"Шекті тарифтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 наурыздағы № 392 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 1628 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 7 қыркүйектегі № 750 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.09.2015 № 750 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2009 года № 392 "Об утверждении предельных тарифов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2011 года № 1628. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2015 года № 750
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.09.2015 № 750 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. «Шекті тарифтерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 наурыздағы № 392 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж. № 17, 142-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Электр энергетикасы туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 4-бабының 6) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:»;
көрсетілген қаулымен бекітілген шекті тарифтерде:
«11-топ» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Тобы
Жылдар бойынша шекті тарифтер

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2009 года № 392 «Об утверждении предельных тарифов» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 17, ст. 142) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии с подпунктом 6) статьи 4 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об электроэнергетике» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:»;
в предельных тарифах, утвержденных указанным постановлением:
строку «11 группа» изложить в следующей редакции:
«
Группа
Предельные тарифы по годам