Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Халықтың радиациялық қауіпсіздігі және радиобиология проблемалары жөніндегі комиссия құру туралы" 2008 жылғы 16 қаңтардағы № 20 және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 қаңтардағы № 20 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2009 жылғы 28 тамыздағы № 1281 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 43 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Халықтың радиациялық қауіпсіздігі және радиобиология проблемалары жөніндегі комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 қаңтардағы № 20 қаулысы;
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 қаңтардағы № 20 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 тамыздағы № 1281 қаулысы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 16 января 2008 года № 20 "О создании Комиссии по радиационной безопасности населения и проблемам радиобиологии" и от 28 августа 2009 года № 1281 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2008 года № 20"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2012 года № 43
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2008 года № 20 "О создании Комиссии по радиационной безопасности населения и проблемам радиобиологии";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2009 года № 1281 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2008 года № 20".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов