлмәдениет» ММ ғимараты
8 (72932) 3-16-95
7)
№ 5 Маңғыстау аудандық бөлiмi
Шетпе селосы, Орталық көшесi, 15 Қазпошта ғимараты
8 (72931) 22-0-79
8)
№ 6 Қарақия аудандық бөлiмi
Құрық селосы, Уәлиханов көшесi, 15
8 (72937) 22-2-10
9)
№ 7 Түпқараған аудандық бөлiмi
Форт-Шевченко қаласы, Маяулыз көшесi, 6 д
8 (72938) 2-30-38
10)
Түпқараған ауданының № 10 Ақшүкiр бөлiмi
Ақшүкiр селосы, «Жайлау» ЖШС ғимараты, Үштерек көшесi, 5
8 (72938)33-28-44
11)
№ 8 Жетiбай аудандық бөлiмi
Жетiбай кентi, Жаңақұрылыс көшесi, 10
8 (72935) 26-9-33
12. «Павлодар облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1)
«Павлодар облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Павлодар қаласы, Павлов көшесi, 48

8 (71455) 24-3-15
8 (71455) 24-3-16
10. Филиал РГП "ЦОН по Кызылординской области"
1)
Филиал РГП "ЦОН по Кызылординской области"
Кызылординская область, г. Кызылорда, ул. Г. Муратбаева, 2 "Е"
8 (7242) 23-07-16
2)
городской отдел № 1
г. Кызылорда, пос. Тасбогет, ул. Амангельды б/н
8 (7242) 21-66-64
3)
городской отдел № 2
г. Кызылорда, ул. Жанкожа батыр, 82
8 (7242) 25-60-57
4)
городской отдел № 3
г. Кызылорда, мкр. Шугыла, 45
8 (7242) 24-86-11
5)
городской отдел № 4
г. Кызылорда, мкр. Акмешит, 1б
8 (7242) 22-48-27
6)
Байконырский городской отдел
Кызылординская область, г. Байконыр, ул. Максимова, 17 "а"
8 (3362) 27-54-81
7)
Аральский районный отдел
Кызылординская область, г. Аральск, ул. Карасакал, б/н
8 (72433) 25-0-02
8)
Казалинский районный отдел
Кызылординская область, г. Казалинск, ул. Жанкожа батыра, б/н
8 (72438) 26-1-27
9)
Кармакшинский районный отдел
Кызылординская область, кент Жосалы, ул. Абая, б/н
8 (72437) 2-11-62
10)
Жалагашский районный отдел
Кызылординская область, кент. Жалагаш, ул. Желтоксан, б/н
8 (72431) 32-3-03
11)
Сырдарьинский районный отдел
Кызылординская область, кент Теренозек, ул. Амангельди, 55 "а"
8 (72436) 2-29-00
12)
Шиелинский районный отдел
Кызылординская область, кент. Шиели, ул. Рыскулова, б/н
8 (72432) 4-15-59
13)
Жанакорганский районный отдел
Кызылординская область, кент Жанакорган, ул. Сыганак, б/н
8 (72435) 21-4-51
11. Филиал РГП "ЦОН по Мангистауской области"
1)
Филиал РГП "ЦОН по Мангистауской области"
г. Актау, 15 мкр., зд. 67 "б"
8 (7292) 42-23-11
8 (7292) 42-23-12
2)
Актауский городской отдел № 1
г. Актау, 15 мкр., зд. 67 "б"
8 (7292) 42-23-17
3)
Жанаозенский городской отдел № 2
г. Жанаозен, микрорайон Оркен, зд. Дом творчества школьников
8 (72934) 5-03-90
4)
Мунайлинский районный отдел № 3
Мунайлинский район, село Мангистау, зд. Общественных организации
8 (7292) 46-56-83
5)
Бейнеуский районный отдел № 4
село Бейнеу, ул. Косай ата, зд. Центр молодежи
8 (72932) 2-55-35
6)
Боранкулское отделение № 9 Бейнеуского района
с. Боранкул, 7 аул, зд. ГУ "Боранкулмадениет"
8 (72932) 3-16-95
7)
Мангистауский районный отдел № 5
село Шетпе, ул. Центральная, 15 (здание Казпочта)
8 (72931) 22-0-79
8)
Каракиянский районный отдел № 6
село Курык, ул. Валиханова, 15
8 (72937) 22-2-10
9)
Тупкараганский районный отдел № 7
г. Форт-Шевченко, ул. Маяулыз, 6 "д"
8 (72938) 2-30-38
10)
Акшукурское отделение № 10 Тупкараганского района
село Акшукур, зд. ТОО "Жайлау" ул. Уштерек, 5
8 (72938)
33-28-44
11)
Жетыбайский районный отдел № 8
пос. Жетыбай, ул. Жанакурылыс, зд. 10
8 (72935) 26-9-33
12. Филиал РГП "ЦОН по Павлодарской области"
1)
Филиал РГП "ЦОН по Павлодарской области"
г. Павлодар, ул. Павлова, 48

8 (7182) 33-47-35
8 (7182) 70-42-01
2)
Павлодар қалалық бөлiмi
Павлодар қаласы, Кутузов көшесi, 204
8 (7182) 34-59-04
8 (8182) 34-59-05
3)
№ 1 Павлодар қалалық бөлiмi
Павлодар қаласы, Есенәлиев көшесi, 24
8 (7182) 32-04-67
8 (7182) 70-42-09
4)
Павлодар аудандық бөлiмi
Павлодар қаласы, Толстой көшесi, 10
8 (7182) 62-92-29
8 (7182) 32-26-83
5)
Екiбастұз қалалық бөлiмi
Екiбастұз қаласы, Мәшһүр-Жүсiп көшесi, 92/2
8 (7187) 77-66-93
8 (7182) 70-42-27
6)
Ақсу қалалық бөлiмi
Ақсу қаласы, Ленин көшесi, 10
8 (7183) 76-90-60
8 (7183) 76-91-77
7)
Ақтоғай аудандық бөлiмi
Ақтоғай селосы, Абай көшесi, 72
8 (71841) 2-21-66
8)
Баянауыл аудандық бөлiмi
Баянауыл селосы, Сәтпаев көшесi, 49
8 (71840) 9-23-65
8 (71840) 9-23-61
9)
Железинка аудандық бөлiмi
Железинка селосы, Торайғыров көшесi, 58
8 (71831) 2-25-86
10)
Шарбақты аудандық бөлiмi
Шарбақты селосы, В. Чайко көшесi, 45
8 (71836) 2-34-43
8 (71836) 2-33-37
11)
Қашыр аудандық бөлiмi
Тереңкөл селосы, Тургенов көшесi, 85
8 (71833) 2-24-79
12)
Лебяжий аудандық бөлiмi
Аққу селосы, Тәшiмов көшесi, 114
8 (71839) 2-11-07
13)
Ертiс аудандық бөлiмi
Ертiс селосы, Иса Байзақов көшесi, 14
8 (71832)22-91-12
8 (71832)22-91-11
14)
Майский аудандық бөлiмi
Майский селосы, Сейфуллин көшесi, 13
8 (71838) 9-21-44
15)
Успенка аудандық бөлiмi
Успенка селосы, Тәуелсiздiкке 10 жыл көшесi
8 (71834) 9-18-40
8 (71834) 9-12-51
13. «Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1)
«Солтүстiк-Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Әуезов көшесi, 157
8 (7152) 33-12-57
2)
Қалалық бөлiмi
Қазақстан Конституциясы көшесi, 72
8 (7152) 33-02-26
3)
Айыртау ауданы бойынша бөлiмi
Д.Сыздықов көшесi, 4
8 (71533) 2-01-84
4)
Ақжар ауданы бойынша бөлiмi
Победа көшесi, 67
8 (71546) 2-21-08
5)
Аққайың ауданы бөлiмi бойынша
Труд көшесi, 11
8 (71532) 2-25-86
6)
Есiл ауданы бойынша бөлiмi
Ленин көшесi, 6
8 (71543) 2-20-03
7)
Жамбыл ауданы бойынша бөлiмi
Горький қиылысы, 10 г
8 (71544) 2-29-16
8)
Ғ. Мүсiрепов атындағы аудан бойынша бөлiмi
Ленин көшесi, 7
8 (71535) 2-22-19
9)
Қызылжар ауданы бойынша бөлiмi
Институт көшесi, 1 а
8 (71538) 2-17-46
10)
М.Жұмабаев ауданы бойынша бөлiмi
Юбилейная көшесi, 62
8 (71531) 2-03-76
11)
Мамлют ауданы бойынша бөлiмi
С.Мұқанов көшесi, 11
8 (71541) 2-27-48
12)
Тайынша ауданы бойынша бөлiмi
Казақстан Конституциясы көшесi, 208
8 (71536) 2-36-03
13)
Тимирязев ауданы бойынша бөлiмi
Уәлиханов көшесi, 17
8 (71537) 2-03-02
14)
Уәлиханов ауданы бойынша бөлiмi
Уәлиханов көшесi, 80
8 (71542) 2-28-11
15)
Шал ақын ауданы бойынша бөлiмi
Желтоқсан көшесi, 31
8 (71534) 2-73-90
14. «Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1)
«Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Шымкент қаласы, Мәделi Қожа көшесi, нөмiрсiз

8 (7182) 33-47-35
8 (7182) 70-42-01
2)
Павлодарский городской отдел
г. Павлодар, ул. Кутузова, 204
8 (7182) 34-59-04
8 (8182) 34-59-05
3)
Павлодарский городской отдел № 1
г. Павлодар, ул. Исиналиева, 24
8 (7182) 32-04-67
8 (7182) 70-42-09
4)
Павлодарский районный отдел
г. Павлодар, ул. Толстого, 10
8 (7182) 62-92-29
8 (7182) 32-26-83
5)
Экибастузский городской отдел
г. Экибастуз, ул. Машхур-Жусуп, 92/2
8 (7187) 77-66-93
8 (7182) 70-42-27
6)
Аксусский городской отдел
г. Аксу, ул. Ленина, 10
8 (7183) 76-90-60
8 (7183) 76-91-77
7)
Актогайский районный отдел
с. Актогай, ул. Абая, 72
8 (71841) 2-21-66
8)
Баянаульский районный отдел
с. Баянаул, ул. Сатпаева, 49
8 (71840) 9-23-65
8 (71840) 9-23-61
9)
Железинский районный отдел
с. Железинка, ул. Торайгырова, 58
8 (71831) 2-25-86
10)
Щербактинский районный отдел
с. Щербакты, ул. В. Чайко, 45
8 (71836) 2-34-43
8 (71836) 2-33-37
11)
Качирский районный отдел
с. Теренколь, ул. Тургенова, 85
8 (71833) 2-24-79
12)
Лебяжинский районный отдел
с. Акку, ул. Ташимова, 114
8 (71839) 2-11-07
13)
Иртышский районный отдел
с. Иртышск, ул. Исы-Байзакова, 14
8 (71832) 22-91-12
8 (71832) 22-91-11
14)
Майский районный отдел
с. Майск, ул. Сейфулина, 13
8 (71838) 9-21-44
15)
Успенский районный отдел
с. Успенка, ул. 10 лет Независимости
8 (71834) 9-18-40
8 (71834) 9-12-51
13. Филиал РГП "ЦОН по Северо-Казахстанской области"
1)
Филиал РГП "ЦОН по Северо-Казахстанской области"
ул. Ауэзова, 157
8 (7152) 33-12-57
2)
Городской отдел
ул. Конституции Казахстана, 72
8 (7152) 33-02-26
3)
Отдел по Айыртаускому району
ул. Д. Сыздыкова, 4
8 (71533) 2-01-84
4)
Отдел по Акжарскому району
ул. Победы, 67
8 (71546) 2-21-08
5)
Отдел по Аккайынскому району
ул. Труда, 11
8 (71532) 2-25-86
6)
Отдел по Есильскому району
ул. Ленина, 6
8 (71543) 2-20-03
7)
Отдел по Жамбылскому району
ул. Переулок Горького, 10 "Г"
8 (71544) 2-29-16
8)
Отдел по району им. Г. Мусрепова
ул. Ленина, 7
8 (71535) 2-22-19
9)
Отдел по Кызылжарскому району
ул. Институтская, 1 "А"
8 (71538) 2-17-46
10)
Отдел по району М. Жумабаева
ул. Юбилейная, 62
8 (71531) 2-03-76
11)
Отдел по Мамлютскому району
ул. С. Муканова, 11
8 (71541) 2-27-48
12)
Отдел по Тайыншинскому району
ул. Конституции Казахстана, 208
8 (71536) 2-36-03
13)
Отдел по Тимирязевскому району
ул. Уалиханова, 17
8 (71537) 2-03-02
14)
Отдел по Уалихановскому району
ул. Уалиханова, 80
8 (71542) 2-28-11
15)
Отдел по району Шал акына
ул. Желтоксана, 31
8 (71534) 2-73-90
14. Филиал РГП "ЦОН Южно-Казахстанской области"
1)
Филиал РГП "ЦОН по Южно-Казахстанской области"
г. Шымкент, ул. Мадели Кожа, б/н

8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 21-09-00
2)
Шымкент қаласының № 1 қалалық бөлiмi
Шымкент қаласы, Мәделi Қожа көшесi, нөмiрсiз
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 99-72-76
3)
Шымкент қаласының № 2 қалалық бөлiмi
Шымкент қаласы, Мәделi Қожа көшесi, нөмiрсiз
8 (7252) 99-72-31
4)
Шымкент қаласының № 3 қалалық бөлiмi
Шымкент қаласы, Оспанов көшесi, 61
8 (7252) 30-01-35
5)
Шымкент қаласының № 4 қалалық бөлiмi
Шымкент қаласы, Сайрам көшесi
8 (7252) 52-50-84
6)
Шымкент қаласының № 5 қалалық бөлiмi
Шымкент қаласы, Республика көшесi, 15
8 (7252) 56-52-84
7)
Арыс қалалық бөлiмi
Арыс қаласы, Ергөбек көшесi, нөмiрсiз
8 (72540) 2-31-18
8)
Бәйдiбек аудандық бөлiмi
Шаян селосы, Мыңбұлақ көшесi, нөмiрсiз
8 (72548) 21-443
9)
Кентау қалалық бөлiмi
Кентау қаласы, Абылай хан көшесi, 10
8 (72536) 36-456
10)
Қазығұрт аудандық бөлiмi
Қазығұрт селосы, Қонаев көшесi, нөмiрсiз
8 (72539) 22-757
11)
Мақтарал аудандық бөлiмi
Жетiсай қаласы, Жайшыбеков көшесi, нөмiрсiз
8 (72534) 61-343
12)
Отырар аудандық бөлiмi
Шәуiлдiр селосы, Жiбек жолы даңғылы, нөмiрсiз
8 (72544) 22-616
13)
Ордабасы аудандық бөлiмi
Темiрлан селосы, Қажымұқан көшесi, нөмiрсiз
8 (72530) 22-670
14)
Түркiстан қалалық бөлiмi
Түркiстан қаласы, Тiлеулi Мынбасы көшесi, нөмiрсiз
8 (72533) 41679
15)
Төлеби аудандық бөлiмi
Ленгер қаласы, Төле би көшесi, нөмiрсiз
8 (72547) 61-90-56
16)
Түлкiбас аудандық бөлiмi
Түлкiбас селосы, Т. Рысқұлов көшесi, 189
8 (72538) 52-709
17)
Сайрам аудандық бөлiмi
Ақсукент селосы, Қыстаубаев көшесi, нөмiрсiз
8 (72531) 77-079
18)
Созақ аудандық бөлiмi
Шолаққорған селосы, Қожанов көшесi, нөмiрсiз
8 (72546) 43-329
19)
Сарыағаш аудандық бөлiмi
Сарыағаш селосы, Шораулы көшесi, нөмiрсiз
8 (72537) 27-020
20)
Абай ауылдық бөлiмi
Абай ауылы, А.Жылқышиев көшесi, нөмiрсiз
8 (72532) 31-629
21)
Шардара аудандық бөлiмi
Шардара қаласы, Шардара тұйығы, нөмiрсiз
8 (72535) 21-583
15. «Алматы қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1)
«Алматы қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Жандосов көшесi, 51
8 (727) 247-16-28
2)
Әуезов аудандық бөлiмi
Жандосов көшесi, 51
8 (727) 247-16-27
3)
Алмалы аудандық бөлiмi
Бөгенбай батыр көшесi, 221
8 (727) 378-09-09
4)
Алатау аудандық бөлiмi
Шаңырақ-2 ш.а., Жанқожа батыр көшесi, 24
8 (727) 395-36-10
5)
Бостандық аудандық бөлiмi
Алмагүл ш.а., 9 а
8 (727) 396-37-00
6)
Жетiсу аудандық бөлiмi
Төле би көшесi, 155
8 (727) 330-72-43
7)
Медеу аудандық бөлiмi
Марков көшесi, 44
8 (727) 239-65-52
8)
Түрксiб аудандық бөлiмi
Рихард Зорге көшесi, 9
8 (727) 234-09-74
16. «Астана қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1)
«Астана қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Республика даңғылы, 12/2
8 (7172) 57-07-74
2)
Алматы ауданы бойынша бөлiмi
Мирзоян көшесi, 25
8(7172) 61-84-11

8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 21-09-00
2)
Городской отдел № 1 г. Шымкента
г. Шымкент, ул. Мадели Кожа, б/н
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 99-72-76
3)
Городской отдел № 2 г. Шымкента
г. Шымкент, ул. Мадели Кожа, б/н
8 (7252) 99-72-31
4)
Городской отдел № 3 г. Шымкента
г. Шымкент, ул. Оспанова, 61
8 (7252) 30-01-35
5)
Городской отдел № 4 г. Шымкента
г. Шымкент, ул. Сайрамская, б/н
8 (7252) 52-50-84
6)
Городской отдел № 5 г. Шымкента
г. Шымкент, ул. Республика, 15
8 (7252) 56-52-84
7)
Арысский городской отдел
г. Арыс, ул. Ергөбек, б/н
8 (72540) 2-31-18
8)
Байдибекский районный отдел
с. Шаян, ул. Мынбулак, б/н
8 (72548) 21-443
9)
Кентауский городской отдел
г. Кентау, ул. Абылай хана, 10
8 (72536) 36-456
10)
Казыгуртский районный отдел
с. Казыгурт, ул. Конаева, б/н
8 (72539) 22-757
11)
Мактаральский районный отдел
г. Жетисай, ул. Жайшыбекова, б/н
8 (72534) 61-343
12)
Отырарский районный отдел
с. Шауилдир, пр. Жибек-жолы, б/н
8 (72544) 22-616
13)
Ордабасинский районный отдел
с. Темирлан, ул. Кажымухана, б/н
8 (72530) 22-670
14)
Туркистанский городской отдел
г. Туркестан, ул. Тылеулы мынбасы, б/н
8 (72533) 41679
15)
Толебийский районный отдел
г. Ленгер, ул. Толе-би, б/н
8 (72547) 61-90-56
16)
Тулькибасский районный отдел
с. Тулькибас, ул. Т. Рыскулова, 189
8 (72538) 52-709
17)
Сайрамский районный отдел
с. Аксукент, ул. Кыстаубаева, б/н
8 (72531) 77-079
18)
Созакский районный отдел
с. Шолаккорган, ул. Кожанова, б/н
8 (72546) 43-329
19)
Сарыагашский районный отдел
с. Сарыагаш, ул. Шораулы, б/н
8 (72537) 27-020
20)
Абайский сельский отдел
с. Абай, ул. А.Жылкышиева, б/н
8 (72532) 31-629
21)
Шардаринский районный отдел
г. Шардара, тупик Шардара, б/н
8 (72535) 21-583
15. Филиал РГП "ЦОН по городу Алматы"
1)
Филиал РГП "ЦОН по г. Алматы"
ул. Джандосова, 51
8 (727) 247-16-28
2)
отдел Ауэзовского района
ул. Джандосова, 51
8 (727) 247-16-27
3)
отдел Алмалинского района
ул. Богенбай батыра, 221
8 (727) 378-09-09
4)
отдел Алатауского района
мкр-н Шанырак-2, ул. Жанкожа батыра, 24
8 (727) 395-36-10
5)
отдел Бостандыкского района
мкр-н. Алмагуль, 9 "а"
8 (727) 396-37-00
6)
отдел Жетысуского района
ул. Толе би, 155
8 (727) 330-72-43
7)
отдел Медеуского района
ул. Маркова, 44
8 (727) 239-65-52
8)
отдел Турксибского района
ул. Рихарда Зорге, 9
8 (727) 234-09-74
16. Филиал РГП "ЦОН по г. Астана"
1)
Филиал РГП "ЦОН по городу Астана"
пр. Республики, 12/2
8 (7172) 57-07-74
2)
Отдел по Алматинскому району
ул. Мирзояна, 25
8(7172) 61-84-11

3)
№ 1 бөлiмше
Республика даңғылы, 12/2
8 (7172) 32-80-10
4)
№ 2 бөлiмше
Абай көшесi, 53
8 (7172) 21-10-27
5)
№ 3 бөлiмше
Железнодорожный кентi, Ақтасты көшесi, 20
8 (7172) 94-71-80
6)
Сарыарқа ауданы бойынша бөлiмi
Республика даңғылы, 43
8 (7172) 32-46-97
7)
«Тлендиев» бөлiмшесi
Бөгенбай даңғылы, 6 а
8 (7172) 94-99-96
8)
«Ақжайық» бөлiмшесi
Есенберлин көшесi, 16/2 («Темiрбанк» АҚ ғимаратында)
8 (7172) 59-28-33
9)
«Өндiрiс» бөлiмшесi
Кемеңгерұлы көшесi, 6/1
8 (7172) 30-40-70
10)
«Кенесары» бөлiмшесi
Сарыарқа даңғылы, 12 («БТА-банк» АҚ ғимаратында)
8 (7172) 23-79-03
11)
«Жеңiс» бөлiмшесi
Жеңiс даңғылы, 34
8 (7172) 31-70-37
12)
Есiл ауданы бойынша бөлiмi
Сауран көшесi, 7
8 (7172) 50-13-70
13)
Есiл ауданы бойынша бөлiмшесi
Қабанбай батыр даңғылы, 5/1
8(7172) 50-91-95
«Оңалтушы және (немесе) конкурстық
басқарушылардың және (немесе)
сырттай байқау әкімшісінің қызметін
жүзеге асыруға құқығы бар
тұлғаларды тіркеу және оларды
тіркеуден алу» мемлекеттік қызмет
стандартына 2-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Дәрменсіз
борышкерлермен жұмыс комитеті
________________________________
(толық аты-жөні)
________________________________
(нақты тұрғылықты мекен-жайының
адресі, байланыс телефондары)
Оңалтушы және (немесе) конкурстық басқарушылар және (немесе) сырттай байқау әкімшісі қызметін жүзеге асыру мақсатында тіркеуге
өтініш
Қазақстан Республикасының ___________________________________________
_____________________________________________________________________
(бір ғана облыс немесе Астана, Алматы қаласы аумағында көрсетіледі)
_____________________________________________________________________
(оңалтушы және (немесе) конкурстық басқарушылар және (немесе)
сырттай байқау әкімшісі – өтініш берушінің қалауы бойынша)
қызметін жүзеге асыру мақсатында тіркеуіңізді сұраймын.
Жеке тұлға туралы мәліметтер:
1. Туған күні, айы, жылы ______________________________________
2. Жеке басын куәландыратын төлқұжат
деректері _____________________________________________________
(сериясы, №, кіммен және қашан берілген)
3. ЖСК ________________________________________________________
4. Білімі (жоғарғы экономикалық және (немесе) заң)
______________________________________________________
(диплом берілген күні, №, оқу орнының атауы, мамандығы)
5. Жеке кәсіпкер ретінде тіркелгендігі туралы куәлігі _________
_______________________________________________________________
(№, кіммен және қашан берілген)
6. Білім беру ұйымдарында оңалтушы, конкурстық басқарушылар, сырттай байқау әкімшісі қызметін жүзеге асыру бойынша даярлықтан өтуін растайтын мәліметтер___________________________________________
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
(құжаттың атауы, сериясы, №, кіммен және қашан берілген)

3)
Отделение № 1
пр. Республики, 12/2
8 (7172) 32-80-10
4)
Отделение № 2
ул. Абая, 53
8 (7172) 21-10-27
5)
Отделение № 3
пос. Железнодорожный, ул. Актасты, 20
8 (7172) 94-71-80
6)
Отдел по Сарыаркинскому району
пр. Республики, 43
8 (7172) 32-46-97
7)
Отделение "Тлендиева"
пр. Богенбая, 6 "а"
8 (7172) 94-99-96
8)
Отделение "Ақжайық"
ул. Есенберлина, 16/2 (в здании АО "Темiрбанк")
8 (7172) 59-28-33
9)
Отделение "Өндiрiс"
ул. Кеменгерұлы, 6/1
8 (7172) 30-40-70
10)
Отделение "Кенесары"
пр. Сарыарка, 12 (в здании АО "БТА-банк")
8 (7172) 23-79-03
11)
Отделение "Жеңiс"
пр. Жеңiс, 34
8 (7172) 31-70-37
12)
Отдел по Есильскому району
ул. Сауран, 7
8 (7172) 50-13-70
13)
Отделение по Есильскому району
пр. Кабанбай батыра, д. 5/1 вп. № 1
8(7172) 50-91-95
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Регистрация лиц, имеющих право
осуществлять деятельность реабилитационного и
(или) конкурсного управляющих, и (или)
администратора внешнего
наблюдения, и снятие их с регистрации"
Форма
Комитет по работе
с несостоятельными должниками
Министерства финансов
Республики Казахстан
от _________________________________
(полностью Ф.И.О.)
____________________________________
(адрес фактического места жительства,
контактные телефоны)
Заявление
на регистрацию в целях осуществления деятельности
реабилитационного и (или) конкурсного управляющих и (или)
администратора внешнего наблюдения
Прошу произвести регистрацию в целях осуществления деятельности в качестве
____________________________________________________________________
(реабилитационного и (или) конкурсного управляющих, и (или)
администратора внешнего наблюдения – по выбору заявителя)
на территории ________________________________ Республики Казахстан.
(указать не более одной области,
города Астаны, Алматы)
Сведения о физическом лице:
1. Число, месяц, год рождения _________________________________
2. Данные документа, удостоверяющего личность _________________
_____________________________________________________________________
(серия, №, кем и когда выдан)
3. ИИН ________________________________________________________
4. Образование (высшее экономическое и (или) юридическое)
_____________________________________________________________________
(№, дата выдачи диплома, наименование учебного заведения, специальность)
5. Свидетельство о регистрации в качестве индивидуального
предпринимателя _____________________________________________________
(№, кем и когда выдано)
6. Сведения, подтверждающие прохождение подготовки по
осуществлению деятельности реабилитационного, конкурсного
управляющих, администратора внешнего наблюдения ____________________
____________________________________________________________________
(наименование документа, серия, №, кем и когда выдан)

7. Жұмыс орны _________________________________________________
8. Тұрғылықты мекен-жайы ______________________________________
9. Пошталық адресі ____________________________________________
(тағайындалғаны туралы хабарлама алу үшін көрсетіледі)
10. Экономикалық, қаржы, есептік-талдамалық, бақылау-тексеру, құқық қызметі салаларының бірінде не заңды тұлғаның бірінші басшысы лауазымында кемінде үш жыл жұмыс тәжірибесінің болуы туралы мәліметтер __________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(мекеменің атауы, лауазымы, қызмет атқару мерзімі)
11. Сотталғандығы бар/жоқтығы туралы мәліметтер _______________
12. Наркологиялық және психиатриялық диспансерлер де есепте тұрған/тұрмағандығы жөнінде мәліметтер ______________________________
13. Электрондық пошта адресі (е-mail) _________________________
14. Қосымша тіркелетін құжаттар:
1) жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
2) жоғары заң және (немесе) экономикалық білімі туралы дипломдардың көшірмесі;
3) білім беру ұйымынан берілген оңалтушы, конкурстық басқарушылардың, сырттай бақылау әкімшісінің қызметін жүзеге асыру бойынша даярлықтан өткенін растайтын құжаттың көшірмесі;
4) еңбек қызметін, оның ішінде жұмыс өтілін растайтын құжаттардың көшірмесі;
5) тұрғылықты жері бойынша ұсынылғанға дейін кемінде бір ай бұрын берілген сотталғаны жоқ екендігі туралы анықтама;
6) тұрғылықты жері бойынша ұсынылғанға дейін кемінде бір ай бұрын наркологиялық және психиатриялық диспансерлер берген медициналық анықтамалары.
Ескерту: құжаттардың көшірмелері салыстырып тексеру үшін түпнұсқасымен бірге не құжаттардың нотариат куәландырған көшірмелері ұсынылады.
________ ______________________
(қолы)          (аты-жөні)
20__ жыл «____» __________.
(күні, айы)
«Оңалтушы және (немесе) конкурстық
басқарушылардың және (немесе)
сырттай байқау әкімшісінің қызметін
жүзеге асыруға құқығы бар
тұлғаларды тіркеу және оларды
тіркеуден алу» мемлекеттік қызмет
стандартына 3-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Дәрменсіз
борышкерлермен жұмыс комитеті
________________________________
(толық аты-жөні)
________________________________
(нақты тұрғылықты мекен-жайының
адресі, байланыс телефондары)
Оңалтушы және (немесе) конкурстық басқарушылар және (немесе) сырттай байқау әкімшісі қызметін жүзеге асыру мақсатында тіркелген тұлғаның деректеріне өзгерістер енгізу туралы
өтініш
_____________________________________________________________________
(оңалтушы және (немесе) конкурстық басқарушылар және (немесе) сырттай байқау әкімшісі)
қызметін жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының
_____________________________________________________ аумағында
(облысты, Астана, Алматы қаласын көрсету қажет)
20 __ жылғы «____» ______________ № __ тіркелген ______________
(тіркеу күні, №)
_____________________________________________________________________
(толық аты-жөні)
деректеріне мынадай өзгерісттерді енгізуді сұраймын:_________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(тіркеу туралы өтініште көрсетілген өзгертуге жататын деректер туралы мәліметтер көрсетіледі)
________ ______________________
(қолы)           (аты-жөні)
20__ жыл «____» __________.
(күні, айы)
«Оңалтушы және (немесе) конкурстық
басқарушылардың және (немесе)
сырттай байқау әкімшісінің қызметін
жүзеге асыруға құқығы бар
тұлғаларды тіркеу және оларды
тіркеуден алу» мемлекеттік қызмет
стандартына 4-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Дәрменсіз
борышкерлермен жұмыс комитеті
________________________________
(толық аты-жөні)
________________________________
(нақты тұрғылықтымекен-жайының
адресі, байланыс телефондары)
Оңалтушы және (немесе) конкурстық басқарушылар және (немесе) сырттай байқау әкімшісі қызметін жүзеге асыру мақсатында тіркелген тұлғаны, тіркеуден алуға
өтініш
_____________________________________________________________________
(оңалтушы және (немесе) конкурстық басқарушылар және (немесе) сырттай байқау әкімшісі) қызметін жүзеге асыру мақсатында
Қазақстан Республикасының
_____________________________________________________ аумағында
(облысты, Астана, Алматы қалаларын көрсету қажет)
20 __ жылғы «____» ________________ №___
(тіркеу күні, №)
тіркелген ____________________
______________________________________________________________
(толық аты-жөні)

7. Место работы ______________________________________________
8. Место жительства __________________________________________
9. Почтовый адрес ____________________________________________
(указывается для получения уведомления о назначении)
10. Сведения о наличии опыта работы не менее трех лет в одной
из следующих сфер деятельности: экономической, финансовой, учетно-
аналитической, контрольно-ревизионной, правовой либо в должности
первого руководителя юридического лица _____________________________
____________________________________________________________________
(должность, наименование организации, период работы)
11. Сведения о наличии/отсутствии судимости
____________________________________________________________________
12. Сведения о нахождении на учете в наркологическом и
психиатрическом диспансерах ________________________________________
13. Адрес электронной почты (е-mail)__________________________
14. Прилагаемые документы:
1) копия документа, удостоверяющего личность;
2) копии дипломов о высшем юридическом и (или) экономическом
образовании;
3) копия документа, выданного организацией образования,
подтверждающего прохождение подготовки по осуществлению деятельности
реабилитационного, конкурсного управляющих, администратора внешнего
наблюдения;
4) копии документов, подтверждающих трудовую деятельность, в
том числе стаж работы;
5) справка об отсутствии судимости, выданная по месту
жительства, не ранее чем за месяц до ее представления;
6) медицинские справки, выданные наркологическим и
психиатрическим диспансерами по месту жительства не ранее чем за
месяц до их представления.
Примечание: копии документов представляются одновременно с
оригиналами для сверки либо нотариально засвидетельствованные копии
документов.
________________                          ___________________________
(подпись)                                       (Ф.И.О.)
"____" ______________ 20 __ год.
(дата)
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Регистрация лиц, имеющих право
осуществлять деятельность реабилитационного и
(или) конкурсного управляющих, и (или)
администратора внешнего
наблюдения, и снятие их с регистрации"
Форма
Комитет по работе
с несостоятельными должниками
Министерства финансов
Республики Казахстан
от ____________________________
(полностью Ф.И.О.)
_____________________________
(адрес фактического места
жительства, контактные телефоны)
Заявление
о внесении изменений в данные лица, зарегистрированного в целях
осуществления деятельности реабилитационного и (или)
конкурсного управляющих, и (или) администратора внешнего
наблюдения
Прошу внести изменения в данные _____________________________________
____________________________________________________________________,
(Ф.И.О.)
зарегистрированного в целях осуществления деятельности в качестве
____________________________________________________________________,
(реабилитационного и (или) конкурсного управляющих, и (или) администратора внешнего наблюдения)
на территории _________________________________ Республики Казахстан
(указать область, города Астаны, Алматы)
"___" ________ 20_____ года № ______, а именно:_____________________
(дата, № регистрации)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(указываются сведения, подлежащие изменению в заявлении о регистрации)
__________________                     ______________________________
(подпись)                                          (Ф.И.О.)
"____" ______________ 20 __ год.
(дата)
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
"Регистрация лиц, имеющих право
осуществлять деятельность реабилитационного и
(или) конкурсного управляющих, и (или)
администратора внешнего
наблюдения, и снятие их с регистрации"
Форма
Комитет по работе
с несостоятельными должниками
Министерства финансов
Республики Казахстан
от ______________________________
(полностью Ф.И.О.)
________________________________
(адрес фактического места жительства,
контактные телефоны)
Заявление
на снятие с регистрации лица, зарегистрированного в целях
осуществления деятельности реабилитационного и (или)
конкурсного управляющих и (или) администратора внешнего
наблюдения

Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы «Банкроттық туралы» Заңына сәйкес _______________________________________________
(тіркеуден шығу негіздемесі)
байланысты, тіркеуден алуды сұраймын.
Өтінішті беру кезінде конкурстық іс-жүргізу және (немесе) оңалту және (немесе) сырттай байқау рәсімін жүзеге асырмаймын.
________ ______________________
(қолы)           (аты-жөні)
20 __ жыл «____» __________.
(күні, айы)
«Оңалтушы және (немесе) конкурстық
басқарушылардың және (немесе)
сырттай байқау әкімшісінің қызметін
жүзеге асыруға құқығы бар
тұлғаларды тіркеу және оларды
тіркеуден алу» мемлекеттік қызмет
стандартына 5-қосымша
Кесте. Сапа және тиімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және тиімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылғы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4
1. Уақтылылығы
1.1. Құжаттарды тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
100
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
85
3. Қол жетімділік
3.1. Қызметті көрсету сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
80
3.2. Ақпаратқа электронды түрде қол жеткізуге болатын қызметтер %-ы (үлесі)
100
4. Шағымдану үдерісі
4.1. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
90
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
100

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 1997
года "О банкротстве", прошу снять с регистрации _____________________
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О.)
прошедшего регистрацию в целях осуществления деятельности в качестве
_____________________________________________________________________
(реабилитационного и (или) конкурсного управляющих, и (или)
администратора внешнего наблюдения)
на территории________________________________________________________
(указать область, города Астана, Алматы)
Республики Казахстан "___" ________ 20____ года № _______, в связи
_____________________________________________________________________
(основание)
На момент подачи заявления процедуру конкурсного производства и
(или) реабилитации и (или) внешнего наблюдения не осуществляю.
__________________                     ______________________________
(подпись)                                        (Ф.И.О.)
"____" ______________ 20 __ год.
(дата)
Приложение 5
к стандарту государственной услуги
"Регистрация лиц, имеющих право
осуществлять деятельность реабилитационного и
(или) конкурсного управляющих, и (или)
администратора внешнего
наблюдения, и снятие их с регистрации"
Таблица. Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и эффективности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев предоставления услуги в установленный срок с момента сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) получателей государственных услуг, удовлетворенных качеством процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) получателей государственных услуг, удовлетворенных качеством и информацией о порядке предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг информации, которые доступны в электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) получателей государственных услуг, удовлетворенных существующим порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных вежливостью персонала