Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 1574 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыру бекітілсін.
2. Мүдделі мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар осы қаулыдан туындайтын тиісті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы 2012 жылғы 21 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырудың 2-тармағы ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 1574 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілген өзгерістер мен толықтырулар
1. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 10 қарашадағы № 1433 қаулысында:
4-тармақ алынып тасталсын.
2. «Мемлекеттік күзетілуі тиіс объектілердің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 қазандағы № 1151 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттiк күзетiлуi тиiс объектiлердi айқындау қағидасында:
«Объектілерді стратегиялық объектілерге жатқызу өлшемдері» деген 3-бөлімде:
6-тармақтың екінші бөлігінде:
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«4) аса қауіпті, бактериологиялық, биологиялық, химиялық, есірткі құралдарын және прекурсорларды әзірлеу, өндіру, сынақтан өткізу, зерттеу және сақтау жөніндегі мемлекеттік ұйымдардың және мекемелердің объектілері;»;
мынадай мазмұндағы 4-1) тармақшамен толықтырылсын:
«4-1) жарылғыш және улы заттарды сақтау жөніндегі заңды тұлғалардың объектілері;».
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.05.2014 № 563 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2011 года № 1574
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнение, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Заинтересованным государственным и местным исполнительным органам принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 21 января 2012 года, пункт 2 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 декабря 2011 года № 1574
Изменения и дополнение, которые вносятся в
некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2001 года № 1433 "Некоторые вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан":
пункт 4 исключить.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2011 года № 1151 "Некоторые вопросы объектов, подлежащих государственной охране":
в Правилах определения объектов, подлежащих государственной охране, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 3. Критерии отнесения объектов к стратегическим:
в части второй пункта 6:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) объекты государственных организаций и учреждений по разработке, производству, испытанию, исследованию и хранению особо опасных, бактериологических, биологических, химических, наркотических средств и прекурсоров";
дополнить подпунктом 4-1) следующего содержания:
"4-1) объекты юридических лиц по хранению взрывчатых и ядовитых веществ;".
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.05.2014  № 563(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).