Мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз етілген, 2012 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу мен оларға қызмет көрсету көзделген мемлекеттік емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы № 7 Қаулысы
«Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз етілген, 2012 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу мен оларға қызмет көрсету көзделген мемлекеттік емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 6 қаңтардағы
№ 7 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз етілген,
2012 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу мен
оларға қызмет көрсету көзделген мемлекеттік емес
қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесі
1. «Астана қалалық коммуналдық шаруашылық» акционерлік қоғамы.
2. «Отель Астана» Қазақстан-түрік бірлескен кәсіпорны» акционерлік қоғамы.
3. «Окан-Қазинтер» Қазақстан-түрік бірлескен кәсіпорны» акционерлік қоғамы.
4. «Байланыс-Құрылысшы» мемлекеттік акционерлік компаниясы.

Об утверждении перечня заемщиков по негосударственным займам, обеспеченным государственными гарантиями, погашение и обслуживание которых предусмотрено в республиканском бюджете на 2012 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2012 года № 7
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень заемщиков по негосударственным займам, обеспеченным государственными гарантиями, погашение и обслуживание которых предусмотрено в республиканском бюджете на 2012 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 января 2012 года № 7
Перечень
заемщиков по негосударственным займам, обеспеченным
государственными гарантиями, погашение и обслуживание которых
предусмотрено в республиканском бюджете на 2012 год
1. Акционерное общество "Астана Горкоммунхоз".
2. Акционерное общество "Совместное Казахстанско-Турецкое предприятие "Отель Астана".
3. Акционерное общество "Совместное Казахстанско-Турецкое предприятие "Окан-Казинтер".
4. Государственная акционерная компания "Байланыс-Курылысшы".