"Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 ақпандағы № 129 қаулысына өзгерістер енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 1648 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1561 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1561 қаулысымен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2011 года № 129 "О Стратегическом плане Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на 2011-2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2011 года № 1648. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1561
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1561 (вводится в действие с 01.01.2014).

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 62-бабының 7-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 ақпандағы № 129 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 240-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар мен нәтижелер көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:

В соответствии с пунктом 7 статьи 62 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан
от 11 февраля 2011 года № 129 "О Стратегическом плане Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 240) следующие изменения:
в разделе 3 "Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов":

«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар мен нәтижелер көрсеткіштері» деген 3.1-кіші бөлімде:
«Қазақстан Республикасының көлік инфрақұрылымын дамыту» деген 1-стратегиялық бағытта:
«Көлік-коммуникация кешенін дамытудың озыңқы қарқынына қол жеткізу» деген 1.1-мақсат:
мына:
«
1. 2015 жылға қарай көлік бойынша жалпы қосылған құнның 63%-ға өсуіне қол жеткізу үшін көлік-коммуникация кешенінің негізгі көрсеткіштерін ұлғайту
стат. деректер
%
7,9

в подразделе 3.1 "Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов":
в стратегическом направлении 1 "Развитие транспортной инфраструктуры Республики Казахстан":
цель 1.1. "Достижение опережающих темпов развития транспортно-коммуникационного комплекса":
строку
"
1. Увеличение основных
показателей транспортно-
коммуникационного комплекса
для достижения к 2015 году
роста валовой добавленной
стоимости по транспорту на 63 %
стат.
данные
%
7,9

2599
3000
»;
мына:
«
4. «Батыс Еуропа – Батыс Қытай» халықаралық транзит дәлізін қайта жаңарту
ККМ деректері
км
417
1000
1035
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
4. «Батыс Еуропа – Батыс Қытай» халықаралық транзит дәлізін қайта жаңарту
ККМ деректері
км
417
750
1035
»
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлім осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1648 қаулысына
қосымша
7-бөлім. Бюджеттік бағдарламалар
7.1. Бюджеттік бағдарламалар
Бюджеттік бағдарлама
(кіші бағдарлама)
001 «Көлік және коммуникация саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестіру және бақылау жөніндегі қызметтер»
Сипаттау
Көлік-коммуникациялық кешенді дамытудың мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламаларын, заңнамалық актілерді, заңнаманы қолдануды жетілдіру бойынша ұсыныстарды әзірлеу, сондай-ақ нормативтік құқықтық актілерді, Министрліктің құзыретіне кіретін көлік-коммуникациялық кешен саласындағы техникалық талаптар мен өзге де нормативтерді әзірлеу және қабылдау; болжамдарды әзірлеу және мемлекеттің мұқтаждығы мен экономикасының тасымалдар мен коммуникациялардағы қажеттілігін уақтылы сапалы қамтамасыз ету; көлік-коммуникациялық кешеннің мемлекеттік үлестеріне және заңды тұлғалардың акция пакеттерімен иелік ету мен пайдалануға қатысты Үкіметтің шешімдері бойынша функцияларды жүзеге асыру; ұсынылған біліктілік талаптарына сәйкес өзінің лауазымдық міндеттерін тиімді орындау және кәсіби шеберлігін жетілдіру үшін кәсіптік қызмет саласындағы білім беру бағдарламасы бойынша теориялық және практикалық білімдерді, шеберлікті, машықтарды жаңарту. Жүйелі-техникалық қызмет көрсету және жүйелі-есептеуіш техниканы жөндеу. Жергілікті есептеуіш желіні, ақпараттық жүйелер мен бағдарламалық өнімдерге әкімшілік ету, сүйемелдеу.
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
Мемлекеттік функцияларды, өкілеттіктерді жүзеге асыру және олардан туындайтын мемлекеттік қызметтерді көрсету
іске асыру тәсіліне қарай
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Ағымдағы бюджеттік бағдарлама
Бюджеттік бағдарламаның көрсеткіштері
Көрсеткішінің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2014 жыл
2015 жыл
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері
Көлік саласында саясатты қалыптастыру бойынша қызметтер
адам

2599
3000
";
строку
"
4. Реконструкция международного
транзитного коридора "Западная
Европа – Западный Китай"
данные
МТК
км
417
1000
1035
"
изложить в следующей редакции:
"
4. Реконструкция международного
транзитного коридора "Западная
Европа – Западный Китай"
данные
МТК
км
417
750
1035
";
раздел 7 "Бюджетные программы" изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2011 года № 1648
Раздел 7. Бюджетные программы
7.1. Бюджетные программы
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
001 "Услуги по формированию политики, координации и контроля в области
транспорта и коммуникаций"
Описание
Разработка государственных и отраслевых (секторальных) программ развития
транспортно-коммуникационного комплекса; разработка законодательных
актов, предложений по совершенствованию применения законодательства, а
также разработка и принятие нормативных правовых актов, технических
условий и иных нормативов в области транспортно-коммуникационного
комплекса по вопросам, входящим в компетенцию Министерства; разработка
прогнозов и своевременное качественное обеспечение потребностей
государственных нужд и экономики в перевозках и коммуникациях; по
решениям Правительства осуществление функций, связанных с владением и
пользованием государственными долями и пакетами акций юридических лиц
транспортно-коммуникационного комплекса; обновление теоретических и
практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в
сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми
квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих
должностных обязанностей и совершенствования профессионального
мастерства. Системно-техническое обслуживание и ремонт
системно-вычислительной техники. Администрирование, сопровождение
локально-вычислительной сети, информационных систем и программных
продуктов.
Вид
бюджетной
программы
в зависимости
от содержания
Осуществление государственных функций, полномочий и
оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости
от способа
реализации
Индивидуальная бюджетная программа
текущая/
развитие
Текущая бюджетная программа
Показатели
бюджетной
программы
Наименование
показателя
Ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый период
2014
год
2015 год
2009
год
2010
год
2011
год
2012
год
2013
год
Показатели
прямого
результата
Оказание
услуг по
формированию
политики в
области
транспорта
чел.

21 318 097
21 950 000
31 879 056
27 000 000
27 000 000
0
0
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
004 «Әуе кемелерінің ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз ету»
Сипаттама
«Әуе кемелерінің ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы көліктің барлық түрлерінде жолаушылар мен жүктерді тасымалдау жағдайларының қауіпсіздігін қамтамасыз ету бойынша мақсатқа қол жеткізуде көлік процестерінің қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі стратегиялық бағытты іске асыруға және азаматтық авиациядағы қауіпсіздікті арттыру бойынша міндеттерді орындауға бағытталған.
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
Мемлекеттік қызметтерді, өкілеттіктерді жүзеге асыру және одан туындайтын мемлекеттік қызметтерді көрсету
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Ағымдағы бюджеттік бағдарлама
Бюджеттік бағдарламаның көрсеткіштері
Көрсеткіштің атауы
Өлш. бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2014 жыл
2015 жыл
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері
«Ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз ету орталығы» РМК персоналына растайтын сертификаттарды бере отырып, біліктілігін арттыру (курс саны)
бірлік
2
«Ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз ету орталығы» РМК арналған азаматтық авиация саласындағы басшылық құжаттарын алу және олардың базасын қалыптастыру үшін ИКАО кітапханасын сатып алу
бірлік
1
Түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
«Ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз ету орталығы» РМК-ның біліктілігін арттыру курсынан өткен қызметкерлерінің саны
бірлік
27
Сапа көрсеткіштері
Алынған сертификаттар саны
бірлік
32
Тиімділік көрсеткіштері
Әуе кемелерінің үлгісі бойынша рұқсат алған білікті персонал
%
24
ИКАО стандарттарына түзетулерге мониторинг жүргізу және ИКАО стандарттарына байланысты айырмашылықтың болуы туралы ИКАО-ны хабардар ету (айырмашылық саны)
бірлік
2
Бюджеттік қаражаттың көлемі
мың теңге
0
0
51 930
0
0
0
0
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарлама (кiшi бағдарлама)
005 «Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздердi ұстау»
Сипаттама
Iшкi су жолдарындағы кеме қатынасының қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету.
Навигациялық жабдықтар белгiлерiн қою (алу) және күтіп ұстау арқылы кеме жүргізудің кепiлдендiрiлген габариттерін қамтамасыз ету: түбін тереңдету (жердi қарпу), түзету, түбін тазарту және трал жұмыстарын орындау; кеме жүретін гидротехникалық құрылыстарды (шлюздерді) қауiпсiз жұмыс жағдайында ұстау
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
Мемлекеттік функцияларды, өкілеттіктерді жүзеге асыру және олардан туындайтын мемлекеттік қызметтерді көрсету
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Ағымдағы бюджеттік бағдарлама
Бюджеттік бағдарламаның көрсеткіштері
Көрсеткіштің атауы
Өлшем бiрлiгi
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2014 жыл
2015 жыл
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері
Навигациялық жабдықтарды орнату (алып тастау) және қызмет көрсету
км
3 983,5
3 983,5
3 983,5
3 983,5
3 983,5
Түбін тереңдету бойынша жұмыстар
мың м3

21 318 097
21 950 000
31 879 056
27 000 000
27 000 000
0
0
Форма бюджетной программы
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
004 "Обеспечение безопасности полетов воздушных судов"
Описание
Направлена на реализацию стратегического направления по обеспечению
безопасности транспортных процессов на достижения целей по обеспечению
безопасности условий передвижения пассажиров и грузов на всех видах
транспорта и на выполнение задач по повышению безопасности в гражданской
авиации.
Вид
бюджетной
программы
в зависимости
от содержания
Осуществление государственных функций, полномочий и
оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости
от способа
реализации
Индивидуальная бюджетная программа
текущая/
развитие
Текущая бюджетная программа
Показатели
бюджетной
программы
Наименование
показателя
Ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый период
2014
год
2015
год
2009
год
2010
год
2011
год
2012
год
2013
год
Показатели
прямого
результата
Повышение
квалификации
персонала РГП
"Центр по
обеспечению
безопасности
полетов" с
выдачей
подтверждающих
сертификатов
(кол-во курсов)
ед.
2
Приобретение
библиотеки
ИКАО для
получения и
формирования
базы руководящих
документов в
области
гражданской
авиации для
РГП "Центр по
обеспечению
безопасности
полетов"
ед.
1
Показатели
конечного
результата
Количество
работников РГП
"Центр по
обеспечению
безопасности
полетов"
прошедших
повышение
квалификации
ед.
27
Показатели
качества
Количество полученных сертификатов
ед.
32
Показатели
эффектив-
ности
Квалифициро-
ванный персонал -
допуски по
типам
воздушных
судов
%
24
Мониторинг
поправок к
стандартам
ИКАО и
уведомление
ИКАО о
существующих
различиях со
стандартами
ИКАО (кол-во
различий)
ед.
2
Объем
бюджетных
средств
тыс.
тенге
0
0
51 930
0
0
0
0
Форма бюджетной программы
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
005 "Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов"
Описание
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях.
Обеспечение гарантированных габаритов судового хода посредством
выставления (снятия) и содержания знаков навигационного оборудования;
выполнения дноуглубительных (землечерпательных), выправительных,
дноочистительных и тральных работ; содержания судоходных гидротехнических
сооружений (шлюзов) в безопасном рабочем состоянии.
Вид
бюджетной
программы
в зависимости
от содержания
Осуществление государственных функций, полномочий и
оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости
от способа
реализации
Индивидуальная бюджетная программа
текущая/
развитие
Текущая бюджетная программа
Показатели
бюджетной
программы
Наименование
показателя
Ед.
изм.
Отчетный период
Плановый период
2014
год
2015
год
2009
год
2010
год
2011
год
2012
год
2013
год
Показатели
прямого
результата
Выставление
(снятие) и
обслуживание
знаков
навигацион-
ного
оборудования
км
3 983,5
3 983,5
3 983,5
3 983,5
3 983,5
Работы по
дноуглублению
тыс.
м3

6 500
Бюджеттік қаражаттың көлемі
мың теңге
101 002
22 674
6 500
0
0
0
0
Бюджеттiк бағдарламаның нысаны
Бюджеттiк бағдарлама (кiшi бағдарлама)
011 «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің күрделі шығыстары»
Сипаттама
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі комитеттерінің аумақтық бөлімшелері ғимараттарын мемлекеттік қызметкер үшін қалыпты еңбек және әлеуметтік-тұрмыстық жағдай жасау үшін күрделі жөндеу және жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
Бюджеттiк бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
Күрделі шығыстарды жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Ағымдағы бюджеттік бағдарлама
Бюджеттік бағдарламаның көрсеткіштері
Көрсеткіштің атауы
Өлшем бiрлiгi
Есептi кезең
Жоспарлы кезең
2014 жыл
2015 жыл
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі комитеттерінің аумақтық бөлімшелері ғимараттарын күрделі жөндеу және жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
бірлік
1
Көліктік бақылау органдарын жылжымалы көліктік бақылау бекеттерімен жарақтандыру
бірлік
16
8
Түпкі нәтиже көрсеткіштері
Жылжымалы көліктік бақылау бекеттерін сатып алу
%
50
75
Сапа көрсеткiштерi
Түтін өлшеуішпен, газанализатормен, таразы жабдығымен жарақтандырылған жылжымалы көліктік бақылау бекеттерін сатып алу
бірлік
16
8
Тиімділік көрсеткіштері
Бір жылжымалы бекетті сатып алуға арналған орташа шығындар
мың теңге
16,0
16,0
Бюджеттік қаражаттың көлемі
мың теңге
0

6 500
Объем
бюджетных
средств
тыс.
тенге
101 002
22 674
6 500
0
0
0
0
Форма бюджетной программы
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
011 "Капитальные расходы Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан"
Описание
Капитальный ремонт и разработка проектно-сметной документации зданий
территориальных подразделений комитетов Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан для создания нормальных трудовых и
социально-бытовых условий для государственных служащих. Оснащение органов
транспортного контроля.
Вид
бюджетной
программы
в зависимости
от содержания
Осуществление капитальных расходов
в зависимости
от способа
реализации
Индивидуальная бюджетная программа
текущая/
развитие
Текущая бюджетная программа
Показатели
бюджетной
программы
Наименование
показателя
Ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый период
2014
год
2015
год
2009
год
2010
год
2011
год
2012
год
2013
год
Показатели
прямого
результата
Проведение
капитального
ремонта и
разработка
проектно-
сметной
документации
зданий
территориаль-
ных подразделений
комитетов
Министерства
транспорта и
коммуникаций
Республики
Казахстан
ед.
1
Оснащение
органов
транспортного
контроля
передвижными
постами
транспортного
контроля
ед.
16
8
Показатели
конечного
результата
Приобретение
передвижных
постов
транспортного
контроля
%
50
75
Показатели
качества
Приобретение
передвижных
постов
транспортного
контроля
оснащенных
весовым
оборудованием,
газоанализа-
тором,
дымомером
ед.
16
8
Показатели
эффективности
Средние
затраты на
приобретение
одного
передвижного
поста
млн.
тенге
16,0
16,0
Объем
бюджетных
средств
тыс.
тенге
0

1,23
1,26
1,26
Бюджеттік қаражаттың көлемі
мың теңге
101 952
119 467
93 437
92 676
87 009
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
015 «Астана қаласының бюджетіне Жаңа көлік жүйесі жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері»
Сипаттама
Астана қаласының жеңілрельстік көлік жүйесінің құрылысы
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
трансферттерді ұсыну
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Бюджеттік даму бағдарламасы
Бюджеттік бағдарламаның көрсеткіштері
Көрсеткіштің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2014 жыл
2015 жыл
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері
Жаңа жұмыс орындарын құру
км
22
Женілрельстік көлік жүйесінің кешенін салу
%
30
Түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
Инженерлік желілерді қайта орнату
км
14
Сапа көрсеткіштері
Объектіге шығу саны
саны
180
Тиімділік көрсеткіштері
Эстакада салу
км
2
Бюджеттік қаражатының көлемі
мың теңге
10 234 976
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
016 «Жол-құрылыс және жөндеу жұмыстарын орындаудың сапасын қамтамасыз ету»
Сипаттама
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын салу, қайта жаңарту, күрделі, орташа, ағымдағы жөндеу бойынша орындалып жатқан жұмыстардың және қолданылып жатқан жол-құрылыс материалдарының сапасына бақылауды жүзеге асыру
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
Мемлекеттік қызметтерді, өкілеттіктерді жүзеге асыру және одан туындайтын мемлекеттік қызметтерді көрсету
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Ағымдағы бюджеттік бағдарлама
Бюджеттік бағдарламаның көрсеткіштері
Көрсеткіштің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2014 жыл
2015 жыл
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарындағы жол-жөндеу жұмыстарының сапасын бақылауды жүргізу
км
2200
2 628
2 863
2 852
2 852
Түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
Бақылау сапасынан өткен, жөнделген және қайта жаңартылған республикалық маңызы бар автомобиль жолдары учаскелерінің ұзындығы
км
2200
2 628
2 863
2 852
2 852
Сапа көрсеткіштері
Объектіге шығу саны
саны

1,23
1,26
1,26
Объем
бюджетных
средств
тыс.
тенге
101 952
119 467
93 437
92 676
87 009
0
0
Форма бюджетной программы
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
015 "Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение
уставного капитала юридических лиц для реализации проекта Новая
транспортная система"
Описание
Строительство легкорельсовой транспортной системы города Астаны
Вид
бюджетной
программы
в зависимости
от содержания
Предоставление трансфертов
в зависимости
от способа
реализации
Индивидуальная бюджетная программа
текущая/
развитие
Бюджетная программа развития
Показатели
бюджетной
программы
Наименование
показателя
Ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый период
2014
год
2015
год
2009
год
2010
год
2011
год
2012
год
2013
год
Показатели
прямого
результата
Создание
новых рабочих
мест
Чел.
22
Строительство
комплекса
легкорельсовой
транспортной
системы
%
30
Показатели
конечного
результата
Переустройство
инженерных
сетей
Км
14
Показатели
качества
Количество
выезда на
объект
кол-во
180
Показатели
эффективности
Строительство
эстакады
Км
2
Объем
бюджетных
средств
тыс.
тенге
10 234 976
Форма бюджетной программы
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
016 "Обеспечение качества выполнения дорожно-строительных и ремонтных
работ"
Описание
Осуществление контроля за качеством выполняемых работ по строительству,
реконструкции, капитальному, среднему, текущему ремонту автомобильных
дорог республиканского значения и применяемыми дорожно-строительными
материалами.
Вид
бюджетной
программы
в зависимости
от содержания
Осуществление государственных функций, полномочий и
оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости
от способа
реализации
Индивидуальная бюджетная программа
текущая/
развитие
Текущая бюджетная программа
Показатели
бюджетной
программы
Наименование
показателя
Ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый период
2014
год
2015
год
2009
год
2010
год
2011
год
2012
год
2013
год
Показатели
прямого
результата
Проведение
контроля
качества
дорожно-
ремонтных
работ на
автомобильных
дорогах
республиканс-
кого значения
км
2 200
2 628
2 863
2 852
2 852
Показатели
конечного
результата
Протяженность
реконструиро-
ванных и
отремонтиро-
ванных участков
автомобильных
дорог респуб-
ликанского
значения,
прошедших
контроль качества
км
2 200
2 628
2 863
2 852
2 852
Показатели
качества
Количество
выезда на
объект
кол-во

14,5
Бюджеттік қаражаттың көлемі
мың теңге
431 350
426 832
416 885
438 042
468 706
0
0
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
033 «Облыстық бюджеттерге мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»
Сипаттама
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының құрылысы мен қайта жаңартылуына мемлекеттік мұқтажы үшін жер учаскелерін және құрылыстарды сатып алу шарттарын жасасу
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
Трансферттерді ұсыну
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Ағымдағы бюджеттік бағдарлама
Бюджеттік бағдарламаның көрсеткіштері
Көрсеткіштерінің атауы
Өлшем бірлігі
Жоспар кезең
Жоспарлы кезең
2014 жыл
2015 жыл
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері
Автомобиль жолының белдеуіне түсетін жер учаскелерін және құрылыстарын сатып алу
учаске
102 болжануда
Түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
Жер учаскелерін және құрылыстарын сатып алу бойынша шарт жасасу
учаске
102 болжануда
Сапа көрсеткіштері
Сот шешімі бойынша жасалған шарттардың санының сатып алынатын жер учаскелерінің жалпы санына пайыздық қатынасы
учаске
10 %-дан артық емес
Тиімділік көрсеткіштері
Қаржылық жылдың жабылуын ескере отырып жер учаскелерін сатып алуды аяқтау
учаске
102 болжануда
Бюджеттік қаражаттың көлемі
мың теңге

14,5
Объем бюджетных средств
тыс.
тенге
431 350
426 832
416 885
438 042
468 706
0
0
Форма бюджетной программы
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
033 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам на изъятие земельных
участков для государственных нужд"
Описание
Заключение договоров по выкупу земельных участков и строений на них для
государственных нужд под строительство и реконструкцию автомобильных
дорог республиканского значения
Вид
бюджетной
программы
в зависимости
от содержания
Предоставление трансфертов
в зависимости
от способа
реализации
Индивидуальная бюджетная программа
текущая/
развитие
Текущая бюджетная программа
Показатели
бюджетной
программы
Наименование
показателя
Ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый период
2014
год
2015
год
2009
год
2010
год
2011
год
2012
год
2013
год
Показатели
прямого
результата
Выкуп
земельных
участков и
строений,
попадающих
под полосу
отвода
автодорог
учас-
ток
Прог-
нози-
руется
102
Показатели
конечного
результата
Заключение
договоров по
выкупу
земельных
участков и
строений
учас-
ток
Прог-
нози-
руется
102
Показатели
качества
Процентное
соотношение
количества
договоров,
заключенных
по решениям
суда к
общему
количеству
выкупаемых
земельных
участков.
учас-
ток
Не более 10 %
Показатели
эффектив-
ности
Завершение
выкупа
земельных
участков с
учетом
закрытия
финансового
года.
учас-
ток
Прог-
нози-
руется
102
Объем
бюджетных
средств
тыс.
тенге