"2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 1523 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 – 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 19-2-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулыға 21-қосымшада:
«
4.
Атырау облысы
102 756
»
деген жол жаңа редакцияда жазылсын:
«
4.
Атырау облысы
102 755
».
2. Осы қаулы 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 1523 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 1350 қаулысына

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2011 года № 1523
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от  13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 – 2013 годы" следующие изменения:
приложение 19-2 к указанному постановлению изложить в новой  редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в приложении 21 к указанному постановлению строку:
"
4.
Атырауская область
102 756
"
изложить в новой редакции:
"
4.
Атырауская область
102 755
".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2011 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 декабря 2011 года № 1523

19-2-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне спорттағы дарынды балаларға арналған
мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты
үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға берілетін нысаналы
ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу
Р/с
Облыстар мен қаланың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
2 810
1.
Ақмола облысы
156
2.
Шығыс Қазақстан облысы
338
3.
Батыс Қазақстан облысы
362
4.
Қарағанды облысы
617
5.
Қызылорда облысы
220
6.
Солтүстік Қазақстан облысы
493
7.
Оңтүстік Қазақстан облысы
624

Приложение 19-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 декабря 2010 года № 1350
Распределение сумм целевых текущих трансфертов
областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию
учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
№ п/п
Наименование областей
Сумма
тыс. тенге
Всего                                         2 810
1. Акмолинская область                                   156
2. Восточно-Казахстанская область                        338
3. Западно-Казахстанская область                         362
4. Карагандинская область                                617
5. Кызылординская область                                220
6. Северо-Казахстанская область                          493
7. Южно-Казахстанская область                            624