Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 1580 Қаулысы
Көліктегі ішкі істер органдарын басқару жүйесін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелері қайта аталсын.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелері қайта ұйымдастырылсын.
3. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерініңтізбесінде:
реттік нөмірі 220-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«220. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Ақтөбе станциясындағы ішкі істер желілік басқармасы.»;
реттік нөмірі 222-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 225-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«225. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Астана станциясындағы ішкі істер желілік басқармасы.»;
реттік нөмірі 226-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 227-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«227. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Қарағанды-Сұрыптау станциясындағы ішкі істер желілік басқармасы.»;
реттік нөмірі 232-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«232. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Алматы-1 станциясындағы ішкі істер желілік басқармасы.»;
реттік нөмірлері 233, 234, 235-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 236-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«236. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Жамбыл станциясындағы ішкі істер желілік басқармасы.»;
реттік нөмірлері 238, 240, 241, 242-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 243-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«243. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Шымкент станциясындағы ішкі істер желілік басқармасы.».
4. Осы қаулыға 1-қосымшада көрсетілген мемлекеттік мекемелерді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.

Некоторые вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2011 года № 1580
В целях совершенствования системы управления органами внутренних дел на транспорте Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать государственные учреждения - территориальные органы Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Реорганизовать государственные учреждения - территориальные органы Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. В постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311) внести следующие изменения:
в Перечне государственных учреждений - территориальных органов Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 220, изложить в следующей редакции:
"220. Линейное управление внутренних дел на станции Актобе Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
строку, порядковый номер 222, исключить;
строку, порядковый номер 225, изложить в следующей редакции:
"225. Линейное управление внутренних дел на станции Астана Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
строку, порядковый номер 226, исключить;
строку, порядковый номер 227, изложить в следующей редакции:
"227. Линейное управление внутренних дел на станции Караганда-Сортировочная Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
строку, порядковый номер 232, изложить в следующей редакции:
"232. Линейное управление внутренних дел на станции Алматы-1 Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
строки, порядковые номера 233, 234, 235, исключить;
строку, порядковый номер 236, изложить в следующей редакции:
"236. Линейное управление внутренних дел на станции Жамбыл Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
строки, порядковые номера 238, 240, 241, 242, исключить;
строку, порядковый номер 243, изложить в следующей редакции:
"243. Линейное управление внутренних дел на станции Шымкент Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.".
4. Установить, что финансирование государственных учреждений, указанных в приложении 1 к настоящему постановлению, осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных Министерству внутренних дел Республики Казахстан в республиканском бюджете.

5. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 1580 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қайта
аталатын аумақтық органдары - мемлекеттік
мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Ақтөбе станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Ақтөбе станциясындағы Ішкі істер желілік басқармасына.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Астана станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Астана станциясындағы Ішкі істер желілік басқармасына.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Қарағанды-Сұрыптау станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Қарағанды-Сұрыптау станциясындағы Ішкі істер желілік басқармасына.
4. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Алматы-1 станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Алматы-1 станциясындағы Ішкі істер желілік басқармасына.
5. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Жамбыл станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Жамбыл станциясындағы Ішкі істер желілік басқармасына.
6. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Шымкент станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Шымкент станциясындағы Ішкі істер желілік басқармасына.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 1580 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қайта
ұйымдастырылатын аумақтық органдары - мемлекеттік
мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Ақтөбе станциясындағы Ішкі істер желілік басқармасына қосу жолымен Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Қандыағаш станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі.

5. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2011 года № 1580
Перечень
переименовываемых государственных учреждений - территориальных
органов Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1. Линейный отдел внутренних дел на станции Актобе Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейное управление внутренних дел на станции Актобе Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
2. Линейный отдел внутренних дел на станции Астана Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейное управление внутренних дел на станции Астана Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Линейный отдел внутренних дел на станции Караганда-Сортировочная Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейное управление внутренних дел на станции Караганда-Сортировочная Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
4. Линейный отдел внутренних дел на станции Алматы-1 Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейное управление внутренних дел на станции Алматы-1 Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
5. Линейный отдел внутренних дел на станции Жамбыл Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейное управление внутренних дел на станции Жамбыл Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
6. Линейный отдел внутренних дел на станции Шымкент Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Линейное управление внутренних дел на станции Шымкент Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2011 года № 1580
Перечень
реорганизуемых государственных учреждений - территориальных
органов Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1. Линейный отдел внутренних дел на станции Кандыагаш Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан путем присоединения к Линейному управлению внутренних дел на станции Актобе Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Астана станциясындағы Ішкі істер желілік басқармасына қосу жолымен Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Астана қаласының әуежайындағы ішкі істер желілік бөлімі.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Алматы-1 станциясындағы Ішкі істер желілік басқармасына қосу жолымен Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Алматы қаласының әуежайындағы ішкі істер желілік бөлімі.
4. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Алматы-1 станциясындағы Ішкі істер желілік басқармасына қосу жолымен Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Үштөбе станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі.
5. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Алматы-1 станциясындағы Ішкі істер желілік басқармасына қосу жолымен Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Достық станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі.
6. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Шымкент станциясындағы Ішкі істер желілік басқармасына қосу жолымен Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Арыс станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі.
7. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Шымкент станциясындағы Ішкі істер желілік басқармасына қосу жолымен Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Түркістан станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі.
8. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Жамбыл станциясындағы Ішкі істер желілік басқармасына қосу жолымен Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Луговая станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі.
9. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Жамбыл станциясындағы Ішкі істер желілік басқармасына қосу жолымен Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктегі ішкі істер департаментінің Шу станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі.

2. Линейный отдел внутренних дел в аэропорту города Астана Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан путем присоединения к Линейному управлению внутренних дел на станции Астана Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Линейный отдел внутренних дел в аэропорту города Алматы Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан путем присоединения к Линейному управлению внутренних дел на станции Алматы-1 Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
4. Линейный отдел внутренних дел на станции Уштобе Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан путем присоединения к Линейному управлению внутренних дел на станции Алматы-1 Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
5. Линейный отдел внутренних дел на станции Достык Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан путем присоединения к Линейному управлению внутренних дел на станции Алматы-1 Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
6. Линейный отдел внутренних дел на станции Арысь Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан путем присоединения к Линейному управлению внутренних дел на станции Шымкент Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
7. Линейный отдел внутренних дел на станции Туркестан Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан путем присоединения к Линейному управлению внутренних дел на станции Шымкент Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
8. Линейный отдел внутренних дел на станции Луговая Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан путем присоединения к Линейному управлению внутренних дел на станции Жамбыл Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
9. Линейный отдел внутренних дел на станции Шу Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан путем присоединения к Линейному управлению внутренних дел на станции Жамбыл Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.