Республикалық мүлікті Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 10 қаңтардағы № 11 Қаулысы
«Қазақстан Республикасының қаржы нарығын мемлекеттік реттеу жүйесін әрі қарай жетілдіру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 12 сәуірдегі № 25 Жарлығын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес таратылатын Қазақстан Республикасының Алматы қаласындағы өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігінің мүлкі, сондай-ақ беру сәтіндегі жағдай бойынша дебиторлық берешек Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне берілсін.

О передаче республиканского имущества Национальному Банку Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 января 2012 года № 11
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 12 апреля 2011 года № 25 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного регулирования финансового рынка Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать Национальному Банку Республики Казахстан имущество ликвидируемого Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы согласно приложению к настоящему постановлению, а также дебиторскую задолженность по состоянию на момент передачи.

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкімен (келісім бойынша) және таратылатын Қазақстан Республикасының Алматы қаласындағы өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігінің тарату комиссиясымен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағынан туындайтын қажетті іс-шараларды жүзеге асырсын.

2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Национальным Банком Республики Казахстан (по согласованию) и ликвидационной комиссией ликвидируемого Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы в установленном законодательством порядке осуществить необходимые мероприятия, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.